ثبت نام لاتاری آمریکا 

هر ساله کشور ایالات متحده آمریکا از بین افرادی که به لاتاری آمریکا ثبت نام میکنند به 55 هزار نفر از این افراد گریم کارت صادر میکنید و میتوانند بدونه هیچ ارائه تمکن مالی به آمریکا مهاجرت کنند و در این کشور زیبا و قدرتمند ساکن شوند.

لاتاری و گرین کارت آمریکا چست؟

گرین کارت پرطرفدارترین ویزای مهاجرتی در جهان است.متاسفانه برای دریافت گرین کارت باید واجد شرایط بود و از طرفی بخاطر قوانین فدرال آمریکا این نوع مهاجرتی یکی از روند های بسیار سخت به حساب می آید و در برخی موارد به دست آوردن گرین کارت عملی غیر قابل باور میباشد. با این حال، در میان فرآیندهای طولانی درخواست برای انواع مهاجران، یک خط نقره وجود دارد: لاتاری گرین کارت، که تقریباً برای افراد با هر پیشینه ای باز است.

در لاتاری شما دیگه لازم نیست مواردی از قبلی ارائه تمکن مالی،تاریخچه سفر ها و غیره ، شما در این نوع یعنی لاتاری تنها چند کار انجام میدهید که در ادامه این مقاله به این کار ها اشاره میکنیم.

ثبت نام لاتاری آمریکا

نیویورک ایالات متحده
نیویورک ایالات متحده
نیویورک ایالات متحده

گرین کارت چیست؟

گرین کارت به شهروندان غیر آمریکایی اجازه می دهد تا اقامت دائم ایالات متحده را کسب کنند. گرین کارت، که به عنوان کارت اقامت دائم نیز شناخته می شود، به افراد غیر شهروند اجازه می دهد تا در هر نقطه از ایالات متحده (قانونی) زندگی و کار کنند و پس از سه یا پنج سال واجد شرایط شهروندی ایالات متحده شوند.

ثبت نام گرین کارت آمریکا