سبک زندگی

سعی نکنید آنها را تغییر دهید. این شخصی است که شما انتخاب کرده اید. آنها به اندازه کافی خوب بودند که ازدواج کنند، پس انتظار نداشته باشید که اکنون تغییر کنند.

-آلیسون

هرگز به خاطر کسی که با او هستید، کسی که هستید را رها نکنید. فقط نتیجه معکوس خواهد داشت و هر دوی شما را بدبخت می کند. شجاعت این را داشته باشید که همان چیزی باشید که هستید و مهمتر از همه، اجازه دهید شریک زندگی شما همان چیزی باشد که هستند. این دو نفر هستند که در وهله اول عاشق یکدیگر شدند.

شما و شریک زندگیتان به روش های غیرمنتظره رشد خواهید کرد و تغییر خواهید کرد - آن را در آغوش بگیرید

در طول 20 سال ما هر دو به شدت تغییر کرده ایم. ما اعتقاداتمان، احزاب سیاسی، رنگ موها و مدل‌های متعددی را تغییر داده‌ایم، اما همدیگر را دوست داریم و احتمالاً حتی بیشتر از زمانی که دوست داشتیم. بچه های بزرگ ما مدام به دوستانشان می گویند که ما چه رمانتیک های ناامیدی هستیم. و بزرگترین چیزی که ما را قوی نگه می‌دارد این است که در مورد آنچه دیگران در مورد رابطه ما می‌گویند غافل نشویم.

-دوتی

یکی از موضوعاتی که به طور مکرر مطرح شد، به ویژه در مورد افراد بالای 20 سال، این بود که هر فرد با گذشت دهه ها چقدر تغییر خواهد کرد و هر یک از شما چقدر باید برای پذیرش این تغییرات آماده باشید. یکی از خوانندگان اظهار داشت که در مراسم عروسی او، یکی از اعضای مسن خانواده به او گفت: "یک روز بعد از سال ها، تو از خواب بیدار می شوی و همسرت فرد دیگری خواهد شد - مطمئن شو که عاشق آن شخص هم می شوی."

نتیجه این است که اگر بستری برای احترام به علایق و ارزش‌های هر فرد وجود داشته باشد که زیربنای رابطه باشد و هر فرد تشویق شود تا رشد و توسعه خود را تقویت کند، با گذشت زمان، هر فرد به روش‌های متفاوت و غیرمنتظره‌ای تکامل می‌یابد. سپس این بر عهده زوج است که ارتباط برقرار کنند و مطمئن شوند که به طور مداوم الف) از تغییراتی که در شریک زندگی خود اتفاق می افتد آگاه هستند، و ب) به طور مستمر آن تغییرات را می پذیرند و به آنها احترام می گذارند.