حتما بخوانید؛ جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس دروغ یا واقعیت؟

جشنواره بایننس؛ کیف پول های 200 هزار دلاری
جشنواره بایننس؛ کیف پول های 200 هزار دلاری
جشنواره بایننس؛ کیف پول های 200 هزار دلاری

در این مقاله قصد داریم در مورد جشنواره بایننس، کیف پول های 200 هزار دلاری صحبت کنیم، ممنون که تا ما را همراهی میکنید 🌹

ما تا به این لحظه پروژه‌های بسیار زیادی را به شما معرفی کرده‌ایم که همگی آنها رؤیای کسب درآمد در ازای بازی‌کردن و انجام یک سری مراحل برای دریافت ایردراپ ها این امر را به واقعیت نزدیک کرده بودند. اما جشنواره کیف پول های 200,000 دلاری بایننس یک‌قدم دیگر به جلو برداشته و تحولی نوین در این زمینه ایجاد کرده است. در واقع این جشنواره در کنار هدیه های با ارزشی که به کاربران میدهد، بلکه بستری بسیار ساده برای شرکت در این جشنواره را ساخته که شما به راحتی میتوانید در این جشنواره شرکت کنید و شانس خودتان را برای یکی از این کیف پول های 200,000 دلاری امتحان کنید.

چرا جشنواره بایننس؛ کیف پول های 200 هزار دلاری بهترین جشنواره تاریخ صرافی هاست؟

  • همه میتوانند در این جشنواره شرکت کنند (لزوما نباید از کاربران بایننس باشید)
  • برای شرکت در جشنواره نیاز به احراز هویت ندارید
  • اگر برنده شدید؛ برای برداشت نیاز به احراز هویت ندارید
  • شرکت در جشنواره بسیار ساده است و نیاز به انجام و گذراندن مراحل سخت و پیچیده نیست
  • جوایز بسیار بزرگ و با ارزش ( اصولاً اگر جشنواره ای هم توسط صرافی ها اجرا بشه نهایت در حد یک ایردراپ چنصد دلاری میباشد ولی جشنواره بایننس با جایزه های 200,000 دلاری از برندگان خود استقبال میکند)
  • امکان برداشت آنی جایزه
  • امکان ترید در صرافی بایننس با جایزه برنده شده (مستقیم در کیف پول) در حالت معمولی و فیوچرز
  • بدون نیاز به فی-لتر شکن ها
رونمایی از جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس
رونمایی از جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس
رونمایی از جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس

آیا جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس حضوری است؟

خیر، زمان رونمایی از این جشنواره در مدت 24 ساعت بعد از توضیحات ژائو به صورت ویدئویی در غرفه پاریس به شکلی که در بالا مشاهده میکنید این جشنواره برای ارتباط بهتر کاربران به اجرا در آمد ولی شما میتوانید به راحتی از طریق وب سایت festival.exchange در این جشنواره شرکت کنید و شانس خودتان را برای یکی از این کیف پول های 200,000 دلاری امتحان کنید و اگر برنده شدید از طریق وب سایت bnbwallet.net میتوانید وارد کیف پول خود شوید و ارزهای برنده شده را مشاهده و انتقال دهید.

سایت جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس به چه شکل است؟

با مراجعه به وب سایت جشنواره، شما 15 رول را در گردونه مشاهده میکنید که سه رول 200,000 دلاری در بین این 12 رولِ، که اگر بخت با شما یار باشه بعد از چرخاندن گردونه روی اگر فلش روی یکی از 3 رول می ایستد و اگر اقبال با شما یار نبود گردونه روی یکی از رول های EMPTY متوقف شد یعنی جایزه‌ای برنده نشده‌اید.

آیا جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس واقعی است؟
آیا جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس واقعی است؟
آیا جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس واقعی است؟

آیا جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس واقعی است؟

اول اینکه، این جشنواره توسط بزرگ ترین مجله جهان یعنی فوربز (Forbes) در حال پرومت شدن است + جشنواره توسط بزرگ ترین وب سایت های خبری ارز دیجیتال از جمله؛ coindesk, CoinTelegraph, CCN و Bitcoinist در حال تبلیغ شدن است.

دوم: این جشنواره توسط شخص 1 کریپتو جهان یعنی چانگ پنگ ژائو یا CZ - بنیانگذار صرافی بایننس رونمایی شد؛

رونمایی جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری توسط چنگ پنگ ژائو
رونمایی جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری توسط چنگ پنگ ژائو
رونمایی جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری توسط چنگ پنگ ژائو

سوم اینکه؛ شرکت در این جشنواره برای شما هیچ هزینه ای ندارد و به آسانی میتوانید در آن شرکت کنید.

سوال شما برای کلاهبرداری بودن یا واقعی بودن این جشنواره درست است ولی باید بدانید سازمان‌های کلاهبرداری غالباً در مرکز توجه هشدارهای قانونی هستند، اما اغلب آنها از برندهای مختلف و به ظاهر نامرتبط استفاده می‌کنند. در واقع، گاهی ده‌ها پروژه ممکن است فقط شاخه‌های مختلفی از یک عملیات بزرگ باشند. بدین ترتیب، ممکن است که یک نام خاص فقط مخصوص پول‌های دیجیتال باشد، و یک نام دیگر فقط روی فارکس یا CFD تمرکز کند.

برخی از نهادهای کلاهبرداری، سازمان‌های تقلبی تاسیس می‌کنند و قربانیان در صورتی که به آن‌ها شک کنند و یا تصمیم بگیرند آن‌ها را به مراجع قانونی معرفی کنند، از سوی این شرکت‌ها تحت فشار بیشتری قرار می‌گیرند. این پروژه‌ها معمولا برای جلب اعتماد سرمایه گذاران، خود را به جای نهادهای قانون گذار و آژانس‌های دولتی مانند ثبت شرکت‌ها جا می‌زنند.

با توجه به برسی های که تیم ما انجام داده و داده هایی که منتشر کردیم این جشنواره کاملا واقعیست و شما با اطمینان میتوانید در این جشنواره شرکت کنید و اگر برنده شدید اقدام به برداشت جایزه و یا ترید در صرافی کنید.

"لیست برندگان قبلی را از اینجا میتوانید مشاهده کنید"


توضیحاتی در مورد مجری جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری بایننس

صرافی بایننس یک صرافی برجسته رمز ارز است که در سال 2017 در هنگ کنگ Hong Kong تاسیس شد. این صرافی تمرکز زیادی بر ترید آلت کوین ها دارد. بایننس معاملات ارز به ارز را در بیش از 500 ارز رمزپایه از جمله بیت کوین، اتر، لایت کوین، دوج کوین و … ارائه می دهد. در سال 2018، در پاسخ به مقررات سختگیرانه چین در زمینه ترید و تبادل ارزهای دیجیتال، صرافی بایننس دفتر مرکزی شرکت خود را به Malta واقع در اتحادیه اروپا منتقل کرد.

به طور کلی بایننس یک صرافی آنلاین است که در آن کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را معامله و ترید کنند. لازم به ذکر است که ارزهای رمزپایه بسیاری در این صرافی پشتیبانی می شود. بایننس یک کیف پول رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران به منظور ذخیره وجوه الکترونیکی خود فراهم می کند. این صرافی همچنین از خدمات پشتیبانی برای کاربران جهت کسب سود یا معامله با استفاده از ارزهای رمزپایه برخوردار است. این صرافی توکن مبتنی بر بلاکچین خود را دارد که بایننس کوین یا BNB نامیده می شود.

صرافی بایننس دارای کمترین کارمزد معاملات برای مبادله ارزهای رمزپایه است. در واقع این صرافی از نقدینگی بالایی برخوردار است و به کاربرانی که توکن BNB را خریداری می نمایند، تخفیف می دهد. نام صرافی بایننس ترکیبی از کلمات “Bitcoin” و “Finance” است. این صرافی ادعا می کند دارای استانداردهای بالایی برای ایمنی است و از پردازش بالایی برخوردار می باشد. همچنین ادعا می کند توانایی پردازش حدود 1.4 میلیون سفارش در ثانیه را دارد. از ترید بیش از 500 کوین از جمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و توکن بومی خود BNB پشتیبانی می کند.

