خرید پنل v2ray ارزان از وسترن اسپید

امروزه برای اینکه از بتونیم به نت آزاد دسترسی داشته باشیم حتما حتما از یک فیلترشکن مطمعمن و قابل اطمینان استفاده کنیم و بهترین گزینه برای این کار وسترن اسپید به آدرس westrenco.space هستش.

ورود به وبسایت وسترن اسپید

حالا سوال اینکه که چطوری میتونیم از طریق فروش اکانت فیلترشکن کسب درآمد کنیم؟ برای این کار راه های متعددی وجود دارد یکی از این راه ها خرید پنل نمایندگی v2ray از وسترن اسپید که شما پس از خرید بصورت آنی پنل خود را تحویل میگیرید و میتوانید با ساخت کانفیگ نامحدود از پنل کسب درآمد داشته باشید.

خرید پنل v2ray از وسترن اسپید

سرعت کانفیگ های پنل وسترن اسپید

شیوه کار کرد وسترن اسپید

  شما برای اینکه صاحب پنل پرسرعت وسترن اسپید شوید لازم نیست هزینه مجزا برای هزینه سرور پرداخت کنید، بعد از تهیه پنل کارشناسان وسترن اسپید سرور مجازی را تهیه و بعد از بررسی های لازم از قبیل چک کردن بن نبودن آی پی و... پنل شما را راه اندازی و تحویل میدهند، اما به دلیل حجم بالای سفارشات وسترن از قبل تمامی سرور ها را تهیه کرده و شما بعد از پرداخت مبلغ پنل درجا پنل را دریافت میکنید.

خرید  پنل پر سرعت برای تمامی اپراتور ها

نمایی از پنل v2ray

پنل v2ray
پنل v2ray
پنل v2ray

قابلیت های پنل v2ray

چندین پروکسی ورودی/خروجی: یک نمونه V2Ray از چندین پروتکل ورودی و خروجی موازی پشتیبانی می کند. هر پروتکل به طور مستقل کار می کند. مسیریابی قابل تنظیم: ترافیک ورودی را می توان بر اساس پیکربندی مسیریابی به خروجی های مختلف ارسال کرد. مسیریابی ترافیک بر اساس منطقه یا دامنه مورد نظر آسان است. پروتکل های چندگانه: V2Ray از چندین پروتکل، از جمله Socks، HTTP، Shadowsocks، VMess و غیره پشتیبانی می کند. هر پروتکل ممکن است انتقال خاص خود را داشته باشد، مانند TCP، mKCP، WebSocket و غیره. Obfuscation: V2Ray برای پنهان کردن ترافیک در TLS، مبهم سازی را تعبیه کرده است و می تواند به صورت موازی با سرورهای وب اجرا شود. Reverse Proxy: پشتیبانی کلی از Reverse Proxy. می توان از آن برای ساخت تونل به لوکال هاست استفاده کرد. پلتفرم های متعدد: V2Ray به صورت بومی روی ویندوز، سیستم عامل مک، لینوکس و غیره اجرا می شود. همچنین پشتیبانی شخص ثالث در تلفن همراه وجود دارد.

تک کاربره و چند کاربره کردن کانفیگ ها ، تنظیم مدت زمان استفاده از کانفیگ،محدود کردن آی پی و...