دانلود سریال کره ای آقای ملکه Mr Queen 2020 (معرفی و نقد)

سریال کره ای آقای ملکه Mr Queen 2020
سریال کره ای آقای ملکه Mr Queen 2020
سریال کره ای آقای ملکه Mr Queen 2020

سریال کره ای آقای ملکه Mr.Queen
سریال آقای ملکه که از اواخر سال ۲۰۲۰ شروع به پخش کرد، یکی از درام های کمدی فانتزی است که نسبت به سریال های کره ای دیگر، تم جدیدتری دارد. در این سریال، روح یک مرد که در زمان حال زندگی می کند، وارد بدن یک زن که در دوره چوسان زندگی میکند می شود. زنی که روحش مرد است و تمایل به زن های دیگر دارد. همین تم جدید است که صحنه های خنده داری را ایجاد می کند.

سریال کره ای آقای ملکه Mr.Queen
سریال کره ای آقای ملکه Mr.Queen
سریال کره ای آقای ملکه Mr.Queen

معرفی سریال کره ای آقای ملکه
نام سریال: آقای ملکه– ملکه بی احساس- ملکه آهنی

سال ساخت: این سریال جزو سریال های کره ای ۲۰۲۰ و سریال های کره ای ۲۰۲۱ است.

تعداد قسمت ها: ۲۰

روزهای پخش: شنبه ها و یکشنبه ها

جایگزین سریال استارت آپ

خلاصه داستان سریال کره ای آقای ملکه
داستان از مردی به نام جانگ بونگ هوان که یک سرآشپز حرفه ای در کاخ آبی رئیس جمهور است آغاز می شود. این مرد که علاقه زیادی به زن ها دارد، طی اتفاقی از بالکن خانه خود داخل استخر می افتد.

زمانی که از خواب بیدار می شود، در جسم زنی به نام کیم سو یونگ که در دوره چوسان زندگی می کند، وارد می شود. این زن که قرار است همسر پادشاه شود، گذشته رمز آلودی دارد. برای جانگ بون هوان گذشته جسمی که دارد اهمیت ندارد و تنها تلاش می کند که از این جسم فرار کند و مجددا جسم مردانه خود را به دست آورد.

سریال کره ای آقای ملکه ارزش دیدن دارد؟
درباره سریال کره ای آقای ملکه اول از همه باید بگوییم که اگر علاقه به درام های فانتزی تاریخی دارید، شروع به دیدنش کنید. دوما این سریال فضای جدیدی نسبت به درام های کره ای دیگر دارد که اگر با آن وفق پیدا کنید از تماشایش لذت می برید. در غیر این صورت ممکن است برای شما خوشایند نباشد. بیشترین چیزی که درباره این سریال می توانیم بگوییم خنده دار بودن آن است. بعضی از سکانس های خنده دار آقای ملکه به گونه ای است که تا چند دقیقه خنده از لب هایتان برداشته نمی شود. از آن جایی که بیشتر مخاطبین علاقه زیادی به این سریال داشتند، می توان این درام را به عنوان درام های پیشنهادی انتخاب کرد.

بازیگران سریال آقای ملکه
چویی جین هیوک Choi Jin Hyuk در نقش آشپز جانگ بونگ هوان

چویی جین هیوک بازیگری است که در سریال کتاب خانوادگی گو شهرت زیادی پیدا کرد و بعد از هم بازی شدن با لی سونگ گی، در سریال کره ای وارثان نیز با لی مین هو هم بازی شد.

سریال کره ای آقای ملکه
سریال کره ای آقای ملکه
سریال کره ای آقای ملکه