ویژگی های مرکز سمپاشی

1. استفاده از مواد درجه یک و گیاهی

همان طور که قبلاً هم به آن اشاره کردیم مواد شیمیایی می توانند اثرات بسیار منفی و مخربی را روی سلامتی انسان ها داشته باشند. برای همین به هیچ عنوان استفاده از این مواد در زمینه سمپاشی موریانه توصیه نمی شود.

مرکز سمپاشی ماداکتو مفتخر است که در زمینه از بین بردن حشراتی مثل موریانه ها از موادی کاملاً اورگانیک و طبیعی بهره می برد. برای همین سمپاشی موریانه توسط این تیم کوچکترین خطری برای سلامتی افراد به همراه نخواهد داشت. لذا به هیچ عنوان نیازی نیست که در زمان سمپاشی، محل را ترک کنید و یا چند روزی خانه را به حال خود رها کنید تا بو و اثر سم ها از بین برود.

سمپاشی موریانه در تهران

2. خلق تجربه ای عالی از سمپاشی موریانه

از آن جایی که سمپاشی موریانه توسط تیم ماداکتو با بهره گیری از مواد کاملاً اورگانیک و طبیعی انجام می شود به هیچ عنوان نیازی نیست که محل را تخلیه کنید، وسایل را جابجا کنید و یا بعد از سمپاشی محل به شستشوی وسایل بپردازید.

این ویژگی باعث شده که شما بی دردسرترین سمپاشی موریانه را تجربه کنید. در این روش تمامی امور بر عهده تیم ماداکتو می باشد و شما تنها نظاره گر خواهید بود.

 

3. در نظرگیری مناسب ترین قیمت برای هزینه سمپاشی موریانه

شرکت ماداکتو با وجود استفاده از مرغوب ترین مواد همواره سعی نمونه مناسب ترین قیمت را برای خدمات خود در نظر بگیرید. برای همین شما می توانید بهترین سمپاشی موریانه را با قیمتی مناسب از این مجموعه بخواهید.

 

4. دارای مجوز بهداشت

این شرکت از سوی سازمان بهداشت موفق به دریافت مجوز شده است. از این رو به صورت کاملاً قانونی به فعالیت مشغول می باشد. لذا شما عزیزان می توانید کاملاً از عملکرد قانونی این مجموعه اطمینان داشته باشید.

 

5. پاسخگویی به موقع

تیم ماداکتو همواره برای خدمت رسانی به مشتریان خود آماده است. از این رو شما از طریق راه های ارتباطی مختلف قادر به تماس با این مجموعه هستید. شما می توانید در زمینه سمپاشی موریانه یک مشاوره بی طرفانه را از این تیم دریافت کنید.

همچنین در صورتی که مایل به سمپاشی موریانه باشید مرکز تخصصی ماداکتو در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و خیلی سریع پس از بررسی شرایط به بهترین شکل و با استفاده از درجه یک ترین مواد، سمپاشی موریانه را انجام خواهد داد.

لذا به هیچ عنوان برای سمپاشی موریانه منزل خود معطل نخواهید شد و خیلی سریع می توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

 

6. انجام سمپاشی موریانه تضمینی

تیم ماداکتو خدمات سمپاشی موریانه را به صورت کاملاً تضمینی انجام خواهد داد. در واقع شرکت ماداکتو از آن جایی که به خدمات حرفه ای خود آگاه است در قبال کیفیت خدمات سمپاشی موریانه به مشتریان خود ضمانت خواهد داد.

از این رو شما با خیالی آسوده می توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

 

هزینه سمپاشی موریانه

خیلی از افراد دوست دارند پیش از هر کاری از هزینه موریانه زدایی اطلاع یابند. این در حالی است که برای تعیین هزینه سمپاشی ریشمیز (موریانه) باید فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته شود. به طور کلی می توان عوامل مختلفی را در مورد تعیین هزینه سمپاشی موریانه تاثیرگذار دانست.

در ادامه برخی از این موارد و فاکتورها را با هم بررسی خواهیم نمود:

 

1. میزان آلودگی محیط

در وهله اول باید مشخص شود محیط مورد نظر تا چه اندازه به موریانه آلوده شده است. و در واقع تعداد موریانه های موجود در محل باید به صورت تقریبی برآورد شوند. طبیعی است که هر چه میزان آلودگی محیط به این حشره بیشتر باشد هزینه سمپاشی موریانه بیشتر خواهد بود.

