بهترین مدل یخچال صندوقی چیست؟

یخچال های صندوقی انواع مختلیف دارند و در مکان های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند و به طور کلی به سه دسته ی یخچال صندوقی خانگی، یخچال صندوقی فروشگاهی و یخچال صندوقی قدیمی استیل تقسیم می شوند.

انواع فریزر صندوقی

فریزر صنعتی خوابیده  در سه نوع فریزر صندوقی فروشگاهی و فریزر صندوقی خانگی و فریزر استیل تولید و راهی بازار می شوند که هر کدام از این سه مدل دارای نمونه های متفاوت تری نیز می باشند که در ادامه توضیح داده شده اند:

فریزر صندوقی درب کشویی

Image for post
Image for post

این محصول مناسب برای نگهداری انواع مواد غذایی منجمد به ویژه بستنی می باشد که در انواع فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت‌ها و هایپر مارکت ها استفاده می شود.
از بهترین ویژگی این فریزر می‌توان به شیشه بودن درهای آن اشاره کرد که انتخاب محصول را برای مشتریان آسانتر می کند.و مدل آن به صورت محدب طراحی شده اند و دارای عایق بندی خاص می باشند. این فریزر صندوقی با گنجایش 150 لیتر ، 200 لیتر ،300 لیتر، 400 لیتر، 500 لیتر و 650 لیتر تولید می گردد.

فریزر خوابیده خانگی کوچک

Image for post
Image for post

این محصول مناسب برای استفاده در منازل مسکونی، کارگاه های کوچک و... می باشد.از ویژگی ها این محصول به داشتن درب های مگنتی و جهت حفظ بهتر محصولات قفل و کلید بر روی کار میتوان اشاره کرد .نوع ترموستات به‌کاررفته در فریزرهای صندوقی خانگی دیجیتالی می‌باشد و مجهز به سیستم برفک زدایی بسیار قدرتمندی درون آن به‌کار رفته است همچنین دارای ۳ عدد سبد در درون یخچال بوده و فریزر قابل تولید در سه رنگ آبی سفید و زرشکی بوده و با توجه به نیاز مشتریان  در دو نوع فریزر صندوقی خانگی تک درب و فریزر صندوقی خانگی دو درب و با گنجایش 260 لیتر تولید می شود.

 

 

فریزر صندوقی استیل طرح قدیم

Image for post
Image for post

این فریزر صندوقی مناسب نگهداری و فریز کردن انواع محصولات مانند مرغ، گوشت، ماهی و هر نوع محصولی که احتیاج به دمای زیر صفر دارند استفاده می‌شود و این محصول در تعداد درب‌های دو ،چهار و شش در تولید می‌شوند و جنس بدنه به‌کاررفته در این محصولات استیل نگیر (ضد زنگ ) است و عایق‌بندی که در آن به‌کاررفته شده مانع از برودت سرما به بیرون می‌شود و در مصرف انرژی کم‌مصرف هستند و این فریزرها بدون برفک تولید می‌شوند.

برای خرید فریزر صندوقی از کجا اقدام کنیم؟

Image for post
Image for post

فریزر های صندوقی که نوعی فریزر صنعتی محسوب می شوند یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین تجهیزات هر فروشگاه، رستوران، سوپرمارکت و مغازه، هتل ها و ... می باشند که در انواع مختلف و با توجه به کالای مورد نظر و فضای در دسترس شما طراحی و ساخته می شود. که در زمینه تولید بهترین فریز های صندوقی،  شرکت های معتبری با بیش از سال ها سابقه فعالیت می کنند که امکان خرید حضوری و اینترنتی را برای شما فراهم کرده اند که محصولات خود را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کنند و همچنین دارای قابلیت ارسال به سرار کشور و همچنین کشور های همسایه از جمله عراق، افغانستان و ... هستند. برخی از این شرکت های معتبر عبارتند از:

منبع: