6 ترفند برای داشتن ابروهای فوق العاده زیبا
 

Image for post
Image for post

صورت و ابروهای زیبا افتخار هر زنی است. اگرچه ممکن است بهترین مدل مو را داشته باشید، اما با ابروهای نامرتب عجیب به نظر خواهید رسید. چرا آن‌ها را اصلاح نمی‌کنید و سرها به شما نگاه نمی‌کنند؟ خوب، این هرگز آسان تر نبوده است. راه های بی شماری برای فرم دادن به ابروهای خود و لذت بردن از ظاهر عالی وجود دارد. هنوز مطمئن نیستید که چگونه در مورد آن اقدام کنید؟ می توانید راه های زیر را امتحان کنید

موچین را به حداقل برسانید!


اکثر زنان نمی توانند از ابزار موچین خودداری کنند! اما موچین برای کوتاه کردن موهای سرگردان عالی است و بهترین انتخاب برای فرم دادن به ابروهای شما نیست. برای رسیدن به ابروهای خوش فرم، هر چه از ابروها فاصله بگیرید بهتر است. علاوه بر این، شما در حال فرم دادن نیستید و فقط باید موهایی را بگیرید که به نظر نامناسب به نظر می رسند. نکته پایانی - زیاده روی نکنید.

محصولات شما مهم هستند - عاقلانه انتخاب کنید!


چندین محصول ابرو در بازار وجود دارد. اما، هیچ راهی بهتر از انتخاب محصولات مناسب برای مراقبت از ابروهایتان وجود ندارد. اول از همه، یک روال مراقبت از ابرو را انتخاب کنید و به درمان های مورد نظر فکر کنید.

آیا می خواهید ظاهری ظریف تر با مقداری رنگ داشته باشید؟ سپس ممکن است به بهترین حنای ابرو موجود نیاز داشته باشید. آیا می خواهید برخی از نقاط پراکنده را پر کنید؟ ممکن است مجبور شوید برس های زاویه دار بیشتری تهیه کنید؟ اهداف ابروی شما انتخاب محصولات شما را تعیین می کند. می توانم بیشتر به شما بگویم؟ به دنبال کیفیت باشید و از بازی کردن با محصولات مختلف ابایی نداشته باشید.

با ابروهای خود به آرامی رفتار کنید


آیا می خواهید به آن ظاهر خیره کننده برسید؟ از پر کردن ابروهای خودخودداری کنید. در عوض، از حرکات بسیار ظریف و آرام استفاده کنید و جهت رشد موهای ابرو خود را دنبال کنید. چه با استفاده از یک برس زاویه دار یا پودر، مطمئن باشید که ظاهر طبیعی و واقعی تری خواهید داشت.

مراقب دم ابروی خود باشید


ابروهای شما راهی برای توقف در نقطه ای عالی دارند که ظاهر صورت شما را تحسین می کند. دراز کردن دم ابرو شما را آویزان و تا حدودی غمگین نشان می دهد! من حدس می زنم که شما آن را نمی خواهید. آن زاویه طبیعی را حفظ کنید و دم ابرو را باز نکنید.

لکه ها را پراکنده کنید


اگر در گذشته ابروهای خود را بیش از حد پر کرده اید، همه چیز از بین نمی رود! کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای رفع این مشکل انجام دهید و همچنان ظاهری چشمگیر داشته باشید. گزینه های شما شامل درمان حنا است که می تواند به پوشاندن پراکندگی و پر کردن لکه ها با مقداری رنگ کمک کند. در این صورت بهترین کیت حنای ابرو را تهیه کنید و به دنبال خدمات حرفه ای حنا درمانی باشید.

پودر ابرو نیز ممکن است کمک کند. شما همچنین به یک برس زاویه دار باکیفیت نیاز دارید تا شکلی به ابروهای خود بیافزایید.

کانسیلر بهترین عملکرد را دارد.


آیا به این فکر می کنید که از کانسیلر یا هایلایتر زیر ابروهای خود استفاده کنید؟ هایلایتر بر دردهای شما تاکید می کند، به جای آن از کانسیلری با سایه روشن تر از رنگ پوست خود استفاده کنید. این ناحیه ابروی شما را روشن می کند و در نتیجه ظاهر طبیعی تری به شما می دهد.

در انتها

اگر تا به حال حنای ابرو را امتحان نکرده اید، شاید این بهترین زمان برای این کار باشد. رنگ های رنگی زیادی در بازار وجود دارد و شما با رنگ پوست و نوع موی خود مطابقت کاملی خواهید داشت. اما، این کار را فقط یک حرفه ای انجام دهید و از آن ظاهر چشمگیر لذت ببرید.