بهترین برند دستگیره درب کدام است؟

در خرید دستگیره درب به نکات بسیاری باید توجه کرد مواردی مانند جنس دستگیره درب، نوع دستگیره، گارانتی محصول و نوع پوشش دهی و آبکاری دستگیره در درجه بالای توجه باید قرار گیرد ولی نکته ای که همیشه در مورد آن غفلت می‌شود، برند تولید کننده دستگیره درب است، برند ها و تولید کننده های بسیاری در بازار یراق آلات کابینت و درب ایران فعالیت دارند و در کنار آن ها برند های معتبر خارجی نیز حضور فعال دارند. شناخت برند و مارک تولید کننده و سازنده دستگیره برای کسانی میخوتهد از یک تولید کننده با سابقه که رضایت مشتری بسیاری دارد خرید کنند اهمیت بسیاری دارد، برای این خاطر در این نوشته به بهترین برند های تولید کننده دستگیره درب پرداخته ایم.

بهترین برند دستگیره درب
بهترین برند دستگیره درب
بهترین برند دستگیره درب

تاریخچه تولید دستگیره درب

اولین شخصی که اختراع استفاده از دستگیره درب را برای بسته نگه داشتن درب مطرح کرد Osbourn Dorsey در سال 1878 بوده است. البته بطور دقیق مشخص نشده که چه زمانی اولین دستگیره اختراع شده اما آقای دورسی شاید حتی خودش هم نمی دانست که با این اختراع چه تحول بزرگی در زمینه ی امنیت و طراحی ایجاد کرده است. و آنکه روزی اختراع دستگیره درب جزء یکی از اصلی ترین عناصر طراحی های کلاسیک و یا مدرن در دکوراسیون داخلی شود. امروز اصلی ترین بخش یک ساختمان برای امنیت شامل درب ورودی ساختمان و دستگیره های درب ها می باشد. این شخص که یک فرد سیاه پوست بوده کسی بوده است که در سال 1878 ، این ایده را برای باز و بستن درب پیشنهاد داده و آن را بصورت رسمی در آمریکا ثبت اختراع کرده است.

بهترین برند های تولید کننده ایرانی و ساخت داخل دستگیره درب

اولویت را در معرفی برند های تولید کننده به برند های ایرانی اختصاص داده ایم تا با شناخت برند های اصیل و با سابقه و همچنین با کیفیت ایرانی اقدام به خرید از این برند ها نمایید.

برند سه آ پلاس 3aplus

سام یراق صنعت یکی از شرکت های قدیمی تولید کننده دستگیره درب است که با نام تجاری 3aplus و 3a شناخته می‌شود، بیشتر محصولات این برند در ضمینه دستگیره درب شامل دستگیره های سوئیچی و کلیدی در انواع یک تکه و دو تکه است، برای ساخت محصولات این برند از آلیاژ زاماک استفاده می‌شود، آلیاژ زاماک از لجاظ کیفیت و قیمت یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت دستگیره است، محصولات این برند به روش لایه نشانی در خلا یا آبکاری پی وی دی پوشش دهی می‌شود که یکی از بهترین و جدیدترین متد های پوشش دهی صنعتی است که بر خلاف روش های قدیمی کاملا دوستار محیط زیست است.

دستگیره درب سه آ
دستگیره درب سه آ
دستگیره درب سه آ

تولیدی دستگیره ایران

دستگیره ایران یکی از شناخته شده ترین تولید کننده دستگیره است که احتمالا همه ما ایرانی ها با محصولات این برند آشنایی داریم، تنوع محصولات این برند در درجه بالایی است. محصولات این برند شامل انواع دستگیره درب آپارتمانی، اتاقی، سرویس بهداشتی و دستگیره های ورودی است. فلز آلمینیوم و آلیاژ زاماک از فلزاتی است که بیشترین کاربرد را در ساخت محصولات این برند دارد.

دستگیره درب دیاکو

بر خلاف دو برند قبلی که سابقه طولانی در صنعت یراق آلات کابینت و درب داشتند، برند دیاکو یکی از تازه ترین و جدید ترین برند های دستگیره درب است. دستگیره های تولیدی این برند غالبا از فلز برنج بوده و در رده دستگیره های لوکس قرار می گیرند به همین سبب نسبت به سایر متریال های بازار دارای قیمت بالاتری هستند، این گروه تولیدی بیشتر در حال عزضه دستگیره دو تکه و رزتی در رنگ بندی های متنوع و آبکاری PVD است.

دستگیره دیاکو
دستگیره دیاکو
دستگیره دیاکو