تلویزیون سونی x85k

تلویزیون سونی x85k در سال ۲۰۲۲ با توجه به امکانات، قابلیت ها و طراحی منحصر به فردی که داشت،‌ انقلابی بزرگ در عرصه تلویزیون های جدید به وجود آورد. این انقلاب به گونه ای است که سونی تا کنون توانسته سهمی از بازار فروش تلویزیون را به اسم خود رقم بزند و این سهم از بازار را تا حدودی مدیون به کارگیری تکنولوژی ها و فناوری های جدیدی است که در محصولات جدید خود به کار برده است. هر ساله با توجه به تکنولوژی های جدیدی که دیگر برندها در نظر می گیرند، این کمپانی تلاش می کند تا بروزترین آن ها را نیز به کار بگیرد و تلویزیون های خود را با آخرین فناوری و تکنولوژی به بازار عرضه کند. شاید این تلویزیون را با نام های دیگری مانند تلویزیون سونی  X850K یا X8500K در بازار ببینید. این نام های متفرقه در بازار برای این محصول شناخته شده اند و ممکن است آن را با اسمی کامل تر مانند  KD-55X85K ببینید که همان تلویزیون سونی X85K می باشد. اگر تلویزیون سونی x85k را با این مشخصات می خواهید بهتر است نام آن را به صورت دقیق به فروشنده بگویید زیرا ممکن است دیگر تلویزیون های مشابهی همانند تلویزیون سونی X85J و یا تلویزیون سونی x90k را به شما معرفی کند. سونی شهراد توجه داشته باشید که تلویزیون سونی x85k مدل جدیدتری نسبت به مدل X85J می باشد و قابلیت های بیشتر و بهتری دارد، پس بهتر است در خرید نهایت دقت را به خرج دهید تا بهترین را تهیه نمایید. تلویزیون های سری K که تلویزیون سونی مدل 55x85k یکی از آن ها محسوب می شود برای اجرای تمامی کارها مناسب می باشد و می توان با آن هم بازی کرد و هم به راحتی به فیلم و سریال مورد علاقه را بدون هیچ گونه لگی مشاهده کرد. کیفیت تصاویر،‌ قابلیت های متعدد و پردازنده ای که برای آن در نظر گرفته شده است،‌ علاوه بر اجرای درست تمامی عملکردها می تواند تمامی حرکات اکشن و سریع را در بهترین حالت به نمایش بگذارد که در این صورت هیچ گونه بی کیفیتی از اجرای تصاویر و یا کم بودن سرعت و یا عدم همانگی صدا و تصویر را از آن مشاهده نخواهید کرد. طراحی منحصر به فردی که این بار این کمپانی با توجه به وزن کم تلویزیون سونی 55x85k در نظر گرفته است، سبب شده تا کاربر پسندتر باشد و مخاطب علاوه بر تکنولوژی های جدید جذب طراحی آن نیز شود. نمایشگر تقریبا بدون حاشیه است و پایه های ظریف و نازک برای این کالا بیش از پیش به جذب مخاطب کمک می کند. پردازنده ی X1 Processor 4K نیز کمک بزرگی برای نمایش و به اجرا در آوردن بازی ها و به وجود نیاوردن هیچ گونه لگ در تصاویر می کند و همین مورد سبب شده تا بهترین ها را مشاهده کرده و محتوای تصویری را با وضوح و کنتراست بالا مشاهده نمایید. به کارگیری قابلیت های هوشمندی مانند ریموت کنترل با ظاهری متفاوت و کاربردی های جدید از دیگر مواردی است که این تلویزیون را از دیگر رقبای خود تمایز بخشیده است. با استفاده از ریموت کنترل می توانید به راحتی درخواست های خود را اجرایی کرده و از اجرای سریع آن ها نهایت لذت را ببرید. همچنین این پردازنده با استفاده از الگوریتم های پیشرفته ای که دارد به تجزیه و تحلیل داده ها می پردازد و رنگ و کنتراست را به گونه ای نمایش می دهد که بهترین ها را با استفاده از پنل VA قدرتمند آن می بینید.

https://sony-co.com/showpost/92/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86


اگر بخواهیم به بررسی قابلیت های هوشمند بپردازیم در وهله اول باید به سراغ ریموت کنترل تلویزیون سونی x85k برویم که با مدل Standard Remote به بازار عرضه شده است و نسبت به سال گذشته تغییرات فراوانی را داشته است. به طور مثال این کنترل از سال قبل با تغییر سایز و کوچک شدن روبرو شده است و دکمه های کمتری نسبت به سال های گذشته دارد. جنس مخصوص پلی اورتان که برای آن در نظر گرفته شده است تمیز کردن آن را راحت تر و آسان تر از قبل کرده است و همین باعث رضایت کاربر شده است. آنتی باکتریال بودن دکمه ها سبب می شود تا با خیال راحت از آن استفاده نمایید. میکروفون داخلی برای کنترل در نظر گرفته شده است تا در صورت نیاز صدای شما را دریافت کرده و به اجرای فرامین شما بپردازد. اما قابلیت ويژه دیگر آن با نام Hands-free Voice Search می تواند بدون استفاده از کنترل به اجرای دستورات پرداخته و تک تک آن ها را عملی کند. اما باید توجه داشته باشید که قبل از آن باید با گفتن کلمه OK, Google از این قابلیت استفاده کرده و در واقع تلویزیون را آماده انجام دستورات تعیین شده بکنید.