نورپردازی با نورهای خطی ترند:

نور خطی امروزه یکی از مهم‌ترین عناصر در نورپردازی و دکوراسیون داخلی و نماست. معماری مینیمال امروز، دیگر فقط به روشنایی فضا قانع نیست بلکه می‌خواهد با نور، عمق بیشتری به کانسپت طراحی فضا بدهد. از این رو نور  خطی یکی از بهترین چراغ‌های سفارشی در میان انواع ادوات روشنایی است که می‌توانید آن‌را با ایده‌های خلاق آن را طراحی کنید.

Image for post
Image for post

چراغ خطی  شش ضلعی

چراغ خطی شش ضلعی یکی از بهترین چراغ‌های خطی، خصوصا در دکوراسیون داخلی با کانسپت‌های از پیش تعیین شده است.استفاده از چراغ خطی، عمق خوبی به فضای ایجاد شده در داخل ساختمان بدهد. حس خوب ناشی از اجتماع افراد مختلف در فضا و حضورشان کنار یکدیگر در آرامش و نظم را به خوبی تقویت کند.

چراغ خطی رینگی یا دایره‌ای

استفاده از دایره خطی در سقف به صورت آویز می‌تواند نیاز شما به لوسترهای آویز را تا حد زیادی کاهش دهد. چراغ خطی رینگی که در دایره‌های کوچک و بزرگ با ابعاد سفارشی تولید می‌شود، یکی از بهترین چراغ‌ها برای استفاده در مرکز بخش‌های مختلف مانند پذیرایی یا لابی هتل و ساختمان است. می‌توانید با تنظیم چند چراغ دایره ای بزرگ و کوچک در ارتفاع‌های متفاوت، چراغ‌های خطی را به صورتی بچینید که از پایین به شکل زنجیرهای در هم گره خورده دیده میشوند.

چراغ خطی کرو سفارشی

نور خطی کرو چراغی  است که به شکل دلخواه طراح و در هر طرح خمیده و منحنی که مد نظرتان باشد قابل ساخت است. با آمدن چراغ خطی کرو به بازار محصولات روشنایی ونورپردازی تمام محدودیت‌های موجود در زمینه نورپردازی با نور خطی از بین رفت و حالا می‌توانید هر چراغ خطی که دوست دارید را به راحتی تهیه کنید

استفاده از چراغ خطی کرو با طرح سفارشی، می‌تواند به راحتی دکوراسیون فضای شما را بسیار  ویژه کند.

چراغ خطی مثلثی

مثلث نیز یکی دیگر از عناصری است که به شدت در معماری و دکوراسیون کاربرد داشته . اگر راس مثلث به سمت بالا باشد حالت مردانه و اگر به سمت پایین باشد حالت زنانه‌ای در ذهن تداعی می‌شود. در فضاهای مختلف، استفاده از نور خطی مثلثی هم جلوه‌ای ویژه به فضا داده و هم بر کانسپت دکوراسیون فضا و کاربری آن تاکید کرده است. نور خطی مثلثی نیز مانند سایر مدل‌های چراغ خطی، هم در ابعاد از قبل تعیین شده و هم در ابعاد سفارشی قابل تولید است.