Expanite  پوشش هایDLC  را با ExpaniteHard-Ti جایگزین می کند

 

 

Image for post
Image for post

Expanite پوشش­های DLC گسترده را با فناوری جدید خود جایگزین یا تکمیل می­کند.

پوشش­های کربنی یا DLC الماس مانند در حال حاضر در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می­گیرد که در آن ویژگیهای اصطکاک عالی و مقاومت خوب در برابر سایش روی سطوح اجزای مورد نیاز تامین شده است. سیستم DLC نقاط ضعفی دارد. فولاد ضد زنگ نرم به عنوان پوشش دارای سختی سطح بالا به نسبت لایه نازک DLC هستند که باعث ایجاد اثر پوسته تخم مرغ می شود. این پدیده ممکن است منجر به نقص در پوشش دهی شود و به راحتی شروع به لایه برداری و حذف پوشش می کند.

سخت شدن سطحی اکسپانیت محلول را با استفاده از یک فرآیند انتشار مبتنی بر گاز برای ذخیره کربن و نیتروژن در عمق سطح جزء به ارمغان می آورد. این مساله کمک میکند تا قدرت تحمل ظرفیت بالاتری از بار بر سطح را تضمین کند و به طور موثر با اثر پوسته تخم مرغ(ترد شوندگی و شکنندگی سطحی) مقابله می کند. بر خلاف لایه DLC اعمال شده ، فناوری Expanite یک لایه سختی گسترده روی سطح است که با مواد پایه تثبیت شده است.

Image for post
Image for post

فناوری Expanite ، که مخصوص مواد مقاوم در برابر خوردگی است ، راهکاری برای ورق استیل آستنیتی ، مارتنزیتی ، فریتیک و دوبلکس و همچنین برای آلیاژهای گران قیمت مبتنی بر نیکل مانند Inconel و Hastelloy ارائه می دهد. فرآیند جدید ExpaniteHard-Ti ، که تیم متخصصان Expanite در دانمارک در سالهای اخیر با توجه به نیاز بازار توسعه داده است ، برای مواد تیتانیوم استفاده می شود.

خرید ورق استیل در ایران با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در وبسایت فلزات رنگین felez.co