چطور یک حمام کوچک را دکوراسیون کنیم

دکوراسیون هر بخش از خانه دغدغه خاص خود را دارد حال میخواهد سرویس بهداشتی باشد یا حتی انباری! شاید فکر کنید که چه کاری میتوان با یک دستشویی و حمام کوچک انجام داد؟ یا اینکه در یک فضای به این کوچکی امکان اعمال سلایق وجود ندارد…تا حد بسیار کمی شاید، اما باید بدانیم هر بخشی در حد خودش نیاز به توجه و دکوراسیون دارد، هم بخاطر ایجاد نظم و هم روحیه خودمان. مثلا اگر یک حمام بزرگ دارید، کاربرد پرده دوش که حتی خودتون هم میتونید بدوزید میتونه ایده جالبه توجهی برای تنوع و تغییرات باشه.

ایجاد تغییرات در سرویس های بهداشتی و علی الخصوص حمام به چند نکته ساده ارتباط می یابد که در صورت اعمال صحیح دکوراسیونی زیبا و جالب توجه خواهیم داشت. نکاتی کوچک ولی ارزنده، مثل کاربرد آینه، کاربرد درب شیشه ای، هارمونی نوعی کاشی و سرامیک مورد استفاده و…

در حمام و سرویس بهداشتی اشیا مختلفی باید قرار بگیرند مثل سشوار و حوله و ملزومات دیگر. ما در قالب عکس های زیر به شما نشان می دهیم که چطور لوازمی که باید همیشه در دسترس باشند مانند صابون و حوله را به زیباترین شکل به نمایش بگذارید.

با توجه به فضای خود می توانید ست های زیبایی از لوازم سرویس بهداشتی تهیه کنید و برای چیدمان سرویس بهداشتی از آن استفاده کنید. در آخر استفاده از گیاهان را در این فضا فراموش نکنید. همچنین توجه داشته باشید که در برخی مواقع نیاز است که تجهیزات اساسی مانند توالت فرنگی را نیز تعویض کنید.