سمپاشی سوسک در تهران

سمپاشی سوسک در تهران

سمپاشی سوسک فاضلاب و سمپاشی سوسک کابینت در تهران یکی از چالش های موجود در اماکن عمومی و خانگی است. سمپاشی منازل، سمپاشی بیمارستان ها، سمپاشی فروشگاه، سمپاشی کارخانه، سمپاشی رستوران ها، سمپاشی صنایع، سمپاشی شرکت و سمپاشی انبار برای از بین بردن سوسک درشت (فاضلاب) و سوسک ریز هر کدام ضوابط مخصوص به خود دارد. در این مطلب به بهترین روش های مبارزه با سوسک به تفصیل پرداخته شده است. باید در نظر داشته باشید این است که در صورت استفاده از روش های غیراستاندارد مبارزه با سوسک، تنها باعث پیچیده تر و سخت تر شده اوضاع می شوید.

پس بهترین کار برای مبارزه و ریشه کنی سوسک در اماکن عمومی و خانگی استفاده از خدمات شرکت های معتبر و متخصص در این زمینه است که از روش های مورد تایید سازمان های بین المللی همچون WHO، EPA و FAO استفاده می کنند. سمپاشی سوسک با قیمت مناسب و سمپاشی سوسک با کیفیت بالا یکی از دغدغه های همیشگی شهروندان است.

انواع سوسک در منازل و اماکن عمومی

سوسک ها (سوسری ها) حشراتی هستند که میلیون ها سال است بر روی کره زمین زندگی می کنند. این جانداران با استفاده از خصوصیات منحصربفردی که دارند موفق شده اند در همه نقاط زمین پخش و تکثیر شوند. این حشرات را میتوان در اماکن مختلف از جمله منازل مسکونی آپارتمانی و ویلایی، رستوران ها، انبارها، بیمارستان ها، هتل ها و مسافرخانه ها و… مشاهده کرد. سوسک ها از نظر تغذیه جز حشرات همه چیز خوار طبقه بندی می شوند و فعالیت خود را بیشتر به شب ها محدود می کنند.

در مکان هایی که به علت عدم رعایت موازین بهداشتی، این حشرات به شدت تکثیر شده و جمعیت زیادی را تشکیل داده اند، می توان آن ها را در طول روز نیز مشاهده نمود. سوسک ها معمولا در مکان های مرطوب و گرم تمایل بیشتری به لانه گزینی و تخم ریزی دارند. انواع مختلفی از سوسک ها در جهان وجود دارد. اما دو نوع سوسک آمریکایی و آلمانی بیشتر متداول بوده و از اهمیت بهداشتی زیادتری در منازل مسکونی و اماکن عمومی برخوردار هستند.

سوسک های آمریکایی (و استرالیایی) که به سوسک فاضلاب یا سوسک درشت هم معروف هستند در شبکه فاضلاب ساختمان لانه گزینی، تخم گذاری و تکثیر می شوند. سوسک های آلمانی که به سوسک کابینتی یا سوسک ریز هم مشهور هستند معمولاً در آشپزخانه منازل زیست کرده و از باقیمانده مواد غذایی تغذیه می کنند.

سمپاشی سوسک در تهران تضمینی