انتخاب تاپ مناسب زنانه + رازهای طلایی آن

انتخاب تاپ مناسب زنانه + رازهای طلایی آن

یکی از اصلی ترین لباس های زنانه تاپ و تی‌شرت است که می‌توان آن را در رنگ‌ها، طرح ها و حالت های متنوعی در بازار مشاهده و خرید کرد. در واقع تاپ و تیشرت از جمله لباس‌های زنانه‌ای هستند که می‌توان آن‌ها را با جنس ها، مدل ها، سایزها و رنگ های مختلف در بازار پیدا کرد و خریداری و استفاده نمود. با این وجود، خرید تاپ زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است و برای انتخاب آن باید عوامل متنوعی را در نظر داشته باشیم.

مقدمه ای در مورد تاپ و تی شرت زنانه

تاپ و تیشرت زنانه از آن دست لباس هایی هستند که می توان آنها را در رنج قیمت های متفاوتی نیز در بازار پیدا کرد. به عبارت دیگر هم می‌توان نمونه ارزان و هم نمونه ای گران قیمت از آن را تهیه نمود. اما آنچه که در انتخاب تاپ مناسب زنانه دارای اهمیت است، توجه به ساختار فیزیکی بدن می باشد.

به طور کلی چنین می توان گفت که اصلی ترین و مهم ترین نکته در انتخاب هر لباسی، توجه به نوع اندام و فرم بدن است. در این میان اما یک تفاوت اساسی میان انتخاب لباس مردان و زنان وجود دارد؛ چرا که ساختار فیزیکی خانم ها آن‌ها نسبت به آقایان از تنوع بیشتری برخوردار می باشد. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که برای انتخاب یک تاپ مناسب زنانه بهتر است چه نکاتی را رعایت کنید. با ما همراه باشید.

نکات مهم در انتخاب تی شرت و تاپ مناسب زنانه

در صورتی که ران های بزرگ و بیش از حد معمول بزرگی دارید، بهتر است تا با انتخاب و پوشیدن تاپ ها و بلوزهایی به رنگ روشن و بلوزهایی با تزیینات فراوان، توجهات را به سمت بالاتنه خود معطوف کنید و در نتیجه ران هایتان کمتر از پیش دیده شوند.

به هیچ وجه برای پوشیدن تاپ زنانه و تی شرت های جذب از لباس های زیری که برای شما کوچک هستند، استفاده نکنید؛ چرا که در کنار ظاهر نامناسبی که برای شما به وجود می‌آورد، ممکن است این کار در دراز مدت نیز برای شما با دردهای موضعی همراه باشد.

در صورتی که به انتخاب رنگ به عنوان یکی از موارد اصلی در انتخاب تاپ و تی شرت خود اهمیت می‌دهید، بهتر است تا به این نکته نیز توجه کنید که رنگ روشن با آن که یک انتخاب مناسب و عالی به نظر می رسد، اما به همان میزان نیز می‌تواند شما را درشت تر نشان دهد. از این رو بهتر است تا رنگ هایی را انتخاب کنید که متناسب با اندامتان باشد. به عبارتی در صورتی که چاق هستید از رنگ‌های تیره و در صورتی که لاغر هستید از رنگ‌های روشن برای تاپ و تی شرت خود استفاده کنید.

نکات پایانی

  • اگر قد کوتاهی دارید، به هبچ وجه از تی شرت هایی با یقه های بلند استفاده نکنید. چرا که این مار قد شما را کوتاه‌تر از قبل نشان خواهد داد.
  • در صورتی که پاهای لاغری دارید، تی شرت های بلند به تن کنید و به بدن خود حجم و شکل مناسب را بدهید.
  • همچنین در صورتی که پایین تنه درشتی دارید، بهار است تا تی شرت هایی را انتخاب کنید که لایی یا اپل داشته باشند. این نوع تی شرت های باعث می‌شوند تا یک توازن بین بالا تنه و پایین تنه شما ایجاد گردد.