کتاب های نویسنده جین نلسن

خرید کتاب های نویسنده جین نلسن - فروشگاه اینترنتی کتاب طلا
خرید کتاب های نویسنده جین نلسن - فروشگاه اینترنتی کتاب طلا
خرید کتاب های نویسنده جین نلسن - فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

جین نلسن يک مشاور ازدواج، خانواده و کودک، داراي مجوز در جردن جنوبي، يوتا و سن کلمنته، کاليفرنيا است. وی نويسنده يا مؤلف بسياري از کتاب‌ ها در مورد نظم و انضباط کودک است، از جمله مجموعه‌ نظم مثبت و همچنين کارگاه ‌هاي آموزشي را براي تکميل ايده ‌هاي خود ايجاد کرده است. او در اپرا و سالي جسي رافائل ظاهر شده است.

در سال 1969 جین نلسن ليسانس علوم در رشد کودک و روابط خانوادگي از دانشگاه بريگام يانگ و در سال 1979، دکتراي آموزش از دانشگاه سانفرانسيسکو دريافت کرد. وی مادر هفت فرزند است.

معرفی کتاب های نویسنده جین نلسن:

تربیت سالم در خانه.

تربیت سالم نوجوانان.

تربیت سالم خردسالان.

 

بخشی از متن کتاب تربیت سالم در خانه:

 

چهار مرحله پیروزی بخش:

چگونگی درک خود را از احساسات کودک بیان کنید. با پرسیدن از او، مطمئن شوید که درست فهمیده اید.

همدلی کنید، بدون این که رفتار اشتباه را تأیید کنید. همدلی به این معنا نیست که موافقت یا چشم پوشی کنید، بلکه تنها به این معنی است که شما از ادراک کودک تان آگاه شوید. یک روش خوب برای این کار آن است که درباره زمان هایی که احساس یا رفتار مشابهی داشته اید صحبت کنید. احساسات و فهم خود را با کودک در میان بگذارید. اگر دو مرحله اولیه به شکلی صادقانه و دوستانه انجام پذیرفته باشد، کودک در این مرحله آماده شنیدن سخنان شما خواهد بود.

از کودک بخواهید به دنبال راه حل بگردد. از او بپرسید آیا نظری درباره این که در آینده چه کار کنیم تا این مشکل پیش نیاید دارد. اگر نظری نداشت، چند پیشنهاد مطرح کنید تا این که درباره یکی از آن ها به توافق برسید. (writer)

بیشتر بخوانید.

آدرس فروشگاه اینترنتی کتاب طلا: میدان انقلاب، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، کوچه رستمی، پلاک 11 واحد 5

شماره تماس: 09128885240

https://ketabtala.com