کجای هواپیما برای نشستن مناسب تر است؟

یکی از بزرگترین دغدغه‌های مسافران در سفرهای هوایی، صندلی مناسب برای نشستن در هواپیما است. پرواز زدگی، ترس از ارتفاع، سفرهای کاری و قد بلندی از جمله عواملی هستند که تاثیر زیادی بر روی انتخاب صندلی مسافران دارند. با این حال بهترین صندلی‌های هواپیما کجا قرار دارند؟

اگر دچار پرواززدگی هستید، بهترین گزینه شما صندلی‌های میانی هواپیما هستند زیرا در این صندلی‌ها شما در وسط هواپیما قرار دارید و تحرکات کمتری نسبت به صندلی‌های انتهایی دارید که به شما کمک می‌کند احساس غثیان کمتری داشته باشید.

اگر ترس از ارتفاع دارید، بهترین صندلی‌های هواپیما برای شما صندلی‌های نزدیک به بال هواپیما هستند. این صندلی‌ها باعث حس تعادل در شما می‌شود و ترس از ارتفاع را کاهش می‌دهند.

اگر در سفر کاری هستید و زمان برای شما مهم است، بهترین گزینه برای شما صندلی‌های کنار راهرو و نزدیک به قسمت جلویی هواپیما هستند. این صندلی‌ها به شما امکان خروج سریع‌تر از هواپیما را می‌دهند که منجر به صرفه‌جویی در زمان شما می‌شود.

 

کجای هواپیما برای نشستن مناسب تر است؟
کجای هواپیما برای نشستن مناسب تر است؟
کجای هواپیما برای نشستن مناسب تر است؟

اگر قد بلندی دارید، بهترین گزینه برای شما صندلی‌های جلویی هواپیما هستند. برخلاف صندلی‌های انتهایی هواپیما، فضای بیشتری در صندلی‌های جلویی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد پاهایتان را راحت‌تر دراز کنید.

در نهایت، برای افزایش امنیت خود در هواپیما، بهترین صندلی‌های انتهایی هواپیما و صندلی‌های با فاصله کم از خروجی‌های اضطراری هستند. این صندلی‌ها شانس بیشتری را برای نجات از حوادث به مسافران می‌دهند.

اگر هیچ یک از مشکلات فوق شما را هنگام سفر هوایی دچار نمی‌کند، بهترین گزینه‌ی شما صندلی‌های مناسب

چگونه بهترین صندلی را در پرواز انتخاب کنیم؟

واقعیت این است که شما امکان انتخاب صندلی در پروازها را ندارید و این کار تماما بر عهده صادرکننده کارت پرواز است. با این حال با مراجعه زودتر به فرودگاه شاید بتوانید شانس بیشتری برای به دست آوردن صندلی بهتر داشته باشید. جهان تراول امکان خرید و رزرو آسان و ارزان بلیط هواپیما و هتل را در اختیار شما می‌گذاریم اما برای به دست آوردن صندلی خوب در پرواز باید کمی خوش‌شانس باشید.