این صرافی یک صرافی بین المللی است که کاربران از سراسر جهان در بستر آن به معامله می پردازند. این صرافی به سرعت رقیبان خود را از میدان به در کرد و اکنون با میانگین حجم معامله 1.2 میلیارد در روز یکی از بهترین صرافی ها محسوب می شود که سرعت نقد شوندگی در آن بسیار بالاست. ساخت حساب در آن رایگان و بسیار راحت انجام می گیرد. فقط برای ساخت حساب انجام یک سری نکات ضروری است که در بخش آموزش ثبت نام به آن ها اشاره کرده ایم. این صرافی درواقع به عنوان یک واسطه تراکنش های مربوطه را به هم وصل می کند یا اصطلاحا معاملات را جوش می زند. به این صورت که کاربر پس از ثبت در خواست خرید یا فروش خود در صرافی، صرافی از بین پیشنهادهای خرید و فروش سفارش ثبت شده را پیدا کرده و انجام می دهد، و در برابر این اتصال خریدار و فروشنده کارمزد دریافت می کند.

توجه داشته باشید که صرافی به صورت مستقیم ارز دیجیتال به فروش نمی رساند. همانطور که اشاره کردیم وقتی شما سفارشی برای خرید یا فروش ارز دیجیتال در این صرافی ثبت می کنید، بایننس به عنوان یک واسطه برای شما میان پیشنهادات خرید یا فروش سفارش شما را انجام می دهد. این صرافی یکی از پلتفرم های برتری است که تریدر ها برای تراکنش های خود از آن استفاده می کنند. کاربران می توانند پس از خرید ارز دیجیتال مورد نظر (ایرانیان از صرافی آنلاین داخلی هم می توانند استفاده کنند ) آن را به کیف پول صرافی خود انتقال دهند و سپس ترید یا معامله ارز دیجیتال را شروع کنند.

بنیانگذاران صرافی بایننس و شخصی که از جشنواره 200 هزار دلاری رونمایی کرد

رونمایی جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری توسط شخص ژائو CZ
رونمایی جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری توسط شخص ژائو CZ
رونمایی جشنواره کیف پول های 200 هزار دلاری توسط شخص ژائو CZ

این صرافی توسط چانگ پنگ ژائو در سال 2017 در کشور چین تاسیس شد. در حال حاضر بزرگترین و معتبرترین صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال محسوب می شود و در رتبه 1 جهان قرار دارد که در آن بیش از 400 ارز دیجیتال مورد معامله قرار می گیرد.

شرکت بایننس بعد از مدتی دفتر مرکزی را به ژاپن منتقل کردند. بعد از آن در تایوان نیز دفاتری راه اندازی کردند. همچنین در سال 2018 نیز دفاتری در مالت دایر کردند. این صرافی کاربران بسیاری در سرتاسر جهان دارد. حجم معاملات روزانه این صرافی بسیار بالا است و همین باعث شده سرعت نقدشوندگی دارایی در این صرافی بسیار زیاد باشد. بنیان گذار این صرافی آقای چانگ پنگ ژائو در حال حاضر مدیرعامل بایننس می باشد. آقای ژائو پیش از این شرکت Fusion System را راه اندازی کرده بود. همچنین عضو تیم کیف پول بلاکچین نیز بود. مدتی هم در صرافی Okcoin به عنوان مدیر ارشد فعالیت می کرد. در مجله ای به عنوان فوربز نام چانگ پنگ ژائو در صدر لیست ثروتمندترین افراد جهان با تخمین حدود 2 میلیارد دلار ثروت قرار گرفت.

پلتفرم بایننس برای دسترسی راحت کاربران علاوه بر استفاده از طریق کامپیوتر ها امکان استفاده از طریق نرم افزار موبایلی را نیز فعال کرد. در سال 2019 صرافی مورد حمله هکرها قرار گرفت که طی این عملیات حدود 7000 بیت کوین به سرقت رفت. البته مدیرعامل آن طی بیانیه ای اعلام کرد که از طریق صندوق دارایی امن خسارت وارده به کاربران را پرداخت می کند.