سمپاشی منازل در تهران

موش و مارمولک از سری موجودات موذی هستند که با ورود به محل سکونت و محل کار شما می توانند باعث نگرانیتان شوند. این موجودات اغلب آلودگی هایی همراه خود دارند که حتی می توانند زندگی ما را به خطر بی اندازند.

محل سکونت، متراژ خانه، میزان آلودگی، محل های مختلفی که می خواهید سمپاشی کنید، نوع و مدل مواد سمپاشی، میزان تخصص سمپاش را می توان به عنوان عوامل موثر بر هزینه سمپاشی موش و مارمولک نام برد.

برای مقابله با موش و مارمولک راه های زیادی وجود دارد، شما می توانید در ابتدا اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید، راه های نفوذی به خانه را ببندید، در محل پنجره ها توری نصب کنید و یا سمپاشی پیشگیرانه انجام دهید. اما اگر موش و یا مارمولک در خانه مشاهده کرده اید، هنوز دیر نیست بادید ابتدا با سمپاشی مناسب این موجودات موذی را معدوم کنید، باقی مانده آنها را از ساختمان خارج کنید و راه های ورودی را ببندید.

متراژ فضا بر قیمت سمپاشی موش و مارمولک تاثیر دارد

از دیگر عوامل موثر بر هزینه سمپاشی موش و مارمولک می توان به متراژ محل مورد نظر اشاره کرد، طبیعی است که هرچقدر محیط بزرگتر باشد میزان سم مصرفی، زمان سمپاشی و اجرت آن افزایش می یابد و بدیهی است که شما برای هزینه سمپاشی موش و یا قیمت سمپاشی مارمولک برای یک محل بزرگتر باید مبلغ بیشتری بپردازید.

میزان آلودگی محیط بر قیمت سمپاشی مارمولک و موش تاثیر دارد

میزان آلودگی محیط نیز به عنوان یکی از عوامل موثر بر هزینه سمپاشی موش و مارمولک شناخته می شود. هرچقدر تعداد موش ها و مارمولک ها بیشتر باشد و یا در حیط بیشتری پراکنده شده باشند شما باید مبلغ بیشتری را برای قیمت سمپاشی موش در نظر بگیرید.  

نوع سم بر قیمت سپاشی موش و مارمولک تاثیر دارد

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، انواع سم قیمت متفاوتی دارند و در نهایت بر قیمت سمپاشی موش اثر می گذارند. برخی از سم ها سریعتر کار میکنند، یا بوی کمتری دارند یا برای موارد خاصی مثل محیط های بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند که همین موضوع باعث تفاوت قیمت می شود.

دستمزد کارشناس سمپاشی بر هزینه سمپاشی موش و مارمولک تاثیر دارد

همانطور که پیش از نیز اشاره کردیم، میزان تجربه و مهارت کارشناس سمپاشی نیز بر قیمت سمپاشی موش تاثیر می گذارد. اما برای پیدا کردن کارشناس ماهر و با انصاف چه باید کرد؟ روی سایت کارشناسان بسیاری را به شما معرفی کردیم که در کار خود مهارت و تجربه لازم را دارند، شما می توانید با این افراد ارتباط برقرار کرده و در مورد سرویس دهی، قیمت و سایر مسائل مشورت کنید. بخش نظرات و امتیازات نیز به شما در انتخاب کارشناس ماهرتر کمک خواهد کرد، پیش از هر تصمیم گیری نظرات دیگران را در مورد خدمت دریافتی بخوانید.

سمپاشی در شرق تهران

برآورد قیمت سمپاشی موش و مارمولک

  • مرحله بازرسی و بررسیمرحله بازرسی و بررسی از عوامل موثر بر هزینه سمپاشی موش و مارمولک است. اگر در مورد نفوذ موجودات موذی و میزان نفوذشان شک دارید در اولین مرحله باید بررسی انجام دهید. در این مرحله می توانید برآوردی نسبت به قیمت سمپاشی موش و یا قیمت سمپاشی مارمولک بدست آورید. خود مرحله بازرسی نیز هزینه ای دارد که با توجه به گستردگی محل می تواند بر هزینه سمپاشی موش تاثیر بگذارد. البته بعضی از متخصصین در پکیجی که ارائه می دهند، این مرحله را به رایگان انجام می دهند.
  • مرحله تله گذاریدر این مرحله در مسیرهای رفت و آمد موش تله گذاری انجام می شود که موش در آن گیر می افتند و پس از آن می توان آن را از محیط خارج کرد. اما برخی به جای تله گذاری ترجیح می دهند سمپاشی انجام دهند که هزینه سمپاشی موش نیز متفاوت خواهد بود. در سمپاشی شما محیط بیشتری را می توانید تحت پوشش قرار دهید.
  • مرحله سمپاشیدر این مرحله در مناطق مورد نظر سمپاشی صورت می گیرد و مدتی اجازه داده می شود که این سم ها اثر کنند. معمولا استنشاق بخارات حاصل از سمپاشی برای ما خطرناک هستند و حتی می توانند باعث مسمویت و در مراحل پیشرفته باعث مرگ ما شوند، برای انجام سمپاشی بهتر است محیط را تخلیه کنید. نوع سم استفاده شده بر قیمت سمپاشی موش و قیمت سمپاشی مارمولک موثر است.
  • مرحله پاکسازی بعضی از افراد برای کاهش هزینه سمپاشی موش و یا قیمت سمپاشی مارمولک و یا عوامل دیگر از مرحله پاکسازی چشم پوشی می کنند، اما این مرحله نقش بسزایی در از بین رفتن آلودگی ها دارند، شما می توانید برای انجام این مرحله با متخصص مورد نظر مشورت کنید و با او وارد مذاکره شوید.

اما شما برای جلوگیری از پرداخت هزینه سمپاشی موش و یا قیمت سمپاشی مارمولک می توانید اقدامات پیشگیرانه ای انجام دهید. منافذ خانه را بپوشانید تا در قدم اول این موجودات وارد خانه نشوند، برای انواع خوراکی ها از انواع ظروف درب دار استفاده کنید تا از دسترسی آنها به خوراکی جلوگیری شود، معمولا مارمولک ها از انواع حشرات دیگر تغذیه می کنند پس بهتر است برای مقابله با حشرات نیز راه حل هایی را در نظر بگیرید. زباله ها را روزانه از خانه بیرون ببرید و آنها را در کیسه های در بسته نگه دارید. نظافت خانه را جدی بگیرید و به صورت دوره ای جاهایی که دور از دسترس هستند را تمیز کنید.