دکستروز برای بدنسازی چه فوایدی دارد؟

دکستروز برای بدنسازی چه فوایدی دارد؟  اگر هنوز در مورد فواید شیک های بعد از تمرین مبتنی بر دکستروز برای بدنسازی سوالی دارید، میزان کامل بودن دکستروز در رژیم مکمل خود را در نظر بگیرید. خواهید دید که این مکمل نتایج شگفت انگیزی ایجاد می کند. 

 

بدنسازی با دکستروز دکستروز به نام گلوکز نیز شناخته می شود. دکستروز یکی از قندهای پرمصرف در شیک هایی است که بعد از ورزش تهیه می شود. وقتی برای ساختن حجم و عضله لاغر وزنه بردارید، مدام به خود فشار می آورید تا قوی تر و بزرگتر شوید. ماهیچه های شما به دلیل این آستانه استرس دائماً تحت تنش هستند، که باعث می شود بدن این باور را داشته باشد که برای عملکرد مطلوب باید آن را بالا برد.

 

 توده عضلانی بدون چربی را می توان با تمرینات مقاومتی ساخت. این افزایش توده نه تنها بدنی کاملا مشخص به شما می دهد، بلکه از بدن شما محافظت می کند و متابولیسم شما را سرعت می بخشد. متاسفانه، هر بار که ورزش می کنید، با آسیب رساندن به فیبرهای عضلانی در سطح سلولی، به عضلات خود آسیب می زنید. 

 

پس از تمرین، بدن آماده می شود تا فوراً فرآیند ترمیم را آغاز کند. بهتر است در این زمان یک شیک بعد از تمرین غنی از مواد مغذی و هر مکمل دیگری که می تواند ریکاوری عضلات را تسریع کند مصرف کنید. دکستروز یکی از این مکمل هاست. برای جلوگیری از لرزش، به محض پایان ورزش، مواد مغذی دریافت کنید. پروتئین و کربوهیدرات ها (دکستروز) در نسبت های مناسب سطح انسولین را تا جایی بالا می برند که بدن شروع به ذخیره مواد مغذی می کند.

خرید دکستروز

برای خرید دکستروز با کیفیت بالا و ارزان کافیست به یکی از فروشنده های مطمئن مواد شیمیایی مراجعه کنید. توصیه می کنیم شیمی بازار را برای خرید دکستروز انتخاب نمایید.

چرا از دکستروز در بدن سازی استفاده می شود؟

بدن در واقع قصد دارد این کالری ها را بسوزاند تا بعد از تمرین، ماهیچه ها را سوخت رسانی کند. دکستروز به دلیل شاخص گلیسمی بالا در بدنسازی مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی بعد از تمرین دکستروز را به شیک خود اضافه می کنید، ممکن است انسولین زیادی دریافت کنید.

 

شما این افزایش انسولین را می خواهید زیرا باعث می شود مغز واکنش شیمیایی نشان دهد. پردازش مواد مغذی بدن در نتیجه تحریک تغییر می کند. مصرف مواد مغذی شما، از جمله کربوهیدرات هایی مانند دکستروز، مستقیماً به عضلات شما می رود زیرا ماهیچه های شما ابتدا چربی را به دلیل ذخایر کم انرژی ذخیره می کنند. این برای قرار دادن ماهیچه ها به گونه ای ضروری است که بتوانند به سرعت روند بهبودی را آغاز کنند.

دکستروز در بدنسازی

 بدن شما از قندهای خاصی (کربوهیدرات ها) برای جبران گلیکوژن ماهیچه ها استفاده می کند. به دلیل هضم سریع و شاخص گلیسمی بالا، تصور می شود که دکستروز منبع ایده آلی برای پر کردن ذخایر گلیکوژن باشد.

 

کربوهیدرات های دیگر، مانند آب سیب که بیشتر فروکتوز در آن وجود دارد، گلیکوژن ماهیچه ها را پر نمی کنند. در عوض، هیچ کاری برای عضلات شما نمی کند و از گلیکوژن ذخیره شده در کبد شما استفاده می کند. سیستم ایمنی بدن شما توسط پروتئین های با کیفیت بالا مانند اسیدهای آمینه شاخه دار در شیک ایده آل بعد از تمرین پشتیبانی می شود.

 

 پنیر یکی از پرمصرف ترین منابع پروتئینی است. از آنجایی که آنها دارای شاخص گلیسمی بالاتری هستند، این مجتمع های پروتئینی به سلول های ماهیچه ای کمک می کنند تا از انسولین به عنوان سوخت استفاده کنند. دکستروز در این زمان وجود دارد، یعنی زمانی که قندها بهترین عملکرد را دارند. 

 

بدن شما مواد مغذی را در سلول‌های ماهیچه‌ای ذخیره می‌کند اگر مقدار مناسبی را مخلوط کنید. بعید است که به عنوان چربی ذخیره شود، و چربی های سالمی که از تکان دادن به دست می آورید نیز سوخت بیشتری برای ترمیم و بازیابی عضلات به شما می دهد. 

 

در صورت تمایل به خرید دکستروز به https://chemibazar.com/dextrose/ مراجعه نمایید.

افزایش دکستروز

مصرف دکستروز را برای رشد بافت بدون چربی افزایش دهید اگر می خواهید عضله بیشتری بسازید، می توانید دکستروز بیشتری مصرف کنید. کالری خیلی مهم نخواهد بود. بعد از تمرین، شما در اوج آنابولیک خود هستید، بنابراین اکنون زمان بسیار خوبی برای اضافه کردن کالری است که یک حرکت هوشمندانه است.

آیا بدنسازی با دکستروز بی خطر است؟

هنگام استفاده از دکستروز در شیک های بعد از تمرین، مربیان نگران هستند که وزن زیادی اضافه کنند. عدم درک واقعی آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان دلیل اصلی این ترس است. به دلیل وضعیت سیستم پس از پایان تمرین تا زمانی که غذاهای مناسب و مکمل های مناسب مصرف کنید، دیگر نگران افزایش وزن نخواهید بود.