تاپ زنانه نخی

تاپ زنانه نخی

یکی از مهمترین انواع جنس تاپ زنانه شامل جنس نخی می باشد. تاپ زنانه جزء پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع تاپ زنانه محسوب می گردد، زیرا این جنس و کیفیت به ویژه برای خانم ها که دارای پوست حساس و لطیفی هستند و در فصول گرم دچار تعریق بیشتر هستند، بسیار مناسب باشد و اجازه‌ی گردش هوای آزاد بین لباس و بدن را به راحتی می دهد و از آنجا که از الیاف گیاهی تهیه می شود، فرد کمتر دچار حساسیت های پوستی می شود و نیاز به مراقبت های بعد از آن ملقی خواهد شد.

از طرف دیگر همچنین می توان به جرات گفت راحتی که تاپ زنانه نخی در بردارد در کمتر الیاف دیگری می توان یافت و معمولاً خانمهای خوشتیپ و شیک حداقل چندین دست تاپ زنانه نخی در کمد لباس های خود دارند و آن را در محیط منزل یا مهمانی های دورهمی استفاده می کنند. از طرف دیگر تاپ نخی برخی معمولاً دارای تنوع و در رنگ و طرح های زیادی می باشد و همه افراد با سلایق مختلف می‌توانند به راحتی آنها را خرید کنند.

تاپ زنانه حریر

از دیگر انواع جز تاپ زنانه که در سال‌های اخیر بسیار تند شده است و علاوه بر استفاده در مهمانی‌های خانوادگی، برای برخی مراسم رسمی نیز می‌تواند مناسب باشد، جنس حریر می باشد. تاپ زنانه حریر معمولاً در رنگهای مجلسی مشکی و قهوه ای یافت می‌شود، اما در سایر رنگ ها با توجه به نوع فصل نیز تولید می شود که انواع ساده تاپ حریر را می‌توان با دامن های بلند مجلسی و یا شلوارهای کرپ مجلسی ست کرد و در مهمانی های دورهمی جذابیت زیادی را برای خود ایجاد کنید.

انواع طرح دارم رنگی تاپ های حریر را می‌توان با شلوارهای جین یا کتان یا دامن های جین و کتان کوتاه ست کرد که موجب داشتن استایلی اسپرت و جذاب برای خانم ها خواهد شد. در واقع تاپ حریر زنانه به گونه‌ای می باشد که علاوه بر توانایی استفاده در استایل رسمی، می‌توان در استایل اسپرت و غیررسمی نیز به راحتی از آن استفاده کرد و هیچ محدودیتی در آن وجود نخواهد داشت.

تاپ زنانه ترکی

تولید کننده های مختلفی در طراحی و تولید لباسهای زنانه وجود دارد برخی از آنها تبدیل به برندهای معروف و مشهوری شده اند و برخی به عنوان برند های کمتر شناخته شده به فعالیت خود ادامه می‌دهند. در میان تولیدکنندگان لباس های زنانه تولیدکنندگان ترک به علت استفاده از پارچه های کاملاً با کیفیت و مناسب و همچنین طرح و رنگهای مطابق با اصول جهانی مد و در نظر گرفتن استانداردهای کیفی اروپایی در تولید لباس های خود و یراق آلات کاملاً با کیفیت به برندهای مشهوری به ویژه برای ایرانیان تبدیل شده است و خانمهای ایرانی در تهیه لباس های خود به ویژه لباس هایی که مستقیماً با بدن آنها در ارتباط است، ترجیح می‌دهند که تاپ زنانه خود را از میان انواع برند های ترکیه ای تهیه کنند.

البته با توجه به موارد ذکر شده  قیمت آنها کمی بالاتر است که با توجه به کیفیت های استفاده شده در لباس و یراق آلات مربوط به آن نسبت به تولیدکنندگان داخلی، می توان با اطمینان خاطر نشان کرد تاپ زنانه ترکی معمولاً دارای کیفیتی بالا و مناسب و به ویژه برای افرادی که دارای حساسیت های پوستی می باشند، است.

خرید تاپ زنانه

تاپ زنانه سایز بزرگ

خانم هایی که دارای سایز بزرگ می باشند، معمولاً به علت اینکه تمام تولیدی ها سایزهای متنوعی را تولید نمی‌کنند و تنها در سایزهای کوچک اقدام به طراحی و تولید لباس می کنند، برای خرید لباس های سایز بزرگ خود معمولا با مشکل مواجه می‌شوند و از تمام فاکتورهای لباس ها نمی توانند به راحتی استفاده کنند و ممکن است دامن، شلوار یا تیشرت سایز بدن آنها به راحتی پیدا نشود، اما تاپ زنانه معمولاً دارای این مشکل نیستند و در تمام سایزها و اندازه ها تولید می شود و به علت اینکه برای افراد سایز بزرگ تولید می‌شود، افراد ناخودآگاه دچار تعریق بیشتری در طول روز می شوند.

از آنجا که معمولاً از جنس های گیاهی و الیاف طبیعی برای تهیه تاپ های سایز بزرگ استفاده می شود و خانم هایی با سایز بزرگ به راحتی می‌تواند سایز مناسب خود را تهیه کنند و از آن استفاده کنند و حتی انواع تاپ های آستین حلقه‌ای، آستین رکابی، تاپ بندی و ... نیز برای افراد سایز بزرگ طراحی و تولید می گردد.

از طرف دیگر تاپ زنانه در رنگ ها و طرح های متنوعی یافت می‌شود که علاوه بر این افراد سایز بزرگ خوب است بدانند که بهتر است در انتخاب یقه تاپ زنانه خود دقت کنند، چرا که از نظر استایلیست ها انتخاب یقه دکلته یا یقه گرد برای افراد سایز بزرگ چندان مناسب به نظر نمی رسد، زیرا بالاتنه آنها را درشت تر از آنچه هست، نشان می دهد. بنابراین بهتر است سراغ خرید یقه هفت بروند هر چه یقه هفت کشیده تر باشد، بالاتنه آن ها لاغرتر به نظر خواهد رسید.