هزینه کاشت مو در بهترین کلینیک تهران چقدر است؟

محاسبه قیمت کاشت در مجموعه زیبایی آدینا در تهران

برای اینکه نمای کلی ملموس تری از هزینه های کاشت مو به شما ارائه دهیم، می خواهیم نکاتی را به شما ارائه دهیم. همانطور که در بالا توضیح داده شد، هزینه ها بسته به تعداد گرافت ها و وضعیت فعلی موی بیمار متغیر است. برای استعلام قیمت کاشت مو در مجموعه زیبایی آدینا می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. این مشاوره هم به صورت حضوری هم تلفنی انجام می شود. در مشاوره های تلفنی شما با پزشک ما در ارتباط خواهی بود. باید طبق درخواست پزشک آدینا تعدادی عکس از نواحی درخواستی سر ارسال کنید.پزشک ما بهترین زمان کاشت و بهترین متد را برای کاشت شما پیشنهاد می دهد.همچنین قیمت و هزینه کاشت مو با روش مورد نظر  به شما داده می شود.این مبلغ با ذکر جزییات و تمام خدماتی است که برای زیبا جو انجام می شود.

قیمت و هزینه کاشت مو به روش FUE

برداشتن تک تک فولیکول های مو صدها تا هزاران بار، در صورت نیاز، در کارهای دقیق و متمرکز تکرار می شود. ویژگی خاص روش FUE این است که هیچ تفاوت محسوسی بین مرحله برداشتن و کاشت مجدد وجود ندارد، اما تمام فولیکول‌های مو مستقیماً و بدون انحراف برای بهترین نتایج زیبایی کاشته می‌شوند. از آنجایی که این روش نیاز به تجربه و روال خاصی دارد، کاشت مو FUE فقط توسط متخصصان FUE آموزش دیده و تحصیل کرده انجام می شود.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که پزشکان ما در مجموعه زیبایی آدینا در تهران متخصص در این رشته ی خاص می باشند.به این ترتیب، ما اطمینان حاصل می کنیم که نرخ رشد اغلب پایین تر با این رویکرد در مقایسه با FUT جبران می شود. روش FUE این معیار را از طریق استانداردهای کیفیت یکسان برای کاشت مو تضمین می کند و منجر به سریع ترین مراحل بهبودی و رشد موهای کاشته شده می شود.

هزینه کاشت مو
هزینه کاشت مو
هزینه کاشت مو

مزایای کاشت به روش FUE نسبت به FUT

در روش کاشت FUE برخلاف روش FUT، هیچ جای زخم قابل مشاهده ای روی پوست سر باقی نمی ماند. به جای برداشتن نوارهای پوست، فولیکول ها به صورت جداگانه با FUE برداشته می شوند تا جای زخم باقی نماند. سوراخ های ریز ایجاد شده در حین برداشت بدون مشکل بهبود می یابند، اما اسکارهای ریز به تعداد مربوط به گرافت هایی که قبلا برداشته شده اند باقی می گذارند. اینها به سختی برای چشم انسان قابل مشاهده هستند و حتی توسط موهای بسیار کوتاه پوشیده شده اند. بنابراین، رویکرد FUE اجازه می‌دهد تا حد زیادی مدل موی بسیار کوتاه و بدون محدودیت داشته باشد و به بیماران آزادی بیشتری در انتخاب مدل موی آینده می‌دهد.

تکنیک های FUE معمولاً به مناطق اهداکننده بزرگتر، سالم و متراکم نیاز دارند و به طور قابل توجهی زمان بر هستند. به همین دلیل، هزینه جراحی FUE نیز کمی بیشتر از جراحی FUT برای همان مقدار پیوند برداشت شده است.بهتر است بدانید این روش در کشور های اروپایی مانند آلمان در حال انجام است.اما نکته جالب تر رجوع بیماران اروپایی به مجموعه آدینا برای انجام این عمل است.حتی از کشورهای عربی اطراف نیز به این مجموعه مراجعه می کنند.