بهترین روش کاشت مو در تهران چه روشی است؟

در حال حاضر دو نوع روش کاشت مو وجود دارد:

استخراج واحد فولیکولی (FUE)
پیوند واحد فولیکولی (FUT)
در جراحی FUT، جراح نواری از پوست را از پشت یا کنار سر شما بریده و تک تک فولیکول‌های مو را استخراج می‌کند. سپس این فولیکول‌ها به قسمت‌های طاسی پوست سر شما وارد می‌شوند. این جراحی در پوشاندن خط موی عقب‌رفته ناشی از طاسی با الگوی مردانه بهترین کار را دارد.در ادامه توضیحات متوجه می شوید در طول جراحی FUT چه انتظاراتی می توانید داشته باشید، بهترین کاندیدها چه کسانی هستند و تفاوت FUT با FUE چیست.ما در مجموعه زیبایی آدینا بهترین روش کاشت و با بالاترین تراکم و بدون بازگشت را با ضمانت برای شما انجام می دهیم.

نحوه عملکرد پیوند واحد فولیکولی یا FUT

در طی پیوند به روش FUT، جراح نواری از پوست سر شما را، معمولاً از پشت سر شما می‌برد. اندازه دقیق نوار بستگی به تعداد فولیکول های مورد نیاز برای پوشاندن نقاط طاس دارد. عرض نوار معمولاً از 1 تا 1.5 سانتی متر (0.4 تا 0.6 اینچ) تجاوز نمی کند. هنگامی که تک تک فولیکول ها از نوار برداشته می شوند، دوباره در پوست سر شما قرار می گیرند.جراحی های کاشت مو بین 4 تا 8 ساعت طول می کشد. جراحی FUT عموما سریعتر از جراحی FUE است. اکثر افراد در طول جراحی با بی حسی موضعی بیدار می مانند که پوست سر آنها را بی حس می کند.

کاشت مو به روش fut
کاشت مو به روش fut
کاشت مو به روش fut

مراحل انجام عمل کاشت به روش FUT

جراح متخصص در مجموعه زیبایی آدینا در تهران خط موی شما را دوباره ترسیم می کند، ناحیه استخراج مو را مشخص می کند و برای پرونده پزشکی شما عکس می گیرد. ممکن است قبل از جراحی، این گزینه را داشته باشید که از یک مسکن استفاده کنید. بی حسی موضعی روی پوست سر شما اعمال می شود تا آن را بی حس کند.این کارها را در مرحله مراقبت های پیش از عمل برای ریباجو انجام می شود.
موهای ناحیه اهدا کننده، جایی که موهای شما از آن برداشته می شود، تا حدود دو میلی متر کوتاه می شود.جراح نوار پوست را با فولیکول های مو که به عنوان پیوند استفاده می شود، برش می دهد. در طول جراحی بیدار خواهید ماند.یک تکنسین تک تک فولیکول های مو را از نوار جدا کرده و آنها را برای پیوند آماده می کند.جراح پوست سر شما را با بخیه می بندد.
سپس فولیکول‌های مو در قسمت‌های طاسی پوست سر شما با الگویی طبیعی وارد می‌شوند.این قسمت دوم در هنگام عمل کاشت است.

آنتی بیوتیک و بانداژ روی پوست سر شما اعمال می شود.اکثر افراد نتایج جراحی را در 6 تا 9 ماه می بینند. برخی افراد باید یک سال صبر کنند تا نتیجه را ببینند.این آخرین مرحله و مراقبت های بعد از عمل محسوب می شود.این سه مرحله در مجموعه زیبایی آدینا برای زیباجو به دقت انجام می شود.