سردخانه جسد چه ویژگی هایی دارد؟

سردخانه جسد دو کابین
سردخانه جسد دو کابین
سردخانه جسد دو کابین

نصب و عملکرد سردخانه جسد 

سردخانه چسد عملکردی مشابه یخچال های صنعتی و دیگر سردخانه صنعتی را دارد به صورتی که توسط گاز مبرد، دمای داخل محفظه کاهش میابد. داخل سردخانه دو عدد فن تعبیه شده است که سرما توسط آن ها به داخل کابین هدایت می شوند. همچنین به منظور کاهش در مصرف برق و جلوگیری از افزایش دما در کابین ها، بدنه ی آن کاملا عایق بندی شده و نوع آن تزریق فوم پلی یورتان می باشد.نصب این دستگاه تنها با اتصال دو شاخه به پریز برق صورت می گیرد.

Image for post
Image for post

 

مشخصات فنی سردخانه جسد

جنس بدنه داخلی آن مانند ورق های استفاده شده و داخل کابین و کشو های سردخانه جسد از استیل نگیر بوده تا باید ایجاد زنگ زدگی نشود و بر روی بدن انسان مرده تاثیر نگذارد و همچنین شست و شوی آن با سهولت بیشتری انجام شود.جنس بدنه خارجی آن اغلب از گالوانیزه می باشد. دمای سردخانه جسد هشت درجه زیر صفر بوده بنابراین باید در تولید این یخچال مرده از کمپرسور های قوی با سرمایش بالا استفاده شود.برای جلوگیری از برودت ایجاد در داخل محفظه کابین از عایق بندی تزریق فوم استفاده شده است و برای آگاهی از دمای داخلی سردخانه بر روی بدنه آن ترموستات دیجیتال تعبیه شده است.

سردخانه ی جسد قابل شست و شو می باشد؟

داخل این محصول جسد قرار می گیرد، و از آنجا که بدن یک فرده فوت شده، فاسد شدنی می باشد، شست و شوی کابین ها یک امر مهم تلقی می شود. بنابراین برای تولید این دستگاه ورق استیل ۳۰۴ کار می شود که با کیفیت ترین فلز می باشد ، از این رو هنگام شست و شوی کابین هیچگونه نگرانی بابت زنگ زدگی و پوسیدگی آن ایجاد نمی شود.

جنس بدنه سرد خانه جسد

برای برخی از سردخانه های جسد ورق گالوانیزه نیز استفاده می شود، البته به شرطی که ورق گالوانیزه پوششی از رنگ الکترواستاتیک قرار گرفته شده در حرارت کوره را دارا باشد.
موتور های به کار رفته در سردخانه جسد اغلب از برند های دانفوس، کلترون و تکامسه می باشد، و این دستگاه قادر است تا دمای منفی ۲۰ درجه را در کابین ها ایجاد کند.
ما در صنایع برودتی اورست سردخانه جسد را در انواع یک کابین، دو کابین، سه کابین و ... تولید می کنیم.

درب ایمنی جسد 

قابلیت قفل شدن سردخانه جسد به دلیل مسائل امنیتی بسیار مهم بوده و حائز اهمیت است به همین جهت در صنایع برودتی اوست از سیستم قفل شده درب ایمنی با طراحی منحصر به فرد مهر و موم درب برای جلوگیری از از دست دادن حداقل دما در هنگام باز شدن درب، از  تسمه مهر و موم درب قابل تعویض است.

برانکارد سرد خانه جسد

برانکارد حرفه ای و روان از دیگر ویژگی های مهم هر سردخانه ی مرده می باشد تا از جلوکشیدن و عقب کشیدن کشو ها مطمئن باشید .برانکار استفاده شده در سردخونه مرده اورست جنس آن بسیار سبک به دلیل سهولت در جابه جایی و ضد زنگ استیل بوده برای جلوگیری از زنگ زدن ، و قابل جدا شدن و جابه جایی می باشد. با خرید سردخانه جسد اورست دیگر نگران جابه جایی جسد در داخل کابین ها نباشید.

 

Image for post
Image for post

منبع: