سه راهکار برای کسب درآمد واقعی از بلاگری 

آیا از نوشتن پست‌های وبلاگ با پول کم یا بدون درآمد خسته شده‌اید؟ اگر می‌خواهید با نوشتن - پول واقعی - درآمد کسب کنید، این پست برای شما مناسب است. چندین روش وجود دارد که با رعایت آنها برای نوشتن وبلاگ حقوق خوبی دریافت خواهید کرد. چگونه این اتفاق می افتد؟  همه این نکات در ادامه همین مقاله آمده است. برای برخی بلاگرها هرگز فرصتی برای کسب درآمد جدی وجود نداشته است. ما قصد داریم با بزرگترین مانع برای داشتن حقوق خوب برای نوشتن وبلاگ شروع کنیم.

برای برخی بلاگرها هرگز فرصتی برای کسب درآمد جدی وجود نداشته است.
برای برخی بلاگرها هرگز فرصتی برای کسب درآمد جدی وجود نداشته است.
برای برخی بلاگرها هرگز فرصتی برای کسب درآمد جدی وجود نداشته است. 

ابتدا ذهنیت خود را تغییر دهید

بزرگترین مشکلی که در وبلاگ نویسان کم درآمد مشاهده می‌کنیم این است که آنها معتقد نیستند برای نوشتن پست‌های وبلاگ دستمزد حرفه‌ای وجود دارد. اگر سالها مبلغ کمی برای هر پست دریافت کرده‌اید، یعنی خرید آن دشوار بوده است. در تمام مدتی که شما سعی می‌کردید دو پست وبلاگ با 9 یا 10 ساعت در روز زمان صرف کردن برای دستمزد مناسب دریافت کنید، دیگران مبالغ خیلی بیشتری را حتی برای نوشتن یک پست دریافت کردند.

باید باور داشته باشید که برای نوشتن وبلاگ، حقوق خوبی وجود دارد.
باید باور داشته باشید که برای نوشتن وبلاگ، حقوق خوبی وجود دارد.
باید باور داشته باشید که برای نوشتن وبلاگ، حقوق خوبی وجود دارد.

باید باور داشته باشید که برای نوشتن وبلاگ، حقوق خوبی وجود دارد. نه فقط برای من بلکه برای بسیاری از نویسندگان. اگر باور ندارید که واقعیت است هرگز این شغل را دنبال نکنید.

هنگامی که متوجه شدید که این امر واقعی است باید تمام مهارت خود را برای کسب درآمد از وبلاگ نویسی بکار بگیرید. خواندن مقالات زیر کمک زیادی به شما در این مسیر خواهد کرد.

حالا که ذهن شما کمی نسبت به این روند تغییر کرده است. در اینجا سه ​​روش اساسی برای افزایش درآمد وبلاگ نویسی شما آمده است.


1. بیشتر فکر کنید

شاید تعجب نکنید اگر بدانید بیشترین دستمزد اغلب در وبلاگ نویسی، از نوشتن پست‌های طولانی برای مشتریانی ناشی می شود که از بقیه مشتریان شما پولدارترند.هیچ کسی برای نوشتن پست‌های 350 کلمه‌ای حاضر به پرداخت مبلغی به شما نخواهد شد. این منطقی است، اینطور نیست؟

Image for post
Image for post

اکثر پلتقرم‌های نوشتاری وبلاگ با پرداخت خوب برای پست‌های 1000 کلمه‌ای و بالاتر است و بسیاری از آنها برای پست‌های 1500 تا 2000 کلمه‌ای هستند.

اگر هرگز مقاله‌ای طولانی ننوشته‌اید، سعی کنید فرصتی را پیدا کنید تا نمونه‌هایی را در نمونه کار خود وارد کنید. شروع به یادگیری نحوه طرح ریزی و اجرای پست‌های وبلاگ کنید که دارای چندین بخش هستند. به یاد داشته باشید شما باید دید خود را از وبلاگ نویسی به مقاله نویسی تغییر دهید. خواندن مقاله زیر در این زمینه را از دست ندهید.

ویراستاران وبلاگ‌های تجاری مشتاق راهنماهای نهایی، فهرست منابع طولانی و سایر مطالب معتبر و طولانی هستند. چرا؟ زیرا گوگل در جستجو به آن پاداش می‌دهد. یک پست طولانی و مفصل می‌تواند راهی عالی برای رتبه بندی مناسب برای عبارت جستجوی انتخابی شما باشد.اینها انواع پست‌های وبلاگی هستند که بیشتر شبیه مقاله هستند. ممکن است تحقیقات یا مصاحبه‌هایی در این زمینه انجام شود. آنها کلیپ‌های نمونه کارها عالی می‌سازند و هزینه خوبی نیز پرداخت می‌کنند.

این منجر به سوال بزرگ بعدی می‌شود. چه کسی می‌تواند هزینه پست‌های طولانی را پرداخت کند؟ 


2. بزرگتر فکر کنید

در وبلاگ نویسی به سبک فریلنسری، یک حقیقت اساسی وجود دارد: شرکت‌های بزرگتر بودجه بیشتری دارند و کارهای وبلاگ نویسی منظم و مداوم انجام می‌شود. این نوع مشتری است که 500 دلار پست وبلاگ را سفارش می‌دهد. آنها این کار را انجام می‌دهند زیرا قدرت بازاریابی محتوا را برای فروش بیشتر در تجارت خود درک می‌کنند.

Image for post
Image for post

چند پیش فرض در ذهن خود برای نشان دادن نماد مشتری ایده آل داشته باشید. مشتریان را برای تکالیف پست وبلاگ با درآمد بالا هدف قرار دهید:

  • قبلاً با فریلنسرها کار کرده اید
  • بودجه بازاریابی داشته باشید
  • یک برنامه بازاریابی داشته باشید که شامل محتوای جاری باشد
  • بدانید که وبلاگ نویسی می‌تواند به افزایش فروش کمک کند
  • ارزش پست های باکیفیت و طولانی را درک کنید

اگر در ازای هر پست وبلاگ حقوق‌های کمی دریافت می‌کنید، این احتمالاً توصیف مشتریان فعلی شما نیست. البته واضح است که رسیدن و کار کردن با شرکت‌های بزرگ باعث افزایش ترس شما می‌شود. راهکار غلبه بر ترس خود را با مطالعه مقاله زیر بیابید.

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم از پس آن بربیایید؟ چرا که بسیاری از این شرکت‌های متوسط ​​و بزرگ تشنه کمک وبلاگ نویسی هستند. آنها در بازاریابی محتوا عمیق هستند و آرزو می‌کنند که وقت کافی برای پیدا کردن استعدادهای بیشتر را داشته باشند.

به آنها پیشنهاد دهید و هرگز نترسید این کار را ادمه دهید قطعا پیروز خواهید شد. اگر برای کسب و کار کوچکی وبلاگ داشته‌اید، آماده حرکت به بالا هستید. بزرگترین دلیل عدم کسب درآمد بیشتر این است که به سادگی به دنبال مشتریان بهتر نیستید.


3. ایجاد تخصص

آیا می خواهید استخدام برای تکالیف پردرآمد وبلاگ نویسی را آسان کنید؟ شما نیاز به سابقه دارید. شما باید نشان دهید که چگونه پست‌های وبلاگ شما کسب و کار را به پول بیشتری متصل می‌کند. هرچه شرکت‌های بیشتری بتوانند نقطه‌ها را به هم متصل کنند و ببینند محتوای شما منجر به انتخاب بیشتر و در نهایت فروش بیشتر می‌شود، با خوشحالی بیشتر پرداخت خواهند کرد.

Image for post
Image for post

هنگامی که برای مشتریان وبلاگ می‌نویسید، حتماً از پست‌هایی که دارای نتایج واضح و قابل مشاهده عالی هستند، مانند 100+ نظر یا هزاران اشتراک اجتماعی عکس بگیرید. اینها اثبات شماست که ارزش آن حقوق جدی را دارید.

اگر واضح نیست، در مورد نتایج سوال کنید. محبوب ترین پستی که برای آنها انجام داده‌اید کدام است آیا می‌توانید در مورد آن آماری دریافت کنید؟ تمام مهمات را که می‌توانید جمع کنید. زیرا هنگامی که بتوانید برای مشتریان با کیفیت بهتر خود را با مستندات محکم اثبات کنید که پست‌های وبلاگ شما خوانندگان را جذب می‌کند، آنها می‌خواهند شما را استخدام کنند.

ما می‌دانیم که  که به دست آوردن این سطح از اثبات اعتبار دشوار است. اما همین حالا شروع به طرح ریزی کنید. و از هر چیزی که می توانید استفاده کنید.

محبوب ترین مکانی که می‌توانید در آن ظاهر شوید کجاست؟  جایی که می‌توانید مدرکی را که می‌دانید چگونه مردم را جلب کنید جمع آوری کنید؟ مکانی که مشتری هدف شما را تحت تأثیر قرار دهد؟ شروع به شبکه سازی کنید و بفهمید چگونه به آنجا بروید. امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر و لینکدین این راه را برای شما تا حد زیادی تسهیل کرده است. در مقالات زیر توضیحاتی در این خصوص داده شده است. 

یک عامل نهایی که باید در نظر بگیرید این است که آیا نوشتن آن پست طولانی آنقدر طول می کشد که نرخ ساعتی شما هدر نشود. کارآیی در اینجا کلیدی است - چند نکته نهایی در این زمینه دریافت کرد.


بهره‌وری خود را بهینه کنید

چگونه می‌توانید پست‌های طولانی را سریعتر بنویسید؟ یک قانون بزرگ را به خاطر بسپارید: نرخ ساعتی شما تنها چیزی است که واقعاً اهمیت دارد. وقتی گفتیم "پستهای وبلاگی 500 دلاری" هیجان زده شدید اما اگر نوشتن آن پست به شما تا 15 ساعت طول بکشد، جلو نمی روید.

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که می‌توانید این کار را به هر طریقی پایدار انجام دهید و اگر شما به صورت طولانی به آرامی بنویسید، ممکن است نرخ ساعتی شما بیشتر باشد. کارایی کلید است!

به خاطر داشته باشید که هدف از افزایش حقوق وبلاگ این است که نرخ ساعتی خود را بالا ببرید نه کاهش آن. اگر بتوانید به صورت موثر فرم طولانی بنویسید، بلیط شما به باشگاه درآمد بالایی در هر ساعت خواهد بود.

آماده رفتن به آنجا هستید؟ در اینجا نکات من آمده است:

وقتی به شما الهام می‌شود همان وقت بنویسید

آیا تا به حال ایده‌ای برای پست وبلاگ داشته‌اید اما آن را یادداشت نکرده‌اید؟ شاید شما فقط یک تیتر احتمالی برای آن نوشته‌اید. وقتی بعداً برمی‌گردید وحشت می‌کنید وقتی می‌بینید دیگر به یاد نمی‌آورید که در این پست طولانی می‌خواهید به چه نکاتی بپردازید! در این هنگام  شما باید دوباره به مغز خود فشار بیاورید تا نکات مهم را به خاطر بسپارید.

نگذارید این اتفاق بیفتد هنگامی که الهام ظاهر می‌شود ، کار خود را متوقف کنید و تمام ایده‌های خود را بنویسید! با این کار احساس آرامش زیادی می کنید و می بینید که از قبل همه چیز مشخص شده است. این گونه پست‌ها همیشه به سرعت نوشته می شوند. چرخ را دوباره اختراع نکنید - واقعاً به نرخ ساعتی شما آسیب می رساند.

دسته‌ای کار کنید

وقتی برای مشتریان پست‌های طولانی می نویسید محتوا را برنامه ریزی کنید و در مورد موضوعات به طور همزمان تصمیم بگیرید. شما باید زمان مدیریت را کاهش دهید!

در حالت ایده آل یک قسمت از زمان را انتخاب کرده و چندین پست از این مشتری را پشت سر هم بنویسید ماندن در صدای مشتری و ادامه راه آسان‌تر است. کارآیی کمتری دارد که یک روز دیگر برگردید و پست دیگری بنویسید.

پیش نویس بنویسید

یکی از مشکلات بزرگ در نوشتن طولانی این است که می‌خواهید همانطور که پیش می‌روید شروع به ویرایش کنید. یا برای جستجوی حقایق یا نقل قول‌های دقیق متوقف می‌شوید. از همه اینها بگذرید، انگشت خود را روی گلوی خود بگذارید و پیش نویس را بنویسید. برای مواردی که باید به دنبال آنها باشید، جاهای خالی بگذارید. سپس برگردید و آن را صیقل دهید. برای نهایی شدن به خود یک محدودیت زمانی بدهید و بیش از حد فکر نکنید. قبول کنید که این یک پیش نویس اولیه خشن است. ایجاد کنید، فردا بازگردید، ویرایش کنید، نهایی کنید و تمام! انجام شد. به این ترتیب است که پست ها فقط در 2-3 ساعت نوشته می‌شوند و نرخ ساعتی عالی می‌ماند.

سخن آخر

اگر آمادگی خروج از محدوده دستمزد کم را دارید روی این سه تغییر کار کنید. شروع به نوشتن مقالات طولانی کنید. مشتریان بزرگتر و بهتری برای ارائه خدمات وبلاگ نویسی خود پیدا کنید و نحوه نوشتن کارآمد پست های طولانی را بیاموزید. اگر بتوانید این سه عنصر را برای خود به کار بگیرید ، درآمد وبلاگ نویسی شما قطعا افزایش می یابد.