آیا دزدگیر ماشین از خودرو در برابر سارقین محافظت می‌کند؟

بهترین دزدگیر ماشین
بهترین دزدگیر ماشین
بهترین دزدگیر ماشین

ماشین شما چقدر ایمن است؟ اگر حتی از بهترین دزدگیر ماشین در وسیله نقلیه خود استفاده میکنید ، ممکن است فکر کنید که وقتی وارد خواربارفروشی می‌شوید، وسیله نقلیه شما سالم و بی‌خطر است که در خیابان یا پارکینگ پایین است. با این حال، ممکن است در حال حاضر با یک احساس امنیت کاذب زندگی کنید. هنگامی که شروع به یادگیری بیشتر در مورد این دزدگیرهای خودرو کنید، متوجه خواهید شد که آنطور که فکر می کردید در جلوگیری از سرقت خودرو موثر نیستند. در حالی که داشتن یکی از این دزدگیرها هنوز ایده خوبی است، اما همانطور که در زیر خواهید دید، این تنها نوع محافظتی نیست که برای وسیله نقلیه خود می خواهید.

هشدارهای کاذب و هشدارهای نادیده گرفته شده


چند بار به اشتباه دزدگیر ماشین خود را روشن کرده اید؟ این برای همه اتفاق می افتد، و بیشتر از آن چیزی که بخواهید اعتراف کنید اتفاق می افتد. ممکن است در حین عبور از کنار ماشین خود به آن برخورد کنید یا ممکن است سعی کنید بدون خلع سلاح ابتدا وارد صندوق عقب شوید و زنگ هشدار به صدا در آید. ممکن است کودک شما به طور تصادفی با یک توپ بسکتبال اشتباه به ماشین برخورد کند. شاید زنگ هشدار بسیار حساس باشد و زمانی که کامیون‌ها یا موتورسیکلت‌ها از کنار خانه شما غوغا می‌کنند، زنگ بزند.

دستگاه ردیابی GPS در زمان واقعی  


احتمالاً همسایگانی دارید که این مشکلات را دارند. این بدان معنی است که اغلب دزدگیرهای خودرو خاموش می شوند. هنگامی که دزدگیرهای خودرو برای اولین بار معرفی شدند، مردم به دنبال این بودند که مطمئن شوند کسی ماشین آنها یا وسیله نقلیه شخص دیگری را دزدیده نیست. با این حال، ما به عنوان یک جامعه بسیار از خود راضی شده ایم که نوبت به این هشدارها می رسد. در واقع، آنها اغلب نادیده گرفته می شوند. مردم به طور خودکار بر این باورند که دزدگیر بسیار حساس بوده است، یا اینکه شخصی اشتباه کرده است که سوار خودروی خود شده است. وقتی همه صدای زنگ هشدار را نادیده می گیرند، اصلاً فایده ای نخواهد داشت.

دزدها با هشدارها منصرف نمی شوند و از روش های پیشرفته سرقت استفاده می کنند
علاوه بر این، امروزه دزدها معمولاً با زنگ هشدار آزار نمی‌دهند. در حالی که برخی ممکن است خودرویی را که دارای زنگ هشدار است دور بزنند زیرا نمی‌خواهند دردسر را پشت سر بگذارند، این در مورد همه سارقان خودرو صدق نمی‌کند. بسیاری می‌دانند که مردم امروز با شنیدن صدای زنگ اتومبیل در پارکینگ یا خیابان، دوبار نگاه نمی‌کنند . آنها از این موضوع به نفع خود استفاده می کنند و حتی اگر زنگ خطر به صدا درآمده باشد، سوار شدن به وسیله نقلیه برای آنها آسان تر از همیشه است.

امروزه بسیاری از سارقان از روش های پیشرفته برای سرقت وسایل نقلیه نیز استفاده می کنند. آنها ممکن است کلیدها را شبیه سازی کنند یا از فرستنده ها و رله ها برای تقلید سیگنال کلیدهای ماشین استفاده کنند. این سیستم هشدار را به طور کامل دور می زند. آنها می توانند سوار وسیله نقلیه شوند، آن را روشن کنند و حتی بدون به صدا درآمدن آلارم از بین بروند. دستگاه‌ها و فناوری‌هایی که سارقان از آن استفاده می‌کنند برای افراد شرور نیز آسان‌تر می‌شود. این بدان معناست که شما باید کاری بیش از تجهیز وسیله نقلیه خود با دزدگیر استاندارد یا پس از فروش خودرو انجام دهید .

