تاپ زنانه و راهنمای خرید آن

یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین لباس های مورد انتخاب خانم ها , تاپ های زنانه می باشد .

خانم ها در تمامی فصول سال از تاپ ها استفاده می کنند که استفاده از آن در فصل های تابستان محبوبیت بیشتری دارد . پوشیدن تاپ به بدن شما آزادی برای حرکت و همچنین راحتی به همراه دارد و این موضوع با سلیقه ی خانم های ایرانی نزدیک تر می باشد .

تولید کنندگان این مدل لباس زنانه به دلیل استقبال بالای خانم ها , دست به تولید در مدل ها و طرح های متنوعی زده اند که این امر علاوه بر فروش بالا برای فروشندگان , خرید و انتخاب را برای خانم ها دشوار کرده است .

خانم ها می توانند با توجه به سلیقه ی خود و در نظر داشته مواردی که در این مقاله به آن اشاره خواهید داشت خریدی راحت و لذت بخش را تجربه کنند .

نکاتی که برای خرید تاپ زنانه باید به آن توجه کرد :

سایز مناسب :

مانند تمامی لباس ها و لوازمی که خریداری می کنیم , برای خرید این مدل لباس زنانه نیز لازم است که به سایز آن دقت داشته باشید . انتخاب سایز مناسب نه تنها برای این مدل تاپ های زنانه , بلکه برای لباس های بچگانه , لباس های مردانه و ... نیز باید توجه شود .

دقت داشته باشید که لباس هایی که به تن شما بیش از اندازه تنگ هستند می توانند از جذابیت لباس کاسته و فرمی زننده برای شما ایجاد کنند . شما برای خرید یک تاپ زنانه ی مناسب , باید سایزی را انتخاب کنید که با فرم فیزیکی بدن شما همخوانی داشته باشد .

در مقابل لباس های گشاد نیز جذابیتی برای شما نخواهند داشت . لباس هایی که انتخاب نکنید که بدن تان در آن به اصطلاح گم شود ! لباسی که برای پوشیدن انتخاب می کنید باید به طور کامل اندازه بدن شما باشد , نه خیلی تنگ , نه خیلی گشاد !!‌

رنگ و طرح تاپ زنانه :

نکته بعدی که همیشه از سوی خانم ها بیش از سایر موارد دیگر در خریدهای شان مورد توجه قرار می گیرد ، رنگ و طراحی محصول مورد نظرشان است که اتفاقا بخش مهمی از رضایت آنان در خصوص خرید خود را نیز تشکیل می دهد.

تاپ های زنانه امروزه در انواع و اقسام رنگ ها و طراحی های مخلف و یا حتی ساده در بازار موجود می باشند و این شما هستید که باید متناسب با سلیقه و نظر خود اقدام به خرید یک تاپ خوش رنگ با طراحی زیبا برای خود کنید . ناگفته نماند در بخش انتخاب رنگ حتما به رنگ پوست بدنتان نیز توجه داشته باشید .

امروزه خانم های جوان ترجیح می دهند که از تاپ های زنانه با مدل ساده و یک رنگ استفاده کنند . تاپ های ساده و یک رنگ در بین دیگر موارد مورد استقبال بیشتری از سمت خانم ها قرار گرفته است , خانم ها از تاپ های ساده زیر مانتو های خود نیز به راحتی استفاده می کنند و جذابیت ویژه و خاص را تجربه می کنند .

شکل و فرم یقه :

یقه ی تاپ های زنانه در مدل و سهولت در پوشیدن آن تاثیر دارد . یقه های این مدل از لباس زنانه می تواند به فرم های زیر باشد :

یقه هفت – یقه ایستاده – یقه خشتی – یقه گرد و ...

اینکه تاپی که خریداری می کنید دارای چه مدل یقه ای باشد کاملا به سلیقه ی شما بستگی دارد .

قابلیت شست و شو :

یک نکته مهم دیگر در خصوص خرید یک تاپ زنانه مناسب و باکیفیت توجه به نوع شستشوی آن است . برای شستن برخی از تاپ ها با توجه به جنس به کار رفته در ساختار پارچه ای آنان نباید از آب بسیار گرم و یا بسیار سرد استفاده کرد و یا حتی نباید از نرم کننده ها و دیگر شوینده هایی از این دست بهره گرفت. به هر حال توصیه می کنیم به هنگام خرید خود حتما از فروشنده در خصوص نحوه شستشوی هر نوع لباسی که آن را تهیه نموده اید ، کمی پرس و جو کنید .

خرید تاپ یا خرید نیم تنه زنانه :

بسیاری از خانم ها علاقه مند به پوشیدن نیم تنه های زنانه هستند . نیم تنه ها همان تاپ های زنانه هستند که از بدنه ی کوتاه تری برخوردارند . معمولا نیم تنه های تا قسمت زیر سینه را پوشش می دهند . نیم تنه های زنانه نیز دارای انواع مختلف در طرح و رنگ های متنوع هستند. شما می توانید از نیم تنه ها در زمان ورزش کردن و رفتن به باشگاه نیز استفاده کنید . به نیم تنه هایی که برای ورزش و باشگاه مورد استفاده قرار می گیرند , نیم تنه ی ورزشی زنانه گفته می شود .