پویش‌های دوره‌ای پرسپت

درود خدمت کاربران پرسپت 

تیم تحریریه پرسپت در نظر دارد تا در دوره‌های مختلف زمانی پویش‌هایی با موضوعات روز و مختلف مطرح کند تا شما کاربران گرامی مقالات خود را در این رابطه منتشر کنید. مدت زمان هر یک از پویش‌ها یک ماه است و در پایان دوره هر پویش‌، به نویسنده برترین مقاله از نظر کیفیت و اصالت مطلب، میزان بازید، تشویق‌های دریافتی و تعداد نظرات مطرح شده از طرف کاربران جایزه نقدی اهدا خواهد شد. 

به یاد داشته باشید برای افزایش شانس برنده شدن خود در پویش، مقالات خود را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

قوانین شرکت در پویش‌

  • کیفیت و اصالت مطلب نگارش شده از اصلی ترین معیارها برای انتخاب مقاله برتر است و در صورت مشاهده نقض قوانین کپی رایت مقاله از لیست شرکت‌کنندگان حذف خواهد شد.
  • مقالات حاوی محتوای توهین و تهدید سریعا حذف و حساب کاربری نویسنده مسدود خواهد شد.
  • طول متن مناسب، استفاده از تصاویر مناسب و رعایت نکات نگارشی در نوشتن مقاله از ملزومات شرکت در پویش‌ها بوده و نسبت به سایر مقالات در الویت قرار خواهد گرفت.
  • در صورت مشاهده هرگونه تخلف که تاثیر مستقیم بر میزان بازدید و تشویق‌های دریافتی داشته باشد مقاله از شرکت در پویش‌ کنار گذاشته خواهد شد.
  • محتوای مقالات شرکت کننده در هر پویش‌ باید متناسب با موضوع آن کمپین باشد در غیر این صورت برای مقاله امتیازی در نظر گرفته نخواهد شد.

جوایز کمپین

به نفرات برتر هر پویش‌ جوایز نقدی اهدا خواهد شد. این جوایز بسته به میزان مشارکت کاربران در هر کمپین بین نفرات اول تا سوم توزیع خواهد شد. در پایان دوره هر کمپین اسامی نویسندگان برتر به همراه میزان جوایز دریافتی نیز به اطلاع سایر کاربران خواهد رسید.

پویش‌های فعال