وکیل برای ایرانیان خارج از کشور

Image for post
Image for post

امور ملکی ایرانیان خارج از کشور

امور ملکی از دغدغه‌های بسیار مهم برخی ایرانیان خارج از کشور است. بر همین اساس چنانچه امکان نظارت کامل را بر روی امور ملکی خود از جمله خرید و فروش، رهن و اجاره ندارند، می‌توانند از تجربیات وکیل ملکی در ایران کمک گرفته و نگرانی های خود را در این خصوص برطرف نمایند. همچنین لازم به ذکر است که در مجموعه دادارمنش جلسات به صورت آنلاین برگزار شده و در طی آن مشاوره حقوقی و راهنمایی‌های لازم در خصوص پرونده به متقاضیان ارائه می‌شود.

انواع طلاق ایرانیان خارج از کشور

طلاق نیز مشمول قوانین احوال شخصیه بوده و لازم است موارد حقوقی آن بر اساس قوانین ایران انجام شود. چرا که در غیر این صورت هرگونه اخذ حکم طلاق باطل بوده و قوانین زوجیت طرفین همچنان پابرجا خواهد بود. با توجه به این امر سپردن وکالت به یک وکیل پایه یک داگستری خبره در خصوص امور طلاق ایرانیان خارج از کشور می‌تواند روند طلاق را تسهیل نماید. توجه نمایید که وکیل طلاق مربوطه ضمن داشتن تخصص در زمینه حقوق خانواده بایستی در خصوص امور ایرانیان خارج از کشور نیز اطلاعات و تجربیات کافی داشته باشد.

انجام روند قانونی انواع طلاق ایرانیان خارج از کشور شامل طلاق توافقی که خانم و آقا رضایت به طلاق دارند و طلاق یک طرفه یا غیابی که تنها یکی از طرفین خانم یا آقا رضایت به طلاق دارد را می‌توانید به وکلای حرفه‌ای در مجموعه حقوقی دادارمنش بسپارید.

امور بانکی ایرانیان خارج از کشور

امور بانکی از دیگر مواردی است که ایرانیان مقیم خارج از کشور برای انجام آن نیاز به وکیل در ایران دارند. رفت و آمد به ایران صرفاً برای انجام امور بانکی مانند دریافت وجه، افتتاح یا مسدود کردن حساب بانکی و… چندان منطقی نخواهد بود. انجام چنین اموری را می‌توان با مشخص کردن حدود اختیارات به یک وکیل متخصص در زمینه امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور سپرد.

انحصار وراثت ایرانیان خارج از کشور

یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌های حقوقی ایرانیان خارج از کشور مربوط به انحصار وراثت و طی کردن مراحل مختلف آن برای دریافت گواهی انحصار وراثت است. با توجه به اینکه انحصار وراثت جز احوال شخصیه محسوب می‌شود مراحل انجام آن نیز تابع رعایت قوانین ایران خواهد بود. بنابراین در صورتی که متوفی دارای تابعیت ایرانی بوده و یا اموالی در کشور ایران دارد نیاز به وکیل در ایران خواهد بود. استفاده از تجربیات وکلای حرفه‌ای در خصوص انحصار وراثت ایرانیان خارج از کشور می‌تواند راهگشای چنین مسائل پیچیده ای باشد.

پرونده کیفری ایرانیان خارج از کشور 

پرونده‌های کیفری ایرانیان خارج از کشور از جمله پرونده‌های بسیار حساس محسوب شده که لازم است به وکلای حرفه‌ای و خبره در این زمینه سپرده شوند. موضوعات این پرونده‌ها اغلب در خصوص سرقت، خیانت در امانت، انواع کلاهبرداری، چک بلامحل، جعل و… بوده و بسیار مهم است وکیل در ایران مربوطه تبحر لازم را در خصوص این مسائل داشته باشد.