خوشبختانه، روش‌های بهتری وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید، و یکی از آن‌ها CarLock نام دارد. بیایید نگاهی بهتر به این داشته باشیم که این سیستم و دستگاه چه چیزی می تواند ارائه دهد و چرا ممکن است مکمل کاملی برای سیستم هشدار خودرو فعلی خودرو شما باشد .

CaCarLock مزایای مورد نیاز شما را فراهم می کند


CarLock دستگاه و سیستمی است که می تواند با وسیله نقلیه شما استفاده شود تا اطمینان حاصل شود که محافظت بسیار بهتری نسبت به دزدگیر اتومبیل به تنهایی دارید . اول اینکه نصب دستگاه یا نصب آن توسط یک متخصص ساده است. اگر گزینه سخت سیمی را انتخاب می کنید، باید مکانیک آن را نصب کرده و به باتری خود وصل کنید. برخی از گزینه ها را می توان بدون نیاز به نصب حرفه ای نصب و استفاده کرد. می‌توانید دستگاه را به درگاه OBD در وسیله نقلیه خود اضافه کنید یا می‌توانید دستگاه بی‌سیمی را انتخاب کنید که بتوانید آن را در وسیله نقلیه خود پنهان کنید. هنگامی که آنها نصب شدند، می توانید آنها را به برنامه CarLock متصل کنید، که سپس مزایای زیادی را برای شما فراهم می کند.

CarLock به شما این امکان را می دهد که وسیله نقلیه خود را از هر کجای دنیا زیر نظر داشته باشید و برای ارسال هشدارها و اعلان ها به گوشی خود نیازی به نزدیک شدن به خودرو ندارید. حتی اگر برنامه باز و در حال اجرا نباشد، همچنان هشدارهایی در مورد وسیله نقلیه خود دریافت خواهید کرد.

سیستم ردیابی و دزدگیر جی پی اس خودرو
هنگامی که نظارت بر خودرو را فعال کنید، اعلان های پیشرفته مختلفی دریافت خواهید کرد. هنگامی که وسیله نقلیه شما به خارج از مناطق قفل شده حرکت می کند، می توانید به شما هشدار داده شود و سپس می توانید به طور لحظه ای خودرو را ردیابی کنید. هر زمان که موتور روشن شود، بلافاصله به شما اطلاع داده می شود. همچنین هشدارهایی برای لرزش های شناسایی شده، شتاب گیری شدید، ترمز شدید، پیچ های خشن، سرعت زیاد، باتری کم و غیره وجود دارد. حتی اگر سیگنال GPS از بین برود یا دستگاه قطع شده باشد، اعلان دریافت خواهید کرد.

یکی از راه هایی که سارقان ممکن است اقدام به سرقت وسیله نقلیه شما کنند استفاده از مسدود کننده GPS است. دانستن اینکه این بلافاصله اتفاق می افتد می تواند به شما این امکان را بدهد که سریعتر به مقامات در مورد یک وسیله نقلیه سرقتی هشدار دهید. این می تواند به بهبود شانس بهبودی شما کمک کند.

همچنین متوجه خواهید شد که هزینه دستگاه و خدمات ماهانه با توجه به تمام مزایایی که می تواند ارائه دهد بسیار پایین است. اگر می خواهید محافظت واقعی برای وسیله نقلیه خود داشته باشید، این می تواند یک راه حل ایده آل باشد. چه فقط برای وسیله نقلیه خانوادگی خود به آن نیاز داشته باشید، چه بخواهید دستگاهی برای همه وسایل نقلیه موجود در ناوگان خود داشته باشید، این یک مکمل عالی برای دزدگیر سنتی خودرو برای محافظت از وسیله نقلیه شما است.

امروز حفاظت بهتری را به وسیله نقلیه خود اضافه کنید
اکنون که می توانید ببینید چرا دزدگیرهای خودرو در دور نگه داشتن سارقان خودرو موثر نیستند، وقت آن رسیده است که CarLock را در نظر بگیرید. با توجه به تمام ویژگی ها و مزایایی که ارائه می دهد، افزودن این سیستم به وسیله نقلیه یا ناوگان وسایل نقلیه شما باید زودتر انجام شود. با این راه حل امنیتی پیشرفته، حفاظتی را که امروز نیاز دارید دریافت کنید.