نورپردازی فضای اداری با چراغ خطی

چراغ خطی یکی از چشم نوازترین انواع چراغ‌های LED است که می‌توانید در انواع فضاهای اداری از آن استفاده کنید. در وواقع نورپردازی فضای اداری این روزها اهمیتی بیش از گذشته پیدا کرده است. امروزه بر کسی پوشیده نیست که نورپردازی فضای کار، تاثیر مستقیم و زیادی بر روی افزایش بهروری کارکنان خواهد داشت به همین دلیل توجه و استفاده از چراغ‌های خطی در فضاهای اداری به دلیل کیفیت و به روز بودن این چراغ‌ها افزایش یافت.

میتوانید از چراغ خطی در قسمت ورودی استفاده کنید. یکی از موضاعات با اهمیت در اداراتی که مهمان و یا مراجعه کننده دارند نحوه استقبال و پذیرایی از افراد برای انتقال حس خوب و مثبت به آن‌ها است. شاید شما هم به این نکته توجه کرده باشید که بیشترین تاثیر پذیری از فضا در اولین لحظه قرارگیری در آن صورت می‌پذیرد به همین دلیل استفاده از چراغ خطی در قسمت ورودی ساختمان و اداره به نظر ایده‌ی هوشمندانه‌‌ای است.

استفاده از انواع چراغ‌های خطی در حالت‌ها مختلف روکار، توکار و یا آویز در قسمت ورودی جلوه‌ی چشم نوازی را برای مراجعه کنندگان ایجاد می‌کند و می‌تواند در انتقال حس به روز بودن مجموعه نیز بسیار موثر است.  علاوه بر این می‌توانید با استفاده از چراغ خطی مراجعه کنندگان خود را از ورودی مجموعه به بخش‌های مختلف هدایت کنید.

به غیر از قسمت ورودی ساختمان می‌توانید از چراغ خطی بالای میز کارکنان نیز استفاده کنید. یکی از مشکلاتی که احتمالا بسیاری از کارمندان با آن مواجه هستند تاریکی بخشی از میز کار آن‌ها و یا خیرگی ایجاد شده توسط چراغ است و نکته قابل توجه این است که چراغ خطی می‌تواند از هر دوی این مشکلات پیش‌گیری کند.

شما می‌توانید از چراغ خطی در بسیاری از قسمت‌های اداره و یا محل کار خورد استفاده کنید و از نور یکپارچه، یکدست و بدون خیرگی آن نهایت لذت و استفاده را ببرید. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چراغ‌ها خطی با کارشناسان و مهندسین فنی اکووات در تماس باشید.