بهترین اپلیکیشن آموزش زبان به کودکان

چرا زبان انگلیسی؟

فراگیری زبان انگلیسی، اثرات مثبتی در رشد فکری و ذهنی، زبانی و عاطفی کودک دارد. همچنین از آثار مثبت این آموزش ها می توان به افزایش روابط اجتماعی کورکان ، شناخت درست از دیگر فرهنگ ها، داشتن فرصت‌های بهتر در آینده از نظر تحصیلی و شغلی نسبت به دیگران و … اشاره کرد. مراکز زیادی در سراسر کشور وجود دارد که این آموزش ها را برای کودکان نازنین ارائه می دهند.

پژوهش های اخیر نشان می دهند افراد دو زبانه یا چند زبانه، دقت و تمرکز بیشتری نسبت به دیگر افراد دارند. علت این موضوع نیز تفکر به دو زبان و تغییر مداوم میان زبان مادری و زبان دوم است که منجر به افزایش تمرکز می شود. در ادامه با ۴ تا از بهترین نرم افزارهای اندرویدی برای آموزش زبان به کودکان آشنا خواهید شد.

مطالعاتی که چندی پیش توسط محققان دانشگاه آکسفورد انجام شد نشان می دهد که یادگیری زبان دوم در سنین کودکی، تکامل و فعالیت مغز در بزرگسالی را تحت تاثیر قرار می دهد. یادگیری یک زبان خارجی در سنین پایین سبب می شود که مغز از یک الگوی تکاملی ویژه استفاده کند. با یادگیری یک زبان خارجی همراه با زبان مادری، ساختار مغز بهینه می شود و قشر (کورتکس) جلوی سمت چپ مغز ضخیم تر می شود. کورتکس به یک توده چندلایه متشکل از سلول های عصبی گفته می شود که نقش اساسی در فعالیت های شناختی مغز دارد.

معرفی بهترین اپلیکیشن های اندروید برای آموزش زبان به کودکان

1- چرب زبان (بهترین اپ آموزش زبان کودکان و کاملا رایگان)

  • دانلود برای آیفون (ندارد)
  • دانلود برای اندروید
  • مناسب برای سنین : بالای 2 سال