مشکلات و خرابی‌های رایج تبلت ایسوس

تبلت‌ها از جمله وسایل الکترونیکی پرطرف‌دار در جهان شناخته می‌شوند. این دستگاه‌ها برای کاربران مختلف امکانات گوناگون اعم از دسترسی به اینترنت، تماشای فیلم و سریال، بازی، درس خواندن و انجام بسیاری از دیگر فعالیت‌های روزمره را فراهم می‌کنند. یکی از محبوب‌ترین برندهای تبلت در دنیا برند ایسوس است. این برند در صنعت تکنولوژی فعالیت گسترده‌ای دارد و تولید تبلت‌های باکیفیت از جمله خدمات آن است. تبلت‌های ایسوس نیز مانند بسیاری از دیگر تبلت‌ها دچار مشکلات و خرابی‌هایی می‌شوند که با آگاهی از آن‌ها می‌توان بهتر در مورد خرید آن‌ها تصمیم گرفت. در ادامه در خصوص برخی از این محصولات صحبت می‌کنیم. 

مشکلات صفحه نمایش تبلت ایسوس

یکی از مشکلات رایج تبلت‌های ایسوس (https://didshahr.ir/27009)، مشکلات در صفحه نمایش است. مشکلاتی که در صفحه نمایش تبلت‌های ایسوس به وجود می‌آید بسیار گوناگون است. برای مثال خرابی یک قطعه داخلی، وارد شدن ضربه به صفحه نمایش و یا مشکلات نرم افزاری را می‌توان از دلایل ایجاد مشکل در صفحه نمایش ایسوس دانست. نقاط پیکسلی مرده، نوارهای عمومی یا افقی، مشکل قفل شدن صفحه نمایش و... از جمله مشکلات این تبلت‌ها هستند. توجه کنید که تراکم بالای صفحه نمایش و یا نوسانات برق نیز می‌تواند از دلایل ایجاد این مشکلات در تبلت ایسوس باشد.

Image for post
Image for post

مشکلات باتری تبلت‌ها

مشکل دیگری که در تبلت‌های ایسوس گزارش شده است، مشکلات در باتری است. باتری تبلت از اهمیت زیادی برخوردار است و به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به شارژ، آزادانه با تبلت خود کار کنید. مشکلات باتری تبلت ایسوس که برخی کاربران آن را گزارش کرده‌اند عدم شارژ کامل باتری، سریع تمام شدن باتری، بالا رفتن ناگهانی دمای دستگاه در حال شارژ و یا عمر کوتاه باتری است. استفاده نادرست از تبلت، نصب نرم افزارهای ناسازگار با سیستم عامل تبلت و یا خرابی سلول‌های باتری می‌تواند از دلایل این مشکلات باشد

آموزش تعمیر مشکل شارژ نشدن و روشن نشدن تبلت

مشکلات نرم افزاری

مشکلات نرم افزاری که معمولاً با به‌روزرسانی به وجود می‌آیند از دیگر مشکلات تبلت ایسوس است. برخی کاربران گزارش داده‌اند که با انجام به‌روزرسانی‌های اخیر، تبلت آن‌ها ناگهان خاموش می‌شود. برخی دیگر از کاربران نیز از مشکلاتی مانند اجرای ناپایدار برنامه‌ها، باز شدن تأخیری در برنامه‌ها، خرابی در قابلیت‌های لمسی و یا قفل شدن دستگاه در حالت‌های مختلف صحبت کرده‌اند. این مشکلات ممکن است به دلیل نرم افزارهای ناامن، تداخل در نصب برنامه‌ها یا ناسازگاری با سیستم عامل باشند. در این صورت لازم است با نمایندگی ایسوس صحبت کنید تا مشکل شما برطرف شود.

نحوه حل این مشکلات

برای حل مشکلات مختلف تبلت‌های ایسوس اعم از مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری، می‌توانید به نمایندگی‌های رسمی این برند از جمله ایسوس توتال مراجعه کنید. ایسوس توتال به شما کمک می‌کند که در صورت نیاز قطعات تبلت خود را تعویض کنید، از گارانتی بهره‌مند شوید و یا مشکلات نرم افزاری تبلت خود را بشناسید.