مراحل کاشت مو به روش میکروگرافت که توسط دکتر همتی اجرا می شود.

مراحل کاشت مو

دراین مطلب درباره مراحل کاشت مو به روش میکروگرافت FUE و دوران نقاهت بعد از کاشت مو به روش میکروگرافت FUE صحبت میکنیم. منطقه اهدا کننده برای تسهیل در جمع آوری فولیکول ها در صبح روز انجام عمل تراشیده می شود.بعد از تراشیدن،دکتر همتی برای تزریق بی حسی موضعی برای  مراجعه کننده اقدام می کند.بنابراین،در طی عمل درد وجود نخواهد داشت.فولیکول ها در مرحله اول جمع آوری می شوند و فولیکول های بادوام در برش های تصفیه شده روی سطح کاشته شده قرار می گیرند

مرحله 1: مشاوره و آماده سازی

مشاوره و آمادگی برای کاشت مو
در ابتدای عمل کاشت مو، بیماران برای مشاوره یک به یک با جراح می نشینند. ارزیابی جداگانه هر مورد و تعیین تعداد بهینه پیوندهایی که باید پیوند شوند و همچنین محل قرارگیری آنها بسیار مهم است. این زمان برای بحث در مورد نتایج پیش بینی شده و پرسیدن سوالات است. سپس به آزمایشات پیش از عملیات اجباری و سایر آماده سازی ها ادامه می دهیم.

Image for post
Image for post

مرحله 2: استخراج پیوند دهنده

کشیدن گرافت در طول کاشت مو
در طی این مرحله، جراح از یک ابزار تخصصی برای استخراج گرافت های اهداکننده از ناحیه اهداکننده بیمار استفاده می کند. گرافت‌های اهداکننده به‌طور سنتی از پشت و کناره‌های پوست سر استخراج می‌شوند، اما در برخی موارد از مناطق اهداکننده جایگزین استفاده می‌شود. در طی یک روش پیشرفته FUE، پیوندها همیشه یک به یک استخراج می شوند. این نوع کشیدن اسکار درازی روی ناحیه اهداکننده باقی نمی گذارد.

مرحله 3: حفظ پیوند

حفظ پیوندها
همانطور که گرافت ها استخراج می شوند، تیم ما اقدامات فعالی را برای حفظ آنها برای کاشت انجام می دهد. هنگامی که یک گرافت از ناحیه اهداکننده استخراج می‌شود، تمیز می‌شود، بر اساس تعداد موهای موجود در آن دسته‌بندی می‌شود و در محلول پلاسمای فعال غوطه‌ور می‌شود که بقا را به حداکثر می‌رساند. ظروف پتری با پیوندها سپس تا زمان کاشت در یخچال نگهداری می شوند.

مرحله 4: کاشت

هنگامی که مقدار کافی از گرافت ها استخراج شد، جراح کاشت آنها را با استفاده از روش Implanter Pen DHI آغاز می کند. تیمی از پرستاران گرافت‌های فردی را یکی یکی در قلم‌های ایمپلنتر بار می‌کنند و آن‌ها را به جراح می‌دهند. این روش کاشت به ما امکان کاشت گرافت بین موهای موجود را می دهد و تراکم بسیار بالایی از کاشت ایجاد می کند. جراح سر ما کنترل کاملی بر زاویه کاشت دارد که یکی از ویژگی های منحصر به فرد روش Implanter Pen است.

مرحله 5: مراقبت پس از عمل

مراقبت های بعد از پیوند
پس از تکمیل مراحل اصلی کاشت مو، رعایت مراحل مراقبت پس از آن بسیار مهم است. این شامل شستن ناحیه اهداکننده و کاشت، محافظت از عناصر پیوند پیوند شده، مالش بیش از حد، ضربه و نور مستقیم خورشید است. جراح همچنین یک روز پس از کاشت مو برای بررسی روند بهبودی برنامه پیگیری خواهد کرد.