آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال

جهان رمزارز ها و کریپتوکارنسی ها نیاز به یک دانش کلی تکنیکال و فاندامنتال جهت ورود به آن و انجام معاملات موفق دارد. فرض کنید که می‌خواهید امروز خرید بیت کوین را در اولویت کارهایتان بگذارید. برای این منظور توصیه می شود وارد بلاگ اوکی اکسچنج شوید و مقالات مربوط به بیت کوین (BTC) و شبکه بلاکچین آن را به دقت مطالعه نمایید. همچنین می‌توانید راجع به موارد نظیر استخراج ارز دیجیتال بیت کوین و دیگر رمز ارزها هم آموزش ببینید.

خرید ارز دیجیتال

قبل از هر اقدامی نظیر خرید ارز دیجیتال یا ترید رمزارز نیاز است تا به طور کلی با بازار ارزهای دیجیتال و نحوه انجام معامله و همچنین ریسک هایی که در آن برای دارایی شما وجود دارد کاملا آشنا شوید. به عنوان نمونه شما اگر ندانید که ثبت نام در صرافی بایننس برای دارایی شما یک تهدید به حساب می‌آید ممکن است ضرر بسیار زیادی را متحمل شوید. در بلاگ صرافی ارز دیجیتال اوکی اکسچنج مقالات آموزشی، تحلیلی و خبری بسیار مهمی منتشر می‌شود که می‌توانید آنها را به صورت رایگان بخوانید:

بهترین سایت ارز دیجیتال

بهترین سایت و بلاگ ارز دیجیتال که مقالات فوق العاده مفیدی را برای معامله گران Cryptocurrency قرار می‌دهد، وب سایت بلاگ اوکی اکسچنج است. این بلاگ در واقع برای صرافی خرید ارز دیجیتال اوکی اکسچنج است که بیش از ۵ سال سابقه دارد و شما در آن می‌توانید رمزارزهای گوناگون را نظیر بیت کوین، اتریوم، تتر و… را در آن معامله کنید. با خواند مقالات تحلیل ارز دیجیتال در بلاگ اوکی اکسچنج ریسک خود را از انجام معاملات تا حد زیادی کاهش خواهید داد.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال

بررسی و تحلیل قیمت ارز دیجیتال به دو گونه ی عمده بررسی می‌شود. یکی از آنها به صورت تکنیکال است که نمودار قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی مانند بیت کوین یا ریپل را باید مورد بررسی قرار دهید؛ دیگری بررسی فاندامنتال ارزهای دیجیتال است. مثلا اخباری که حول بیت کوین وجود دارد می‌تواند تاثیر بسیار زیادی را بر روی قیمت BTC بگذارد. یکی از واضح ترین آنان صحبت های ایلان ماسک یا قانونگذاری های گوناگون برای کریپتوکارنسی ها به دست آمریکاست همه این موارد را از بلاگ اوکی اکسچنج بخوانید.

تحلیل نمودار تکنیکال قیمت بیت کوین

وب سایت های بسیار زیادی جهت تحلیل قیمت بیت کوین و اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال وجود دارد. یکی از این وب سایت ها تریدینگ ویو است که می‌توانید در آن به راحتی هر ارز و سهمی که می‌خواهید را انتخاب و نمودار قیمت لحظه ای آن را تحلیل نمایید. اما این سایت یک مشکل بزرگ دارد و آن هم این است که به زبان انگلیسی نوشته می‌شود به همین منظور ما بلاگ اوکی اکسچنج را به عنوان یک سایت فارسی کامل و جامع به شما پیشنهاد می‌کنیم.

Image for post
Image for post