تکنولوژی و ترفند


برنامه هایی که در لیست پیدا خواهید کرد فقط به این دلیلند که ارزش واقعی دارند و آنها را به صورت روزانه مفید دانستیم. دلیل اینکه بالاتر از بقیه هستند این است که می توانند عملکرد تلفن را افزایش دهند، سلامتی را بهبود بخشند، به شما کمک کنند با برخی بازی ها و موسیقی ها آرامش داشته باشید و بهره وری را به سطح بالاتری برسانند. همه این برنامه ها رایگان هستند.

Evernote

Evernote به یکی از بهترین برنامه های سازمانی و یادداشت برداری تبدیل شده است که من استفاده کرده ام. یادداشت ها را می توان به صورت متن نوشت، شامل تصاویر و کلیپ های صوتی می شود و سپس در یک دفترچه یادداشت ذخیره می شود. همچنین یک ویژگی اسکن عالی وجود دارد که می تواند یادداشت های دست نویس را تشخیص دهد. ابزار جستجوی قدرتمند Evernote می‌تواند به سرعت به شما کمک کند تا یک یادداشت را پیدا کنید، و چیزی که از آن جالب‌تر است این است که دست خط را به ۱۱ زبان تشخیص می‌دهد. همه یادداشت‌ها در فضای ابری ذخیره می‌شوند، بنابراین می‌توانید هر تعداد یادداشت را که می‌خواهید بدون نگرانی در مورد استفاده از فضای گوشی خود بگذارید و از هر دستگاهی به آنها دسترسی داشته باشید.

Hootsuite

هنگامی که من نیاز به ارسال یک به‌روزرسانی در چندین پلتفرم رسانه اجتماعی دارم، Hootsuite برنامه مورد استفاده من است. همچنین دارای یک ویژگی زمان‌بندی است که برای زمانی که می‌خواهم برخی از مقاله‌ها را به آرامی در شبکه‌هایم منتشر کنم یا اگر در یک چالش فیس‌بوک برای ارسال 10 عکس در 10 روز تگ شوم، عالی است. من به سادگی تمام محتوا را در یک روز ایجاد می کنم و به Hootsuite اجازه می دهم تا آنها را ارسال کند.

Fortnite

شاید محبوب ترین بازی تیراندازی اول شخص در جهان، Fortnite به صورت رایگان برای اندروید در دسترس است. وارد Battle Royale شوید و با کوچکتر شدن منطقه امن سعی کنید تا بیشترین زمان زنده بمانید. شما می توانید ساختارهایی بسازید تا به مخفی کردن شخصیت خود کمک کنید یا مزیتی برای به دست آوردن چند قتل آسان ایجاد کنید. البته، هیچ بازی Fortnite بدون یک یا دو رقص که یک شوت کشتن خوب را جشن می گیرند، کامل نخواهد بود.