کسب و کارها و تابلوهای تبلیغاتی

Image for post
Image for post

تبلیغات در رباط کریم امسال هجدهمین سالگرد خود را جشن می گیریم. اما همانطور که شرکت ما بزرگتر می شود، خوشحالیم که بگوییم روحیه پرانرژی و کارآفرینی ما باقی می ماند. به همین دلیل است که ما مفتخریم که برای دومین سال متوالی به عنوان یکی از بهترین کارفرمایان کوچک و متوسط ​​کانادا انتخاب شده ایم!

یکی از چیزهایی که ما را در حفظ فرهنگمان همگام نگه داشته است، ارزش های ماست. ماه گذشته، ما داستان‌هایی درباره سه مورد از ارزش‌های خود برای اعلامیه کارفرمای برتر مونترال به اشتراک گذاشتیم:

ارزش 1: ما قدرت می دهیم

ارزش 2: ما کار درست را انجام می دهیم بیلبورد تبلیغاتی رباط کریم

ارزش 3: ما با همه با عزت و احترام رفتار می کنیم.

امروز، از جایی که کار را رها کرده بودیم ادامه می دهیم و دو ارزش باقیمانده خود را بررسی می کنیم:

ارزش 4: ما چیزهای بزرگ را انجام می دهیم
در همه دست‌های هفتگی‌مان، داستان‌های بسیاری از پروژه‌های فوق‌العاده‌ای را می‌شنویم که تیم و مشتریانمان روی آنها کار کرده‌اند. از راه‌اندازی محصولات پیچیده در سراسر بخش‌ها یا شخصی که یک معامله جدید با مشتری را بسته است، هیچ کس برنده‌ای از سوی افراد و گروه‌های کاری کم نیست.

اما یک مثال هیجان‌انگیز از تجمع کل شرکت برای ایجاد چیزی واقعاً شگفت‌انگیز، زمانی بود که کمیته مسئولیت اجتماعی ما جمع‌آوری کمک مالی برای بانک‌های مواد غذایی در سراسر جهان گردآوری کرد.

یکی از اعضای کمیته، راب، نحوه فراتر رفتن تیم ما از انتظارات را به اشتراک می گذارد:

ما یک هدف اولیه 1000 دلاری تعیین کردیم و ظرف یک ساعت پس از اعلام این ابتکار، از آن عبور کردیم. در پایان، به دلیل سخاوت شگفت انگیز همه در Broadsign، بیش از 7500 دلار جمع آوری کردیم. دیدن اینکه چقدر همه برای جبران و کمک به افرادی که واقعاً به آن نیاز داشتند، هیجان‌زده بود. ما تیم بزرگی داریم.»

ارزش 5: ما آنچه را که می گوییم انجام می دهیم
چیزی که ما در Broadsign به آن بسیار افتخار می کنیم این است که همه تشویق می شوند تا ایده های خود را به اشتراک بگذارند و آنها را از ابتدا تا انتها هدایت کنند، بدون توجه به عنوان شغلی. این به ما کمک کرده است تا محصولات بهتر، فرآیندهای ساده تر و در مجموع کارکنان قوی تر ایجاد کنیم. اجاره بیلبورد تبلیغاتی رباط کریم

اما با قدرت زیاد بر کار خود، مسئولیت بزرگی به همراه دارد. برای تطبیق با این محیط، اعتماد لازم است، و به همین دلیل است که ما همیشه آنچه را که می گوییم انجام خواهیم داد، انجام می دهیم.

برای رهبران تیمی مانند رمی، این کار تیم او را سازنده‌تر می‌کند، نه اینکه به او اجازه می‌دهد روی پروژه‌های خود تمرکز کند:

من کاملاً اعتماد دارم که تیم من ویژگی‌ها و پیشرفت‌ها را در جدول زمانی که با هم ایجاد کرده‌ایم ارائه خواهد کرد. همچنین، آنها در طرح مسائل تردید نخواهند کرد و مطمئن می‌شوند که ما انتخاب درستی می‌کنیم، حتی اگر همیشه ساده‌ترین راه‌حل نباشد.»

 

آیا می خواهید بخشی از تیم ما باشید؟


اگر ذهن کنجکاوی دارید و دوست دارید ایده های جدیدی را به اشتراک بگذارید، ما می خواهیم از شما بشنویم!

موقعیت های باز ما را بررسی کنید، که ما برای توسعه دهندگان و افراد تجاری به طور یکسان داریم، به صفحه شغلی ما نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که برای فرصت های آینده ما را در لینکدین دنبال کنید. مجری تبلیغات محیطی رباط کریم

و اگر هنوز آن را تماشا نکرده‌اید، برای اینکه نگاهی اجمالی به زندگی اداری در Broadsign داشته باشید، ویدیوی کوچکی را که سال گذشته قبل از شروع کار از خانه گردآوری کردیم، نگاه کنید.