میانگین هزینه تعویض رادیاتور در خودروهای چینی

هزینه تعویض رادیاتور یکی از مواردی است که می تواند بسیار متفاوت باشد. این مبلغ بسته به کیفیت رادیات آب دارد.رادیاتور ها هم مانند سایر قطعات خودروهای چینی دارای کیفیت اصلی شرکتی و وارداتی و ایرانی دارد. البته در ابتدا کیفیت همه رادیات ها یکسان ایت.اما این موضوع در مدت زمان زیاد خود را نشان می دهد.قطعات با کیفیت بالا طول عمر بالایی دارد.

یک رادیاتور معمولی با هسته آلومینیومی و مخازن پلاستیکی بسته به نوع خودرو و مدل آن و اینکه آیا اصلی شرکتی است یا وارداتی است، می تواند از 2 تا 4 میلیون قیمت داشته باشد.

چیزی شبیه رادیاتور ام وی ام 315 در انتهای پایینی قرار خواهد گرفت، در حالی که چیزی مانند جک s5 (با خنک کننده روغن داخلی) یا خودروی آریزو6 در انتهای بالایی قرار خواهد گرفت.

مدت زمان تعویض رادیاتور نیز متفاوت است. برای برخی از خودروهایی که دسترسی آسان دارند، این کار می تواند یک ساعت کار باشد، در حالی که برخی از تنظیمات سخت تر و پیچیده تر ممکن است نزدیک به 3 ساعت طول بکشد. انتظار داشته باشید جایی در مجاورت 200 تا 500 تومان برای اجرت نیروی کار پرداخت کنید.

علاوه بر این، ممکن است قطعات دیگری نیز به عنوان بخشی از کار ضروری باشد. معمولاً به مایع خنک‌کننده جدید نیاز است و گاهی اوقات شلنگ‌ها، گیره‌های شلنگ، درپوش رادیاتور و ترموستات نیز به طور همزمان تعویض می‌شوند. 300 تا 600 تومان اضافی در قطعات متفرقه اضافه کنید.حالا شما با نشانه‌ خرابی رادیاتور یا گرفتگی آن در خودروهای چینی آشنا شدید.

هزینه تعویض رادیاتور
هزینه تعویض رادیاتور
هزینه تعویض رادیاتور

خرید رادیاتور اصلی برای خودروهای چینی

ما در فروشگاه لوازم یدکی کارکیتس همیشه بر کیفیت و اصالت کالا تاکید زیادی داریم.برای همین قطعه را با همان کیفیت که مشتری درخواست کرده به دستش می رسانیم.البته برخی به دنبال قطعات ارزان بی کیفیت می باشند.ما در فروشگاه کارکیتس قطعات بی کیفیت موجود نداریم.قطعات موجود در فروشگاه فقط شرکتی و وارداتی درجه یک می باشد.برخی قطعات ایرانی می باشد که به سفارش کارکیتس با بهترین متریال ساخته شده.اما برای خرید و یا استعلام موجودی و قیمت قطعات می توانید در ساعات کاری با فروشگاه تماس بگیرید.