رسانه های برتر در تبلیغات محیطی

Image for post
Image for post

درباره Staples Corner
Staples Corner منطقه ای در شمال لندن با یک تقاطع جاده ای بزرگ است که بخش های شرکت های تبلیغاتی ورودی کاوه مختلف بریتانیا را به هم متصل می کند و بنابراین بیش از 200000 مسافر در هفته را می بیند.
این خودرو در منطقه بارنت در غرب کراس اوور برنت قرار دارد. این تقاطع پرهیاهو دارای دو میدان و پل هوایی متصل به هم است که جاده دایره ای شمالی (A406) را به جاده Edgware (A5) و شروع بزرگراه M1 متصل می کند. Staples Corner ترافیک بیشتری را با خط اصلی میدلند و خط راه‌آهن تیمزلینک که مستقیماً از آن عبور می‌کند، می‌بیند.
این مکان مکانی مطلوب برای بسیاری از مشاغل است تا تبلیغات بیلبورد خود را به نمایش بگذارند و مارک های خود را به توده ها معرفی کنند. چه چیزی این مکان را بسیار مورد توجه قرار می دهد؟


مخاطب من در نزدیکی گوشه استیپلز کیست؟


تراکم - 20000/sq. مایل (7600/کیلومتر مربع)
جمعیت - تخمین زده شده در 329,771 نفر (2020) مجری تبلیغات محیطی ورودی کاوه
میانگین سنی - برنت کراس جمعیتی جوان با میانگین سنی 34 سال دارد (35.1 درصد بین 20 تا 39 سال)
قومیت - برنت کراس و نواحی اطراف آن از نظر قومی متنوع هستند و 65 درصد از جمعیت آن از پیشینه‌های سیاه‌پوست، آسیایی و قومیتی اقلیت (BAME) هستند.


سه دلیل برای تبلیغ در Staples Corner:


ترافیک سنگین – استیپلز کرنر یکی از شلوغ ترین تقاطع های بزرگراهی در لندن است که روزانه هزاران مسافر را به خود می بیند. هرچه تعداد رانندگان در جاده بیشتر باشد، تبلیغات بیلبورد شما تاثیر بیشتری خواهد داشت.
ترافیک آهسته - ترافیک سنگین باعث می شود اتومبیل های آهسته در جاده حرکت کنند، که به رانندگان زمان بیشتری می دهد تا به بیلبورد شما خیره شوند و همه اطلاعات را جذب کنند.
دسترسی جمعیتی گسترده – مسافران در M1، A406 و A5 از رانندگان LGV گرفته تا خانواده ها در رفت و آمد روزانه خود به محل کار و مدرسه را شامل می شود. این بدان معناست که با تبلیغات در بزرگراه ها و دوربرگردان ها، بیلبورد شما توسط مخاطبان زیادی دیده می شود.
مناطق محبوب اطراف و مکان‌های دیدنی باعث ترافیک می‌شوند:
پارک خرده فروشی Staples Corner – پارک خرده فروشی Staples Corner به دلیل موقعیت مکانی آن نامگذاری شده است. طیف گسترده ای از بسیاری از فروشگاه های محبوب را در خود جای داده است که مخاطبان در هر سنی را به خود جذب می کند. آراددیتابیس
ساحل برنت کراس - یک پارک تفریحی است که دارای یک ساحل شنی مصنوعی است که خانواده ها و افراد از هر طبقه ای در تابستان برای بازدید از آن می آیند. دارای چرخ و فلک، استخر، بار، و سرسره های آبی برای کودکان است. این مکان در کنار مرکز خرید برنت کراس قرار دارد و یکی از محبوب ترین مکان ها برای بازدید در ماه های بهار و تابستان است.
برنت کراس – برنت کراس یک منطقه تجاری است که به ویژه به دلیل مرکز خرید بزرگش شناخته شده است. این ساختمان در دهه 1970 ساخته شد و بیش از 100 فروشگاه خرده فروشی، رستوران و فست فود دارد. در اطراف مرکز، بسیاری از فروشگاه‌های DIY و مبلمان، و پارک‌های خرده‌فروشی دیگر در امتداد جاده شلوغ North Circular و M1 قرار دارند.
واقعیت جالب - Staples Corner از کارخانه تشک استیپلز نامگذاری شده است که زمانی از سال 1926 تا 1986 در تقاطع جاده قرار داشت. هارولد هیل طراحی و ساخت کارخانه را سفارش داد.

منبع

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af%db%8c-%da%a9%d8%a7%d9%88%d9%87/