کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

بهترین زمان کاشت ابرو

افرادی که ابروی خود را از دست داده اند، تاتوی ابروهای خود را کم رنگ کرده اند یا می خواهند ابروهای پرتر داشته باشند، ممکن است کاشت ابرو را انتخاب کنند. اگر شرایط پزشکی دارید که باعث ریزش مو می شود مانند تریکوتیلومانیا یا آلوپسی آره آتا یا اگر آسیبی مانند سوختگی یا تاسی روی پوست شما تأثیر گذاشته است، ممکن است بخواهید پیوند ابرو را انجام دهید.کاشت ابرو یک راه حل دائمی برای پرتر نشان دادن ابروها به جای استفاده از آرایش برای پر کردن ابروها است. در حالی که این روش در بین زنان و افرادی که در بدو تولد به آنها زن اختصاص داده شده است رایج است، مردان و افرادی که در بدو تولد به آنها مرد اختصاص داده شده است، جراحی زیبایی را نیز انجام می دهند.

آیا کاشت ابرو در دنیا متداول است؟

کاشت ابرو نوعی کاشت مو است. بیش از 9500 روش کاشت مو در سال 2020 در ایالات متحده انجام شد.در بسیاری از کشورهای اروپایی این عمل در حال انجام است.حتی در کشور ترکیه این عمل بسیار متداول است.اما هزینه عمل کاشت در این کشورها بسیار بالاست.حتی بسیاری از مردم از سایر نقاط مثلا کشورهای عربی حوزه خلیج فارس برای این عمل به مجموعه زیبایی آدینا در تهران مراجعه می گنند.

کاشت ابرو
کاشت ابرو
کاشت ابرو

آیا کاشت ابرو موثر است؟

بله، کاشت ابرو یک نوع جراحی زیبایی موفقیت آمیز برای بهبود پر شدن ابروهای شماست. نتیجه کاشت ابروی شما بستگی به این دارد که پیوند چقدر خوب انجام می شود – یعنی چقدر فولیکول های مو با مکان جدید خود سازگار می شوند. این می تواند تحت تأثیر سلامت کلی شما و نحوه مراقبت از پوست خود پس از جراحی باشد. ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج را ببینید.اما اقدامات و پیگیری های قبل و در حین و بعد عمل بسیار مهم است.شاید انجام همین اقدامات موثر در مجموعه زیبایی آدینا در تهران است که این کلینیک را در ایران متمایز کرده.

اقدامات قبل عمل کاشت ابرو در مجموعه آدینا

قبل از عمل کاشت ابرو، شما با جراح زیبایی یا ارائه دهنده خود یک جلسه توجیهی خواهید داشت تا در مورد اهداف خود برای کاشت ابرو صحبت کنید. در طول این مشاوره، جراح شما دکتر مرجان همتی:

رشد مو روی ابروهای خود و محل ناحیه اهداکننده بالقوه پوست سر شما را بررسی می کند. ناحیه اهداکننده بخشی از پوست با فولیکول‌های مو روی پوست سر شما است که جراح شما در طول این عمل برداشته می‌شود تا موهای ابرو را جایگزین کند.از شما در مورد سابقه پزشکی، سابقه پزشکی خانوادگی، شیوه زندگی و داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید، سوال می کند.

در مورد انتظارات خود از جراحی صحبت کنید.در مورد خطرات احتمالی یا عوارض جانبی توصیه کنید.توضیح دهید که آنها از چه نوع بیهوشی استفاده می کنند، جراحی چقدر طول می کشد و چگونه باید برای جراحی آماده شوید.هنگامی که با جراح خود ملاقات می کنید، آنها به هر سوالی که ممکن است در مورد کاشت ابرو داشته باشید پاسخ خواهند داد تا نگرانی شما را کاهش دهند. همچنین باید برنامه ریزی کنید که بعد از جراحی شخصی شما را به خانه برساند. ممکن است در 24 ساعت اول پس از عمل به کمک در خانه نیاز داشته باشید، زیرا به استراحت زیادی نیاز خواهید داشت.