خبر خوب ؛ راه بسته بندی درست قهوه رو پیدا کردم 

از این بسته بندی استفاده کنید تا طعم و بوی قهوه از بین نرود

احتمالا این تجربه را داشتید ، که به قهوه فروشی رفتید و قهوه موردنظر خودتونو خریداری کردید. بعد از گذشت یک هفته معمولا با این قضیه مواجه میشوید که طعم و بوی قهوه شما از بین رفته. تجربه شخصی من که باعث شد ، از قهوه ام لذت بیشتری ببرم ، استفاده از بسته بندی مناسب بود.

بسته بندی مناسب

برای بسته بندی مناسب برای قهوه ، معمولا عموم فروشندگان از پاکت های متالایز استفاده می کنند. که به دلیل داشتن زیپ ، انتخاب خوبیست. اما بهترین انتخاب چیز دیگری است. پاکت های سوپاپ دار بهترین انتخاب برای قهوه های تازه برشته شده یا رست شده است.

قهوه بعد از دان شدن، از خودش گازی تولید میکند. اگر این گاز درون پاکت بسته بندی ساده باشد باعث ترکیدن آن میشود. سوپاپ باعث خارج شدن گاز اضافی میشود. به همین دلیل، استفاده از دستگاه های پاکت های سوپاپ دار ، بسیار مهم است.

باکس پوچ یکی از تولید کننده های دستگاه نصب سرپوش برای پاکت های بسته بندی است و شما میتوانید براحتی سفارش پاکت سوپاپ دار دهید و از شر این مشکل خلاص شوید.

خرید دستگاه نصب سوپاپ

اگر خیلی نیازتان به پاکت های سوپاپ دار زیاد است و برای مثال یک قهوه فروشی دارید ، به صرفه ترین کار خرید دستگاه نصب سوپاپ است.

با کمک این دستگاه شما میتوانید به راحتی گاز حاصل از رست شدن قهوه را بدون از دست دادن طمع قهوه از پاکت خارج کنید .

برخی از مزایای دستگاه نصب سوپاپ :

  • خارج کردن گاز قهوه
  • حفظ عطر ، طعم و ماندگاری قهوه

البته برای حفظ عطر و طعم باید از پاکت مناسب استفاده کنید تا ماده مورد نظر شما در معرض ربوطت و هوای آزاد نباشد. برای مثال می توانید از پاکت متالایز طلایی استفاده کنید و روی آن سوپاپ نصب کنید.

سالم رسیدن محصول به دست مشتری یکی از نکاتی است که شما باید به آن توجه بسیار بالایی کنید . زیرا اگر محصول با کیفیت به دست مشتری برسد ، احتمال اینکه او دوباره از شما خرید کند بسیار بالا است ولی در غیر این صورت شما آن مشتری را از دست داده اید .