رسانه های تبلیغاتی در جهان

Image for post
Image for post

بیلبورد تبلیغاتی در جاده چالوس مشاهده های اخیر موجودی ناآشنا، با اندازه بزرگ و آبی رنگ، باعث ایجاد جنون در مرکز شهر مونترال شده است. این موجود در مکان های عمومی مانند پردیس مک گیل، میدان دورچستر و میدان هنر دیده شده است. شاهدان گزارش کرده‌اند که به نظر می‌رسد این موجود در طبیعت شادی‌بخش است و حتی چندین جوان آنقدر شجاع بوده‌اند که به آن نزدیک شده‌اند و در نتیجه یک دست تکان دادن یا در آغوش گرفتن دوستانه ایجاد شده است.تبلیغات در جاده چالوس محققین در تعیین منشأ "موجود آبی" گیج شده اند، زیرا بسیار ضعیف صحبت می کند، البته هم به زبان انگلیسی و هم فرانسوی.
با شنیدن این خبر، معاون بازاریابی و استراتژی Broadsign، دانیل پاریسین، پیش قدم می شود و برای ارائه شفافیت در مورد این موضوع به مردم خطاب می کند.
پاریسین می‌گوید: «ساکنان مونترال می‌توانند مطمئن باشند که آنچه دیده‌اند در واقع عضوی از خانواده Broadsign است که با محبت به آن Screenie می‌گویند. "Screenie Sinclair در مونترال نشات گرفت و تجسم فیزیکی همه چیزهایی است که Broadsign نشان می دهد، از ماهیت محرک و مبتکر ما گرفته تا ایده های پیشرو و شخصیت کمی گستاخ ما. و برای ثبت، Screenie یک سایه عالی از Broadsign Blue است.
جای تعجب نیست که Screenie نه تنها در کبک بلکه در صنعت ساینیج دیجیتال نیز محبوبیت پیدا کرده است. اولین سفر Screenie به آن سوی مرز در فوریه 2013 به لاس وگاس بود، جایی که او اولین حضور خود را با Broadsigners خارجی در اولین اجلاس سالانه مشتری Broadsign که قبل از Digital Signage Expo برگزار شد، انجام داد. این لحظه در ویدیوی بالا ثبت شده است و لازم به ذکر است که Screenie یک رقصنده طبیعی است، مهارتی که بدون شک از مدیر عامل، برایان دوشو به ارث رسیده است.
اگر Screenie را در DSE از دست داده اید و در مونترال زندگی نمی کنید، هنوز این فرصت را دارید که جالب ترین شاگرد Broadsign را بشناسید. با لایک کردن شرکت در فیسبوک و دنبال کردن در توییتر (#iseescreenie)، به‌روزرسانی‌هایی در مورد برنامه سفر Screenie و حضورهای رسانه‌ای آتی به شما داده می‌شود. همچنین می‌توانید با Screenie Sinclair آشنا به رایانه در فیس‌بوک دوست شوید، زیرا او مایل است حلقه اجتماعی خود را گسترش دهد.
در نهایت، ما از طریق تاک انگور شنیدیم که Screenie در طول فیلمبرداری یک ابتکار Broadsign که به زودی پخش می شود، در مجموعه ای با عنوان "مبانی Broadsigning با دانیل پاریسن" در دوربین عکاسی شده است. هر فیلم به یک موضوع پرطرفدار در صنعت مبتنی بر مکان دیجیتال می پردازد و پیش بینی هایی را در مورد معنای این موضوع برای فضای DOOH ارائه می دهد.

Aradholding.com