آموزش و یادگیری

اشتباهات به خصوص در امتحان ها بسیار رایج هستند. حتی برخی از آماده ترین افراد به طور طبیعی مرتکب اشتباه می شوند. با این حال، وقتی نوبت به آزمون آیلتس (سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی) می رسد، امتیاز ارزشمند بسیار ارزشمند است. با دریافت نمره پایین، ممکن است شانس خود را برای تحصیل در خارج از کشور از دست بدهید.

این کمکی نمی کند که آماده شدن برای آیلتس هم استرس زا و هم سخت باشد. دانش آموزان در گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن مورد آزمایش قرار می گیرند. این آزمون همچنین زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد، با ماژول های خواندن و نوشتن در صبح، و بخش صحبت کردن در بعد از ظهر. این می تواند بسیار زیاد باشد، به خصوص با این همه سوار شدن بر نتایج آیلتس.

برای اطمینان از اینکه بهترین آمادگی را دارید، در اینجا رایج‌ترین اشتباهاتی که شرکت‌کنندگان در آزمون آیلتس مرتکب می‌شوند و امتیازات ارزشمندی برای آنها به همراه دارد، آورده شده است.

غلط املایی و واژگان ضعیف

هنگام تکمیل بخش کتبی آزمون آیلتس، مهم است که املای خود را مرور کنید. رایج‌ترین اشتباهات آیلتس عبارتند از املا و یکی از ساده‌ترین اشتباهاتی است که با مرور ساده می‌توان از آن اجتناب کرد! اگر از املای صحیح کلمه مطمئن نیستید، از استفاده از آن اجتناب کنید. در عوض، مترادف آن را پیدا کنید. بسیار مهم است که به خاطر بسپارید بسیاری از کلمات در زبان انگلیسی که املای مشابهی دارند اما معنای متفاوتی دارند.

با اشتباهات املایی، واژگان ضعیف همراه است. می توانید با خواندن بیشتر و نوشتن کلماتی که می خوانید دایره لغات خود را بسازید. این در نهایت به املای شما نیز کمک می کند! برای موفقیت در زبان انگلیسی باید دایره لغات خوبی داشته باشید. بدون آن، با چالش های زیادی روبرو خواهید شد، چه خواندن علائم، صحبت کردن با دیگران یا گوش دادن.