بهترین جایگزین روش منسوخ تتوی ابرو در آدینا

بهترین روش های کاشت ابرو در آدینا

قبلاً از فلپ جزیره‌ای شریان گیجگاهی سطحی مودار که منجر به پیوند ابرو و نوار کامل می‌شد که باعث رشد ضعیف می‌شد، استفاده می‌شد.نه رشد مطلوب و نه جهت مطلوب با هیچ یک از این تکنیک های ابتدایی به دست نیامد. پیوند واحد فولیکولی (FUT) برای مدت طولانی با استفاده از پیوند تک مو برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار گرفته است. بخیه و با حداقل زمان خرابی. از کاشت موی مصنوعی برای بازسازی ابرو استفاده شده است، به ویژه در مواردی که ناحیه اهدا کننده در دسترس نباشد، به عنوان مثال، آلوپسی یونیورسالیس. با این حال، متخصص ترجیح می دهد از آنها استفاده نکند به دلیل خطر واکنش جسم خارجی که باعث زخمی شدن دائمی این ناحیه می شود و تأثیر روانی بیشتری نسبت به نداشتن یا کم پشت بودن ابرو دارد. در صورت محدود بودن در دسترس بودن ناحیه اهداکننده، ترجیحاً فقط تکنیک های استتار انجام شود.در بهترین روش کاشت ابرو باید به این نکات دقت کرد.

طراحی ابرو به خواسته ی زیباجو

معمولاً ابتدا از بیمار خواسته می شود تا ابرویی که به عنوان ابروی دلخواه شناخته می شود را بازسازی کند. سپس تلاش می‌شود تا ورودی‌های فعالی از بیمار برای انتخاب ابروی دلخواه، ابروی ایده‌آل و ابروی فردی داشته باشد. شکاف بین انتظار و نتیجه را از بین می برد که منجر به رضایت بیشتر بیماران در آینده می شود. الگوهای ابروی پیش‌بریده نیز موجود است، اما معمولاً ترجیح داده نمی‌شوند، زیرا منجر به تشکیل ابروهایی با زیبایی کمتر می‌شود.

برای اطمینان از تقارن ابروها باید احتیاط خاصی انجام شود. پس از تکمیل فرم، ابروی معمولی را در یک طرف علامت بزنید. سپس این علامت گذاری با اعمال فشار متوسط ​​به یک پد تلفا استریل منتقل می شود که سپس در امتداد نشانه ها بریده می شود و یک قالب به دست می آید. سپس به صورت افقی برعکس می شود و روی ناحیه مقابل ابرو در ارتفاع و موقعیت دلخواه قرار می گیرد و ابروی جدید علامت گذاری می شود.این کار برای انجام بهترین روش کاشت ابرو واجب است.

جایگزین تتوی ابرو
جایگزین تتوی ابرو
جایگزین تتوی ابرو

بی حسی موضعی در کاشت ابرو

از آنجایی که یک عصب وجود ندارد که ابرو را تامین کند، یک بلوک عصبی منفرد برای بیهوش کردن ابرو کامل ممکن نیست. ابرو معمولاً توسط اعصاب فروتروکلئر، فوق تروکلر، فوق اوربیتال، اشکی و زیگوماتیک-تمپورال عصب دهی می شود. بهتر است با انفیلتراسیون لیگنوکائین بلوک حلقه و بوپیواکائین با آدرنالین داده شود تا اثر فوری و طولانی داشته باشد. برای جلوگیری از تورم پلک پس از عمل، استفاده از تامسانس به حداقل مقدار محدود شده است. نوار فشاری درست زیر ابرو روی پلک اعمال می شود تا تورم بعد از عمل کاهش یابد.