تاثیر سمپاشی اداره چیست ؟

کنترل و سمپاشی آفت های ادارات  تاثیر به سزایی در مدیریت آن  دارد از جمله :

  1. کاهش هزینه های تعمیر
  2. عدم ایجاد اختلال در کسب و کار
  3. تاثیر مثبت بر روحیه کارکنان

قبل از اقدام سمپاشی محل کار ، یک استراتژی اصولی کنترل آفت ها و حشرات ، جلوگیری از ورود آن ها به ساختمان می باشد. کارکنان دفاتر به دلیل خطر استفاده ناکارآمد و نامناسب، نباید خودشان از سموم دفع آفات استفاده کنند. ممکن است به دلیل چکه کردن ، زهکشی ، مه ، پاشیده شدن و یا اسپری بر روی مواد غذایی و تجهیزات به روشی ناکارآمد همه جا آلوده شود و خطرناک باشد. بهترین راه تماس با تکنسین های رادین تک می باشد. آن ها آموزش های لازم را دیده اند و با تجربه کافی از بهترین مواد برای سمپاشی محل کار در مکان های مناسب استفاده می کنند.


خدمات ماداکتو در زمینه سمپاشی محل کار در تهران و کرج

در محل هایی که افراد مشغول به کار هستند وجود آفات باعث بروز مشکلات متعددی درمحیط کار،همچنین سبب قطع روند فعالیت کارکنان می شود.عملیات سمپاشی محل کار به عنوان آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط، نظافت، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده، ضروری می باشد. ممکن است محل مورد نظر به دلیل قرار داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و وتخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.

لازم به ذکر است ، از سمپاشی محل کار و ادارات  توسط افراد غیر متخصص خودداری نمایید، زیرا در صورت عدم رعایت نکات ایمنی سموم وارد محیط زیست شده ؛ منجر به آلودگی افراد و آب شده وموجب مسمومیت می شود. ماداکتو علاوه بر سمپاشی اداره جات و محل کار سمپاشی منزل ، سمپاشی ساختمان و واحدهای مسکونی و آپارتمان ، سمپاشی پارکینگ و همچنین سمپاشی انبار را نیز به طور گسترده در خدمات خود جای داده است.لطفا برای اطلاع از هزینه سمپاشی هر کدام از خدمات با ما تماس بگیرید.

 

نکات مهم در هنگام سمپاشی محل کار

  • بهتر است تا حداقل 24 ساعت پس از سمپاشی کسی وارد محیط نشود.
  • پس از 24 ساعت تمامی محیط و لوازم آغشته به سم را ضدعفونی کنید.
  • هواکش را روشن کرده و درب و پنجره ها را باز بگذارید.
  • راه های نفوذ مجدد حشرات به محیط کار را مسدود کنید.

 

رایج ترین انواع آفت های موجود در ادارات :

عنکبوت ها

عنکبوت ها معمولا در مکان های خشک و گرم مانند میز ، دریچه های هوا ، گوشه های اتاق و غیره مشاهده می شوند. حضور آن ها نشان دهنده وجود مشکلات جدی است ، زیرا عنکبوت ها با خوردن حشرات دیگر زنده می مانند.

مورچه ها

مورچه ها به سمت مواد غذایی جذب شده و به سمت منابع غذایی باز ، خرده ، باقی مانده غذا و زباله ها به صورت گروهی جمع می شوند.

سوسک ها

معمولا در اتاق های استراحت و آشپزخانه های ادارات که دارای سرپنا و مواد غذایی و آب است ، یافت می شوند.

مگس

وجود مواد ارگانیک مرطوب در محیط کار شما و یا اطراف آن به احتمال زیاد باعث حضور مگس ها می شود ، زیرا این جاییست که مگس های بالغ تمایل به تخم ریزی دارند.

موریانه ها

این دسته از حشرات معمولا در هر چیزی که شامل سلولز باشد مانند کاغذ ، مقوا ، چوب و گیاهان یافت می شوند.

ساس ها

ساس ها معمولا از طریق ورود کارمندان و یا مشتریان و ارباب رجوع به داخل ادارات راه پیدا می کنند. پس از حضور ، شروع به تغذیه از خون انسان کرده و به سرعت تکثیر می شوند. همچنین در شکاف مبلمان ، کوسن ها و پارچه ها نیز به سرعت رخنه می کنند. از این رو باید به سرعت نسبت به سمپاشی محیط کار اقدام نمایید.

موش ها

اگر محل کار شما کثیف و درهم ریخته باشد ، قطعا با حیوانات جونده به مشکل جدی برمی خورید. این دسته از حیوانات در شب ها سطل های زباله ، ظروف نگهداری مواد غذایی ، باقی مانده غذا و سطل آشغال های بزرگ را مورد هدف قرار می دهند.

ماهی نقره رنگ

این دسته از آفت ها به رطوبت حمام علاقه داشته و در اطراف زهکشی ها دیده می شوند. آن ها اطراف دفتر کار شما حرکت کرده و به سمت کتاب ها و لباس ها جذب می شوند.

 

هزینه و قیمت سمپاشی محل کار و اداره 

هزینه سمپاشی ادارات و شرکت ها به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به تعداد اتاق ها، متراژ ساختمان، نوع سم، تعداد حشرات، نوع حشرات و میزان پراکندگی آن ها و … اشاره کرد. جهت اطلاع از قیمت دقیق و بروز سمپاشی محل کار از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.