حذف اکانت سامسونگ

در این راهنما، شما را قدم به قدم در مورد ساخت و حذف حساب کاربری سامسونگ بروی دستگاه های سامسونگ گلکسی اس 20 پیش ببرم. اگر تازه از پلتفرم اندروید استفاده میکنید و برای انجام این کار نیاز به راهنمایی دارید این راهنما کامل ترین چیزی است که نیاز دارید. در ادامه نحوه اضافه و حذف کردن حساب سامسونگ در گلکسی اس 20 را خواهیم داشت.

دستگاه های جدید مثل پرچم دار گوشی های هوشمند گلکسی سامسونگ به شما امکان ساخت و تنظیم حساب های مختلف برای کاربری های شخصی و کاری را میدهد. از جمله حساب هایی که میتوانید به غیر از حسب ایمیل به گوشی تان اضافه کنید شامل حساب سامسونگ، exchange، فیسبوک، حساب فایر فاکس، وان درایو، و گول میشود ولی محدود به این نیست.

حساب کاربری سامسونگ از جمله واجبات استفاده از محصولات و خدمات سامسونگ بروی دستگاه های سامسونگ است. در نتیجه، ساخت یک حساب کاربری سامسونگ از اولین کارهایی است که با خرید یک گوشی هوشمند یا تبلت باید انجام دهید. این کار را میتوان از طریق نصب اولیه یا نصب دستی انجام داد. حساب های سامسونگ در صورت نیاز میتوان ویرایش یا پاک کرد.

آنچه در ادامه میخوانید شما را در مورد پاک کردن حساب های کاربری سامسونگ بلا استفاده بروی گلکسی اس 20 راهنمایی میکند. علاوه بر این برای اینکه توضیحات وضوح بیشتری داشته باشد، مجموعه ای از اسکرین شات ها نیز وجود دارد. هر وقت آماده بودید شروع کنیم.

آموزش گام به گام

1- وارد صفحه نرم افزار ها شوید

صفحه نرم افزار ها شامل میانبر هایی از همه نرم افزار ها و خدماتی است که بروی تلفن نصب شده است.

https://jalebamooz.com/mobile-tips/add-or-remove-samsung-account