 

2. متراژ فضای مورد نظر

از دیگر عوامل موثر می توان به متراژ خانه یا هر محیط دیگری که به موریانه آلوده شده است اشاره نمود. در واقع باید میزان کوچکی و بزرگی فضا در نظر گرفته شود. به طبع هر چه محیط بزرگ تر باشد به میزان سم بیشتر و البته وقت بیشتری برای از بین بردن این حشرات نیاز خواهد بود.

 

3. نوع مواد به کار برده شده

این که شرکت سمپاشی موریانه بخواهد از چه موادی برای از بین بردن این حشرات استفاده کند نیز در هزینه نهایی موثر خواهد بود. مثلاً هزینه شرکت های مصرف کننده مواد شیمیایی با شرکت هایی که از مواد طبیعی برای از بین بردن حشرات استفاده می کنند یکسان نخواهد بود.

ولی به طور کلی شرکت ماداکتو همواره تلاش نموده ضمن استفاده از مواد مرغوب مناسب ترین هزینه را نیز برای خدمات مختلف خود از جمله سمپاشی موریانه در نظر بگیرد. این موضوع باعث شده که افراد بسیاری این مرکز را برای انجام سمپاشی محل های مختلف انتخاب کنند. در واقع می توان گفت شرکت سمپاشی ماداکتو در زمینه سمپاشی محیط های مختلف به خوبی امتحان خود را پس داده است.

راه هایی برای پیشگیری از آلودگی محل به موریانه

اگر هنوز خانه شما به موریانه آلوده نشده باشد ما وظیفه خود می دانیم که راهکارهایی را برای جلوگیری از این اتفاق در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در واقع با استفاده از راهکارهای زیر می توانید به خوبی از آلودگی خانه خود به موریانه ها ممانعت کنید:

  1. در وهله اول هر زمان که قصد خرید خانه را دارید به هیچ عنوان مناطقی که موریانه خیز هستند را برای زندگی انتخاب نکنید. برای مثال برخی در از محلات تهران این حشرات بیشتر دیده می شود. لذا توصیه می شود در زمان خرید خانه در این رابطه نیز تحقیق کنید.
  2. همیشه سعی کنید خانه را خشک نگه دارید. مثلاً چنانچه بخشی از خانه با نشتی آب درگیر است این مشکل را حل کنید. چرا که محیط های مرطوب بهترین محل برای رشد موریانه ها هستند. در این زمینه همچنین سعی کنید خیلی زود آب های ساکن در گوشه های حیاط یا پارکینگ را خشک نمایید.

 یا مثلاً به صورت مرتب سرویس ناودان های خیس و لوله های کثیف را انجام دهید چرا که این محیط ها بهترین محل برای ساخت کلنی هستند. در واقع به هیچ عنوان محیط مرطوبی را برای رشد این حشرات در خانه باقی نگذارید.

  1. تمامی ترک ها باید پوشانده شوند. ترک های دیوارهای درون خانه و همچنین بیرون خانه فضای مناسبی برای شروع ساخت کلنی ها هستند. شما می توانید با کمک گرفتن از یک متخصص به صورت حرفه ای این ترک ها را بپوشانید. متخصصین شرکت سمپاشی موریانه در زمینه شناخت محل ترک هایی که محل مناسبی برای رشد موریانه ها هستند دانش و تخصص بیشتری دارند.
  2. به هیچ عنوان نباید در نزدیکی خانه هیزم و الوار نگهداری کنید. چوب ها و هیزم های نزدیک خانه بهترین محل برای کلنی ها هستند.
  3. به صورت مرتب اقدام به سمپاشی موریانه کنید. در صورتی که منزل شما جهت وجود و رشد حشره ها و کلنی سازی مکانی بالفعل تشخیص داده شده است حتماً به صورت دوره ای اقدام به سمپاشی موریانه نمایید. این را در نظر داشته باشید که موریانه ها می توانند در طی دو سال به طور کامل ساختار خانه های چوبی را از بین ببرند.