دانلود قسمت 9 نهم سریال خاتون رایگان و کامل

دانلود قسمت نهم خاتون
دانلود قسمت نهم خاتون
دانلود قسمت نهم خاتون

کارگردان و نویسنده : تینا پاکروان | ژانر : تاریخی عاشقانه | انتشار : 1400

تعداد قسمت : 20 | مدت زمان : 58 دقیقه | کیفیت : BluRay | انگلیسی : Khatoon Series

قسمت نهم سریال خاتون به کارگردانی و نویسندگی تینا پاکروان با تهیه کنندگی پاکروان محصول سال 1400 است. داستان سریال خاتون موضوع تاریخی دارد که داستان خانوادهای را روایت می‌کند که در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولات بزرگی شده و سرنوشت را تغییر میدهند. فیلمبرداری سریال نمایش خانگی خاتون در تهران انجام شده و بمدت پنج ماه به طول انجامید و همچون آثار قبلی تینا پاکروان موضوع متفاوتی را خواهد داشت.

بازیگران سریال خاتون از هنرمندان برجسته ازجمله مهران مدیری و شبنم مقدمی و نگار جواهریان تشکیل شده است. سریال ایرانی خاتون باوجود داشتن داستان تاریخی و بازیگران مشهور می‌تواند از سریال‌های موفق جدید در سال 1400 باشد که تماشاگران بسیاری را جهت تماشای سریال خاتون به نمایش خانگی بیاورد. پخش قسمت 8 سریال خاتون از وبسایت فیلم تو ایرانی پخش میشود.

قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون

خلاصه داستان خاتون

«خاتون» با بازی نگار جواهریان، داستانی زنی از زنان این سرزمین را روایت می‌ کند که روزی روزگاری برای زندگی جنگیده‌ اند. تاریخ ایران با همه فراز و فرود‌هایش در زندگی تک‌ تک ایرانی‌ ها جریان دارد و سریال تاریخی «خاتون» هم به داستانی در همین‌ باره پرداخته؛ روایت زیروبم‌ های خانواده‌ ای که اوایل شهریور 1320 قصه‌ شان آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌ شود.

قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون

درباره سریال خاتون :
دانلود سریال خاتون به کارگردانی و نویسندگی تینا پاکروان با تهیه کنندگی پاکروان محصول ایرانی شبکه نمایش خانگی سال 1400 است. داستان سریال خاتون موضوع تاریخی دارد که داستان خانوادهای را روایت می‌کند که در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولات بزرگی شده و سرنوشت را تغییر میدهند. فیلمبرداری سریال نمایش خانگی خاتون در تهران انجام شده و بمدت پنج ماه به طول انجامید و همچون آثار قبلی تینا پاکروان موضوع متفاوتی را خواهد داشت. بازیگران سریال خاتون تینا پاکروان از هنرمندان برجسته ازجمله مهران مدیری و شبنم مقدمی و نگار جواهریان تشکیل شده که البته مهران مدیری اخیرا در «سریال دراکولا» حضور داشت. زمان پخش سریال خاتون در شبکه نمایش خانگی از 18 مرداد 1400 اعلام شده . سریال ایرانی خاتون باوجود داشتن داستان تاریخی و بازیگران مشهور می‌تواند از سریال‌های موفق جدید در سال 1400 باشد که تماشاگران بسیاری را جهت تماشای سریال خاتون به نمایش خانگی بیاورد. پخش قسمت 8 سریال خاتون تینا پاکروان از 5 مهرماه تایید می‌شود و دانلود سریال خاتون قسمت 9 نهم با لینک مستقیم کامل و کیفیت عالی کم حجم هست.

قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون

بازیگران قسمت 9 سریال خاتون :

نگار جواهریان، اشکان خطیبی، شبنم مقدمی، مهران غفوریان، مهران مدیری، بهناز جعفری، پژمان بازغی، ستاره پسیانی، سروش صحت، غزل شاکری، عاطفه رضوی، مهدی قربانی، آیدا ماهیانی، مهتاب ثروتی، رضا بهبودی، داریوش موفق، فرخ نعمتی و … در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

همچنین موسیقی این سریال توسط استاد کیهان کلهر ساخته شده است.

اشکان خطیبی «شیرزاد ملک» را زندگی می‌کند

قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون

«شیرزاد ملک» معاون رکن دو ارتش، نظامی سخت گیر و همسر خاتون قصه‌ی ما است. عاشق است اما…

شبنم مقدمی «فخرالنسا» را زندگی می‌کند

شبنم مقدمی در خاتون، اولین سریال تینا پاکروان با بازی در نقش «فخر النسا» به ایفای نقش می‌پردازد.
«فخر النسا» زنی قدیمی، قجری که با ناصرخان ملک لاهیجی ازدواج کرده و از تهران به شمال آمده است. «فخرالنسا» مادر شیرزاد ملک و مادرشوهر خاتون قصه ماست.

بازیگر مهران مدیری «جهانگیر روزبه» را زندگی می‌کند

بازیگر مهران مدیری در خاتون، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «جهانگیر روزبه» به ایفای نقش می‌پردازد.
«جهانگیر روزبه» مردی زیرک، پرنفوذ، طناز و فرصت طلب که انگلوفیل است و گمان دارد دنیا بر کاکل انگلیسی ها می چرخد. «جهانگیر روزبه» دایی جون انگلیسی خاتون قصه ماست.

قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون
قسمت 9 سریال خاتون

بازیگر میرسعید مولویان «رضا فخار» را زندگی می‌کند

بازیگر میرسعید مولویان در خاتون، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «رضا فخار» به ایفای نقش می‌پردازد.
بازیگر میر سعید مولویان پیشتر با اولین حضور خود در سینما با بازی در فیلم «تومان»، توانست نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شود.
«رضا فخار » مردی میهن پرست است که اشغال ایران توسط متفقین را تاب نمی آورد و برای آزادی مردم و سرزمینش می جنگد. ششم تیر ماه تولد «رضا فخار» قصه‌ی ماست…

بازیگر ستاره پسیانی «پروین» را زندگی می‌کند

بازیگر ستاره پسیانی در خاتون، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «پروین» به ایفای نقش می‌پردازد.
«پروین» معلم مدرسه و دختری مبارز است که برای خاک این سرزمین و مردمش می جنگد. پروین، تنها دوست خاتون قصه ی ماست.