خطاهای تردمیل به همراه نحوه رفع آن

کد خطا ممکن است به دلایل مختلفی نشان داده شود بهتر است پس از دریافت کد خطا، دفترچه راهنمای دستگاه تردمیل را بررسی کنید یا با سازنده تماس بگیرید تا اطلاعات صحیح را دریافت کنید.
اطلاعات زیر برای مرجع شما
کد خطای E01: خرابی ارتباط: برد کنسول و برد کنترل نمی توانند ارتباط برقرار کنند. احتمالاً مشکل برد کنسول یا مشکل برد کنترل یا مشکل کابل داده وجود دارد. کابل داده را جایگزین کنید، بررسی کنید که آیا دستگاه می تواند کار کند؟ اگر نه، برد کنترل را تعویض کنید.
کد خطا E02: مشکل برد کنترل یا موتور. ابتدا موتور را تست کنید تا بررسی کنید که آیا موتور به طور عادی کار می کند یا خیر. اگر موتور نرمال است، برد کنترل را تعویض کنید.
کد خطای E03: در ابتدا تردمیل را روشن کنید، موتور چند ثانیه کار می کند سپس متوقف می شود و صفحه کنسول E03 را نشان می دهد، احتمالا مشکل سنسور سرعت.
2، تردمیل را روشن کنید، موتور نمی تواند کار کند و برد کنسول E03 را نشان می دهد، احتمالاً مشکل برد کنترل است.
ابتدا موتور را تست کنید تا بررسی کنید که آیا موتور به طور عادی کار می کند یا خیر. اگر موتور نرمال است: 1، سنسور سرعت را تعویض کنید. 2، برد کنترل را تعویض کنید
کد خطا E04: به طور کلی خطای بیش از حد جریان: اجزای برد کنترل سوخته است. قطعات سوخته را تعویض کنید یا برد کنترل را تعویض کنید.
کد خطای E05: حفاظت از اضافه بار فعلی یا سرعت ناپایدار. اجزای برد کنترل را بررسی کنید، آیا آنها به طور معمول متصل می شوند؟ اگر نه، قطعات را دوباره به برق وصل کنید یا برد کنترل را تعویض کنید.
کد خطای E06: اضافه بار موتور. ابتدا موتور را تست کنید تا بررسی کنید که آیا موتور به طور عادی کار می کند یا خیر. اگر موتور معمولی است، مقاومت محدود کننده جریان را روی برد کنترل یا کل برد کنترل را تعویض کنید.
کد خطا E07: مشکل برد کنسول. برد کنسول برد را تعویض کنید یا کابل داده را تعویض کنید.
کد خطا E08: ممکن است خطای کنترل موتور بالابر وجود داشته باشد.
با توجه به برندهای مختلف، تردمیل‌ها تنظیمات و معنای کد خطای خاص خود را دارند، بنابراین ما نمی‌توانیم 100% مطمئن باشیم که محتوای بالا با دستگاه شما مطابقت دارد.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که برای دریافت راهنمای کاربر، با فروشگاهی که تردمیل را خریداری کرده اید یا با سازنده تردمیل خود تماس بگیرید، که برای کمک به شما در تشخیص مشکل بسیار مفید خواهد بود.