نکات طلایی تبلیغاتی

بیلبورد تبلیغاتی
بیلبورد تبلیغاتی
بیلبورد تبلیغاتی

هنگام اجاره بیلبورد تبلیغاتی شما در صوفیان ملاحظات زیادی وجود دارد. ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع بیلبوردی را می خواهید. گزینه های استاتیک شما اغلب ارزان تر هستند. اما، پس از نصب، این انتخاب های وینیل محور را نمی توان تغییر داد. به همین دلیل است که آنها را استاتیک می نامند. برای رفع این مشکل، سعی کنید دیجیتال شوید. گزینه‌های دیجیتال می‌توانند کمی گران‌ تر باشند، اما راحتی آنها باعث می‌شود ارزش آن را داشته باشند. شما اجازه دارید هر زمان که بخواهید آنها را تغییر دهید. ممکن است مجبور شوید این موارد را با سایر تبلیغ‌کنندگان به اشتراک بگذارید، اما این تأثیر کمی روی برداشت‌ها دارد. بنابراین بیایید بگوییم که تصمیم گرفته اید با کدام یک بروید. سوال بزرگ بعدی این است که چه رنگ هایی باید در طراحی شما وارد شوند.

انتخاب رنگ هایی که مناسب شماست

همانطور که شرکت های تبلیغاتی در صوفیان در بالا توضیح داد، کنتراست در یک بیلبورد کلیدی است. درک اینکه چرا اینطور می شود نسبتاً آسان است. اگر از رنگ های تیره بیش از حد استفاده می کنید، تشخیص کپی برای افراد بسیار دشوار خواهد بود. رنگ‌هایی که استفاده می‌کنید می‌توانند کیفیت تخته شما را نیز نشان دهند. “به عنوان مثال، [به یک] پس زمینه سیاه با کپی زرد فکر کنید.” این در واقع کنتراست محسوب می شود. اما، این نیز به عنوان پیچیده در نظر گرفته نمی شود. در عوض، «پس‌زمینه قرمز با کپی سفید… [یا] پس‌زمینه سفید با کپی قرمز، سفید و آبی را امتحان کنید. [حتی] سبز تیره و سفید» یک انتخاب محکم است. هر کدام از این ها کنتراست قابل توجهی را نشان می دهند و به طور قابل توجهی برجسته خواهند شد.

انتخاب رسانه بدون زحمت در فضای باز

پیشرو در تبلیغات در صوفیان خارج از منزل است. تجربه ما شامل سه دهه ارائه بهترین بیلبوردهای کلاسی به مشتریان است. ما می توانیم با هر تبلیغ کننده ای در ایالات متحده ارتباط برقرار کنیم. هر آنچه که نیازهای رسانه ای در فضای باز شما باشد، ما می توانیم پاسخگو باشیم. اگر برای برداشتن مرحله بعدی آماده هستید، به صفحه تماس ما بروید. میزان پاسخگویی ما بی عیب و نقص است. ما شما را در کمترین زمان آماده کرده و آماده می کنیم!

روانشناسی رنگ در تبلیغات

سلام، من جیسون سیروتین هستم، و امروز با بیل هابز صحبت می کنم، که مالک و مالک، مدیر عامل همه چیز است، که یک شرکت تبلیغات رسانه ای در فضای باز است. چه رنگ هایی روی بیلبوردها بهتر عمل می کنند؟ این یک سوال عالی است. بنابراین رنگ هایی که به خوبی کار می کنند چیزی هستند که کنتراست زیادی دارند. به عنوان مثال، شما نمی خواهید پس زمینه سیاه با کپی سبز تیره داشته باشید. این نشان داده نمی‌شود، اما اگر از چیزی استفاده می‌کنید، برای مثال، پس‌زمینه مشکی با کپی زرد بالاترین رنگ‌های پر جنب و جوشی است که توجه شما را به خود جلب می‌کند. با این حال، این واقعاً قیمت بالایی نیست… اگر می‌خواهید الماس یا هر چیز دیگری بفروشید، بیشتر شبیه یک طبقه پایین‌تر است… چیزی مثل پول نقد در مقابل طلا.

طراحی بهترین تابلو تبلیغاتی

در انتخاب و طراحی بیلبورد ملاحظات زیادی وجود دارد. یکی از اولین انتخاب ها این است که آیا یک بیلبورد ثابت یا دیجیتال می خواهید. بیلبورد ایستا به بیلبوردی اطلاق می شود که کپی و طرح های آن چاپ شده باشد. بیلبورد دیجیتال فقط همین است. یک گزینه الکترونیکی

اما، با هر کدام از این گزینه ها، کپی مربوطه را انتخاب می کنید. این به متنی اشاره دارد که در تبلیغ شما ظاهر می شود. باور کنید یا نه، حتی در این جنبه از بیلبوردها هنری وجود دارد. در مورد انتخاب مقدار مناسب برای تبلیغ خود در زیر بیشتر بیاموزید.

کپی تبلیغات بیش از حد چقدر است؟

وقتی نوبت به برند شما می رسد، دلیل بر این است که شما ممکن است به این موضوع علاقه داشته باشید. احتمالاً می خواهید همه چیزهایی را که در مورد آنچه شما تبلیغ می کنید بدانند، بدانند. این می تواند بارگذاری هرچه بیشتر اطلاعات را در بیلبورد خود وسوسه انگیز کند. با این حال، این امر نادرست خواهد بود. در تبلیغات، پیام خود را با کمترین تعداد کلمات منتقل کنید. تمرکز باید روی مختصر و به یاد ماندنی بودن باشد. همچنین اندازه و نسبت سایر موارد موجود در آگهی را نیز در نظر داشته باشید. مطمئن شوید که لوگوی شما به اندازه پیام شما قابل مشاهده است.

ما اینجایییم تا کمک کنیم

اگر به تمام تبلیغاتی که در بیلبوردها دیده اید فکر می کنید، به یاد ماندنی ترین آنها را در نظر بگیرید. آنها به احتمال زیاد با لوگو متناسب هستند. هیچ چیز بدتر از یک نام تجاری ضعیف نیست که یک مشکل قانونی را حل کند. اینجاست که رسانه‌های بدون زحمت در فضای باز وارد می‌شوند! ما مجهز شده‌ایم تا به شما کمک کنیم آگاهی از برند خود را با بیلبوردی که به بهترین وجه برای شما مناسب است افزایش دهید. مشاوره ما شما را در مسیر درست تبلیغات خارج از منزل راهنمایی می کند. امروز با ما تماس بگیرید تا شروع کنیم. بیلبورد رویایی شما در انتظار است! در آراددیتابیس می توانید راه حل خود را پیدا کنید.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%b5%d9%88%d9%81%db%8c%d8%a7%d9%86/