بلوز مجلسی زنانه-راهنمای جامع[مخصوص جذاب ترین خانم ها]

در این مقاله مهم می‌خواهیم. در مورد بلوزهای زنانه و دخترانه صحبت کنیم. باید بدانید که بلوز یک کلمه انگلیسی است. و به معنی لباس گشاد میباشد. که در قدیم توسط کارگران و دهقانان استفاده می شده است.  نکته مهم این است که باید بدانید تیشرت همان بلوز است. ولی انسان آزاد تر است می باشد. تی شرت ها در یا های مختلفی عرضه می‌شود. که این قضیه برای بلوز های خانم ها هم وجود دارد در مدل های مختلف عرضه می شود همچون یقه تنگ یا گشاد.

بلوزهای زنانه در انواع مدلهای یقه عرضه می شود. یکی از آنها یقه هفت است که در پوشاک زنانه بسیار استفاده قرار می گیرد. همانطور که از اسم آن مشخص است. که شکل ظاهری آن مانند عدد هفت است. و از این نوع بلوز ها می توانید در مهمانی های خانوادگی استفاده کنیم.

انواع

یقه گرد هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از این غذاها هم در مهمانی های رسمی و غیررسمی استفاده می شود.

نوع دیگری از دردهای شانه های افتاده اکثر خانم ها به این نام ها علاقه دارند. زیرا باعث جذابیت چند برابری آنها میشود اکثر خانم ها در مهمانی های رسمی با دامن کوتاه ست می کنند.

یقه دلبر هم یکی از یکی از گزینه های مورد استفاده در آن زمان است. که کاربرد چندانی ندارد و در لباس های قدیمی بیشتر دیده می شود.

اما شکل آستین بلوز های زنانه به چه شکلی هست. در شکل آستین وجود دارد بلوز آستین کوتاه و بلوز آستین بلند خانم ها در منزل بیشتر تمایل دارند. که از بلوزهای آستین کوتاه استفاده کنند. چون عقیده دارم بلوزهای آستین بلندی بسیاری از فعالیت‌های آنها را می‌گیرد. نوع دوم  بلوز ها بلوز آستین بلند است باید توجه داشته باشید. که این نوع لباس ها برای مهمانی های رسمی و خانوادگی بسیار مناسب است.

 تفاوت بین پیراهن زنانه و بلوز زنانه چیست

باید خدمت شما دوستان عرض می‌کنم که لباس زنانه یا پیراهن زنانه نوعی پوشش است که تا بالای باسنش مایا زیر آن حتی قرار می گیرد. در نتیجه کاربرد آن بیشتر در مهمانی های رسمی اما بلوز زنانه نوعی پوشش مخصوص بالاتنه خانمها قدم بالاتر از باسن ها قرار می گیرد.

نکات بسیار مهم در خرید بلوز های زنانه

نکات مهمی در ادامه خدمت شما دوستان عزیز عرضه خواهیم کرد. که باید حتما در انتخاب خرید بلوز زنانه مد نظر قرار دهید. اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید. این است که حتماً از بلوز زنان متناسب با فصلی که قرار دارید استفاده کنید. به عنوان مثال بلوزهای تابستانی که کاملاً سبک و خنک هستند. و از طرفی بلوز های زنانه بلوز های ضخیم هستند. که بدن شما را در شما را در برابر سرما باید گرم نگه دارند.

نکته بعدی

نکته بعدی مربوط می شود. به سایز بلوز شما حتما توجه کنید که راهنمایی ها و توضیحات فروشنده در انتخاب یک بلوک متناسب و اندازه شما بسیار اهمیت دارد. پس حتماً به توضیحات و راهنمای آنها توجه بفرمایید. خانمهای عزیز باید توجه کنند.که برای خرید روزهای زنانه سایز دور کمر و دور سینه خود را به خاطر داشته باشد. طرح بلوز زنانه هم اهمیت دارد در ۴ طرح مختلف را ساده‌تر دار و چهارخانه موجود هستند.

نوع رنگ

نوع رنگ حضور شما بسیار اهمیت دارد. که البته این با توجه به سلیقه و نظر شما ولی ما پیشنهاد می کنیم. که حتما در تعیین رنگ لباس زنانه و یا بلوز خود رنگ پوست تان را در نظر بگیرید اگر پوست شما روشن است. بهتر است که بلوز های تیره رنگ و اگر پوستی تیره و سبزه دارید بهتر است از گروه ها و رنگ های روشن استفاده کنید.

فرم یقه از مهم ترین عوامل در انتخاب و خرید بلوز های زنانه است. یقه های زنانه حالت های مختلفی از جمله ایستاده گرد باز هفتی و غیره است.

توجه به آستین زنان نیز اهمیت دارد. همانطور که میدانید این البته در آستین های بلند و آستین های کوتاه تولید می شود. که شما باید با توجه به موقعیت و شرایطی که می خواهید از آن استفاده کنید بلوز مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

قد

قد بلوز شما هم  اهمیت دارد. معمولاً بلوزهای زنانه به گونه ای طراحی می شوند. که تا بالا از آنها زیر باسن یا روی باسن نیست. می تواند طراحی شود قطعاً باید این را در نظر بگیرید که کوتاهی  بلوز زنانه می تواند محدودیت‌هایی را برای شما ایجاد کند.

نکته مهم

یک نکته بسیار مهم دیگری که وجود دارد. که بر روی جذابیت شما بسیار اثرگذار است. آن هم بسته شدن بلوز است. در حال حاضر بلوزهایی زنانه به طور کلی به صورت کشی هستند اما در بازار که بررسی می‌کنیم می‌بینیم. که بسیار زیاد بلوزها یا با بند یا دکمه و یا حتی با زیپ باز و بسته می شود و شما بسته به سلیقه و نظر خود می توانید هر کدام را انتخاب کنید.

برای مشاهده انواع مدل های بلوز زنانه و همچنین خرید بلوز آستین بلند زنانه اینــجا را کلیک کنید.