تفریحات در جزیره کیش

کشتی یونانی

ساحل عالی برای گذراندن یک بعدظهر است. این مکان زیبا ترین روب را دارد میتوانید عکس های فوق العاده ای بگیرید. بسیاری از تاریخ ها و داستان های مختلف از کشتی یونانی وجود دارد و همه آنها زیبا هستند.
به عنوان مثال، این یک کشتی یونانی نیست
در یک داستان، عشق باعث برخورد به ساحل می شود

پارک دلفین کیش

پارک دلفین‌های کیش واقعاً خوب بود حیوانات زیادی داشت. زمستان بهترین فصل برای بازدیدی از کیش است.

این سفر با پارک پرندگان آغاز میشود. منطقه بسیار بزرگی است که پر از انواع پرندگان بود و می توانید پرواز آنها را تماشا کنید یا آزادانه راه بروید. طاووس ها مورد علاقه و فلامینگوها خاص هستند. شما همچنین می توانید پلیکان، توکان، عقاب، شترمرغ و خیلی چیزهای دیگر را ببینید و فرصتی برای گرفتن عکس با شاهین آموزش دیده در آنجا، درست روی شانه خود داشته باشید!
بخش دوم به خزندگان اختصاص دارد. خبر بد این است که شما اجازه دارید آنها را بلافاصله پس از تغذیه مشاهده کنید، بنابراین بیشتر مارها و مارمولک ها هنگام بازدید از آنها دروغ می گویند و بی حرکت هستند. در اینجا دوباره می توانید با یک پیتون بزرگ عکس بگیرید. کروکودیل ها آزادانه در پارک پرندگان پرسه می زنند.
بخش هیجان انگیز نمایش سیرک با تمرینات آکروباتیک و اجرای رقص است. نمایش بزرگ دلفین ها آخرین قسمت با اجرای زیبا توسط دلفین ها بسیار لذت بخش است.

کاریز کیش

یک تجربه جدید در کیش؛ اگر به قنات های تاریخی علاقه دارید، انتخاب خوبی خواهد بود. یک شهر قدیمی زیرزمینی که در آن زمان گذراندن شگفت انگیز است. همچنین یک کافه زیبا و دوست داشتنی در آنجا وجود دارد که می توانید چای خود را بخورید و از آن مکان لذت ببرید. اگر می خواهید معماری بومی کیش را ببینید، این یکی از مکان هایی است که باید ببینید.

پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن یک پارک آبی روباز به مساحت 5.6 هکتار در جزیره کیش ایران واقع شده است. این اولین پارک آبی و پارک آبی روباز ایرانی است که مضمون آن بر اساس داستان راز قلعه خورشید است. این هتل در ژانویه 2017 افتتاح شد و در حال حاضر دارای 13 وسیله سواری، 4 استخر و یک آبگرم علاوه بر رستوران های متعدد، ایستگاه های نوشیدنی، کافی شاپ ها و مناطق خرید است.

مرکز خرید دامون

بهترین قسمت مرکز خرید دامون، فودکورت است که در روف گاردن است.بخش غذای ایرانی دامون فود کورت خیلی طرفدار دارد. این فودکورت بالای مرکز خرید دامون قرار دارد که در آن می توانید غذاهای مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با منظره ای از دریا صرف غذا کنید. این فودکورت از قسمت های مختلفی مانند فست فود، غذای چینی، غذای سرخ شده و ... می باشد.

نمایشگاه ها

سالانه نمایشگاه های مختلفی در گیش برگذار می شود که در آن شرکنها و موسسات مختلف میتوانند محصولات و خدمات خودرا به مردم معرفی کنند. امسال در جزیره کیش برای اولین بار نمایشگاه بین المللی تجهیزات امنیتی و حفاظتی برگزار میشود. نمایشگاه سیپکس از 7 تا 9 دی ماه برگزار میشود.