تولید ویترین با ورق استیل

Image for post
Image for post

مقدمه

ویترین های استیل قفسه های ساخته شده از انواع مواد با آماده سازی سطحی زیبا نظیر ورق استیل طرحدار، ورق استیل دانه گندمی، ورق استیل تزئینی و غیره هستند که نمای بالا و جانبی آن با شیشه مسدود شده است. با ویترین رومیزی یا ویترین پیشخوان می توان اجناس را به شکلی جذاب و باکیفیت به نمایش گذاشت. ویترین ها دارای تجهیزات جانبی نظیر قفل، چراغ و ... می باشند که به عنوان ابزاری محبوب در نمایشگاه‌ها و مغازه‌ها محسوب می گردند.

ویترین برای نمایش محصولات مختلف

ویترین ها رسانه های تبلیغاتی محبوبی برای نمایش کالاها در یک مکان ثابت با قابلیت مشاهده کامل هستند. ویترین های شیشه ای امکان مشاهده خوبی از اقلام نمایش داده شده در داخل را فراهم می کنند. در عین حال، آنها را از تأثیرات و تخریب خارجی محافظت می کنند. آنها روی میز یا پیشخوان قرار می گیرند و به طور خاص توجه بازدیدکنندگان را به محصولات جلب می کنند. استفاده از سطوح زیبا در بدنه ویترین به وسیله ساخت آنها از انواع ورق استیل طرحدار، ورق استیل دانه گندمی، ورق استیل تزئینی و ... می تواند در جذب مشتری و بازدیدکننده نقش بسزایی داشته باشد.
در داخل ویترین های ارائه، جا برای کالاهایی از گروه های مختلف محصول وجود دارد. ویترین ها تصور بصری از کیفیت بالای کالاهای ارائه شده در آنها را ایجاد و تقویت می کنند. این تاثیر ویترین ها برای مشاغل مختلف و همچنین محصولات متنوع قابل استفاده است. علاوه بر این، ویترین ها نیز تأثیر مثبتی بر یراق آلات مغازه دارند. ویترین های خوش فرم را می توان به شکلی جذاب روی میز یا پیشخوان قرار داد. با این کار کالاها را برجسته می کنند و توجه مشتریان را به این محصولات جلب می کنند. به طور کلاسیک، جواهرات، لوازم جانبی طراحان یا نمایشگاه ها را می توان در این ویترین ها یافت. 

Image for post
Image for post

ویترین پیشخوان

ویترین های پیشخوان ویترین های پایه دار یا آنهایی هستند که روی پیشخوان و میز قرار می گیرند. یک صفحه نمایش شیشه ای فضای کاملی را در یک یا چند قفسه در اختیار شما قرار می دهد. اجسام داخل آن از هر طرف دیده می شوند و محصول داخل آن از دور جلب توجه می کند. اگر به دنبال ویترینی با فضای ذخیره سازی اضافی هستید، مدل های دارای کابینت پایه پیشنهاد می شود.
یک ویترین پیشخوان با کابینت پایه یک سطح نمایش جذاب را ارائه می دهد. در عین حال، کالاها، اسناد یا اقلام خصوصی را می توان در اینجا ذخیره کرد. به این ترتیب می توانید فضای ذخیره سازی اضافی در نمایشگاه ها ایجاد کنید و یا می توانید محصولات اضافی را در اتاق فروش دقیقاً در زیر نمایش کالا در ویترین ذخیره نمایید. 
با استفاده از این پیشخوان‌ها، مشتریان را دعوت می‌کنید تا جواهرات یا کالای داخل آن را از نزدیک ببینند. کالاها را می توان از بالا و همچنین از کناره ها مشاهده کرد. برای کاربر این بدان معناست که ویترین می تواند هم به عنوان نمایشگاه و هم به عنوان پیشخوان استفاده شود. 

ویترین های قفل شونده

محصولات با قیمت بالا یا با ارزش خاص اغلب در یک ویترین نمایش داده می شوند. برای محافظت از آنها در برابر آسیب یا کثیفی، بسیاری از مردم یک ویترین قفل شونده را انتخاب می کنند. ویترین های رومیزی معمولاً مجهز به قفل هستند تا از ارزش کالاها محافظت کنند.
با تجهیز آنها به قفل می توان ویترین ها را با کلید قفل کرد. این به معنای ارائه ای امن با محافظت در برابر سرقت است. همچنین این امکان را می دهد که کالاها با سرعت و در هر زمان مبادله گردند. به لطف درب کشویی یا لولایی، قرار دادن کالا یا تعویض آن به صورت خود به خود امکان پذیر است.

کانتر ویترین

ویترین‌های شیشه‌ای علاوه بر استفاده در موزه‌ها، برای نمایشگاه‌های تجاری یا فروشگاه‌های خرده‌فروشی نیز محبوب هستند. نمایشگرها (کانترها) سطحی بسیار جذاب و چشم نوازی را برای نمایش ارائه می دهند. اجناس در داخل قرار گرفته اند و نور نیز روشنایی مطلوب را تضمین می کند.
در کانترهای تجاری، ویترین ها می توانند نمایشگاه ها یا نمونه های خاصی از کالا را ارائه دهند. در فیتینگ مغازه میل به محصول را بیدار می کنند و حتی می توان از آنها به عنوان پیشخوان استفاده کرد. مشاوران متخصص می توانند با مشتریان بالقوه ای که می خواهند نگاه دقیق تری به محصولات داشته باشند از نزدیک گفتگو کنند. آنها دارای کلید ویترین پیشخوان هستند و همچنین می توانند محصولات را از صفحه نمایش جدا کنند.

Image for post
Image for post

ویترین های رومیزی و پیشخوان با نورپردازی

همانطور که قبلا ذکر شد، ویترین ها تصور ذهنی مشتری از کیفیت بالای کالاها را تقویت می کنند. این امر به ویژه در مورد ویترین با نورپردازی صادق است. لامپ های ال‌ای‌دی مدرن، محصولات نمایش داده شده را بیشتر برجسته می‌کنند. اثر ویژه نور بر روی چشم باعث افزایش دید در محل فروش می شود. بنابراین خریداران بالقوه به طور خاص به سمت کالاها یا پیشنهادهای نمایش داده شده جذب می شوند. اینها به زیبایی توسط نور گرم صحنه سازی شده اند. حتی در روزهای تاریک یا زمانی که نور کمی وجود دارد، کالاها به خوبی ارائه می شوند.

 

سیدرحیم کیاحسینی